Чим займалися і як виглядали дружини сучасних принців до весілля: історії Кейт, Меган, Летиції та інших

На щастя, у наш час монархи можуть дозволити собі одружитися по любові, а не з династичних міркувань. Героїні нашої добірки підтверджують це.

Так вийшло, що більшість сучасних принцес і королев до певного моменту нічим не відрізнялися від нас — вони народилися в звичайних сім’ях, ходили в школи і вузи, і починали будувати кар’єру в абсолютно різних сферах бізнесу.

Після доленосного знайомства з носієм гучного прізвища їм довелося залишити колишній спосіб життя — манеру одягатися і розмовляти, так і з роботою теж потрібно було розпрощатися. Діана Спенсер, наприклад, працювала помічницею вихователя в дитячому саду, коли вона почала зустрічатися з принцом Чарльзом.

Чим займалися до весілля нинішні дружини князів, королів і герцогів?

1. Кетрін, герцогиня Кембриджська

До заміжжя дружина принца Вільяма працювала дизайнером, фахівцем з маркетингу, байєром і фотографом. Після закінчення Сент-Ендрюського університету майбутня герцогиня Кетрін отримала диплом бакалавра з історії мистецтв — і відразу почала працювати в сімейній компанії Party Pieces. Вона взяла на себе дизайн каталогів продукції, зйомку та розроблення маркетингових кампаній.

2. Метте-Маріт, кронпринцеса Норвегії

До моменту знайомства з спадкоємцем норвезького престолу кронпринцем Хоконом дівчина працювала офіціанткою в кафе і одна ростила позашлюбного сина. Освіта Метте-Маріт отримала вже після заміжжя стала магістром в області виконавчого управління.

3. Сільвія, королева-консорт Швеції

Сільвія познайомилася з наступником шведського трону Карлом Густавом на Олімпійських іграх 1972 року в Мюнхені — вона працювала там в якості перекладача і гіда. В юності дівчина встигла попрацювати і стюардесою.

4. Софі, графиня Вессекська

Софі Ріс-Джонс до заміжжя працювала спеціалістом зі зв’язків з громадськістю — в 1996 році вона відкрила власне PR-агентство RJH Public Relations. Після шлюбу з молодшим сином англійської королеви, принцом Едвардом, агентство пропрацювала ще кілька років, але потім довелося зосередитися на обов’язках, пов’язаних з монаршими інтересами.

5. Летиція, королева-консорт Іспанії

Дружина іспанського короля Філіпа VI працювала після закінчення мадридського університету журналістом — спершу в газеті, а потім і ведучою щоденної програми новин.

6. Масако, імператриця Японії

Дівчинка народилася в сім’ї дипломата, закінчила Гарвард і потім вивчала право в університеті рідного Токіо. Встигнувши попрацювати в японському міністерстві закордонних справ, вона вийшла заміж за спадкоємця імператорського прізвища — і довелося завершити кар’єру.

7. Мері, кронпринцеса Данії

Невістка чинної королеви Данії Маргрете II є бакалавром комерції та юриспруденції, а ще професійно займається рекламою і маркетингом. Після завершення навчання вона попрацювала в рекламних агентствах і навіть викладала англійську мову в Парижі.

8. Шарлен, княгиня Монако

Дружина князя Монако Альбера II — професійна спортсменка, вона виступала за збірну ПАР на Олімпійських іграх. Так, в Сіднеї її команда зайняла 5-е місце в командному заліку.

9. Ранія аль-Абдулла, королева Йорданії

Диплом ділового адміністрування Ранія отримала в університеті Каїра. Після завершення навчання вона працювала маркетологом в Citibank, а потім — у компанії Apple.

10. Меган, герцогиня Сассекская

Всім відомо, що до того, як вийти заміж за принца Гаррі, Меган працювала актрисою — найвідоміша її роль була в серіалі «Форс-мажори». А до того майбутня герцогиня знімалася в телерекламі і встигла попрацювати в телешоу Deal or No Deal — її завданням тоді було гарно виносити валізу з зазначенням суми виграшу гравця і широко посміхатися.

Який з випадків вразив вас найбільше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *