Чому чоловіки зраджують

10 причин, чому зраджують чоловіки і як уникнути цього

Жінки впевнені, що всі чоловіки рано чи пізно зраджують своїм коханим. Але як свідчить статистика, в Україні зраджують своїм дружинам близько 70% чоловіків. Психологи провели опитування, з яких причин чоловіки вирішуються на зраду, і змогли зібрати список з десяти пунктів. Всі вони будуть описані нижче, щоб жінка могла взяти їх на озброєння і запобігти можливу зраду.

Головні 10 причин чоловічої зради

Чому чоловіки зраджують
Чому чоловіки зраджують
 1. Відсутність регулярної близькості. Саме брак інтимних відносин між партнерами часто штовхає чоловіка на зраду. На жаль, одна любов не може зробити шлюб міцним, тому інтимне життя у багатьох стоїть на першому місці. Багато жінок, перебуваючи у шлюбі, вже не намагаються задовольнити потреби і бажання чоловіка, тому чоловік починає шукати те, що йому необхідно на стороні. В цьому випадку звинувачувати в зраді доведеться дружину.
 2. Рутина і побут. Досить часто шлюб переходить в таку стадію, коли жінка перестає дивувати свого чоловіка. Життя подружжя стає одноманітним і монотонним, і це часто позначається на чоловічій вірності. І якщо жінка може звикнути до такого ритму життя, то чоловік почне шукати яскраві емоції з іншою жінкою. Щоб це запобігти, жінці слід знайти собі цікаве хобі, більше цікавитися захопленнями чоловіка, можна навіть завести домашню тварину. Варто більше часу проводити з чоловіком наодинці, це розвіє нудьгу у відносинах.

  чому зраджують чоловіки
  Потрібно завжди дивувати один одного в шлюбі
 3. Недоглянутість жінки. Кожен чоловік любить очима, і якщо після весілля дружина перестає за собою стежити, то чоловік це відразу помітить. Багато дівчат відмовляються вдома від макіяжу, надягають старий халат і стоптані тапочки, що виглядає зовсім непривабливо. Чоловік втрачає інтерес до своєї другої половинки, і починає шукати те, що йому необхідно на стороні.
 4. Недолік емоцій і спілкування. Жінкам може здатися, що це не може стати причиною зради, але часто подружжя змінюють в тому випадку, якщо дружина перестала звертати на нього увагу. Зазвичай така ситуація виникає після народження дитини або при великій завантаженості на роботі у дружини. Чоловік перестає відчувати себе потрібним, і намагається отримати необхідне від коханки.

  чому зраджують чоловіки
  Недолік емоції також може призвести до зради
 5. Нові враження. Буває і так, що чоловік повністю задоволений своїм інтимним життям у шлюбі, але при цьому хоче отримати нові відчуття і емоції. Так як чоловік буде діяти в залежності від свого бажання, його не можна назвати надійним. Зазвичай такі чоловіки зраджують часто, але добре це приховують. При цьому, чим більше дружина буде підлаштовуватися під нього, тим менш цікавою вона йому стає.
 6. Отримати впевненість у собі. Таких чоловіків зазвичай називають бабіями, вони нічого не добилися в житті, не мають захоплень або хобі, тому відчувають себе невпевненими в собі. Зрада ж допомагає їм довести самому собі значимість і силу. Ці подружжя зраджують часто і дуже приховано.
 7. Зрада з боку жінки. Якщо чоловік дізнається про зраду дружини, це часто штовхає його на дію у відповідь. Багато подружжя готові пробачити зраду, але при цьому не йдуть з сім’ї, зазвичай такі ситуації зустрічаються, якщо у пари є діти. І щоб заглушити біль від зради, чоловік зраджує у відповідь.
 8. Слабохарактерність. Деякі чоловіки просто не здатні відмовити тим жінкам, які дуже наполегливо заграють. Також сюди можна віднести відомість чоловіка, який спілкується з друзями, не вірними своїм дружинам. Розмови про зради часто виникають в такій компанії, і чоловік не захоче виділятися.
 9. Зайвий алкоголь. Ще одна вельми поширена причина зрад. Чоловік випиває зайвий алкоголь, і перестає контролювати свої дії та емоції, особливо, якщо поруч знаходиться особа яка відкрито заграє і фліртує. Зазвичай такі відносини не тривають довгий час, або зовсім припиняються після однієї ночі.
 10. Пошук різноманітності. Коли чоловік до весілля має невеликий інтимний досвід, він може на підсвідомому рівні хотіти спробувати іншу партнерку. Найчастіше чоловік все ж задовольняє своє бажання.
чому чоловіки зраджують
Чому чоловіки зраджують дружинам — причини

Насправді існує ще цілий список причин, за якими чоловік може зрадити своїй коханій. Але те, що описано вище, зустрічається найчастіше за проведеними опитуваннями. Краще не шукати причину зради, а намагатися запобігти її. Найбільш поширеною причиною зради вважається незадоволеність, тому дружина повинна розуміти, що відмова від регулярної інтимного життя може зруйнувати шлюб.

Не менш важливо з’ясувати таємні бажання свого чоловіка, і намагатися втілити їх в життя.

Щоб уникнути зради з боку чоловіка, для початку жінка повинна стежити за собою. Не з’являтися перед ним в брудному одязі та з засмальцьованим волоссям, а також більше цікавитися новинами і вивчати щось нове. З дівчиною не повинно бути нудно ні в житті, ні в ліжку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *