10 правдивих фактів про чоловіків, про які вони самі часом не підозрюють

Ви звикли до того, що вони мужні, сильні і ніколи не плачуть в подушку? Розповідаємо 10 фактів, які чоловіки приховують навіть від самих себе.

Кажуть, що кожна жінка — це загадка, але і чоловіки сповнені сюрпризів. Уявімо на ваш суд самі відверті факти про сильну стать, які можуть здивувати навіть його представників.

1. Чоловіки бояться самотності

Чоловіки не хочуть бути одні, навіть якщо стверджують, що свобода — найкращий привілей. Цим можна пояснити той факт, що після розлучення колишні чоловіки знаходять своїх нових половинок швидше, ніж розлучені жінки.

2. Чоловіки щедрі тільки з однією умовою

Воно звучить так: чоловік сам захотів потішити кохану. Як правило, такі імпульсивні покупки. А ось оплату рахунку в ресторанах і покупку «чергового» букета квітів вони сприймають як обов’язковість.

3. У чоловіків немає черг в туалеті

Це пов’язано не тільки з тим, що хлопці йдуть в туалет по справі, а не чепуритися перед дзеркалом, але і тому, що її сечовий міхур значно більше жіночого. А ще їм не потрібно бігати по малій нужді так часто за рахунок більш витягнутого сечоводу.

4. Чоловіки чекають любові

Завдяки опитуваням з’ясувалося, що про сім’ю та дітей марять 64% представників сильної статі. А ще 45% згадують першу любов і мріють про те, щоб знову зустрітися. І це на тлі скромних 15% холостяків, яким не потрібні «ванільні» почуття і близькі стосунки.

5. В інтернеті вони можуть спустити цілий стан

А все тому, що чоловіки не люблять ходити по торговим центрам, зате зайти в інтернет-магазин і зробити всі покупки онлайн — за милу душу. За статистикою холостяки витрачають більше грошей онлайн, ніж сімейні люди.

6. Чоловіки оцінюють жінку по голосу

Вони не люблять занадто високий тембр, їм значно приємніше розмовляти по телефону з володаркою спокійного і низького голосу. Як показали дослідження, в 90% випадків, якщо чоловікові сподобався голос дами, від її зовнішності він теж буде в захваті.

7. У чоловіків особливі налаштування зору

Вони відмінно реагують на рухомі предмети, тому якщо в барі дівчина буде пританцьовувати біля барної стійки, а не сидіти нерухомо, у неї більше шансів познайомитися. А ще хлопці краще бачать на відстані, ніж зблизька. Саме цим можна пояснити той факт, що в повному холодильнику для них немає їжі, зате вони пильно бачать красивих дівчат, навіть за кілометр.

8. Люблять посперечатися з жінками

Чоловіків заводять не ті дівчата, які у всьому з ними погоджуються, а ті, які готові обговорювати, сперечатися і злегка жартувати над невдалими аргументами співрозмовника. Хлопцям, в цілому, подобаються дами, в яких кипить життя.

9. Гостро переживають конфлікти у відносинах

Чоловіки не люблять стресів і напрягів дома. Їм добре, коли їх жінка посміхається і щаслива, і тоді вони можуть зітхнути спокійно. Але як тільки над відносинами нависає хмара, життя перестає бути прекрасною. Багато чоловіки в таких випадках впадають в депресію, починають зловживати алкоголем та наркотичними речовинами.

10. Чоловіки люблять і тонкі, і пухкі губи

Те, що чоловіка приваблюють великі губи, придумали самі жінки. Насправді представники сильної статі люблять акуратні і добре окреслені губи, з легким природним блиском, і не важливо, якою вони ширини. І краще, якщо вони будуть натуральними.

А ви згодні з цими фактами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *