Топ–7 продуктів, які здатні викликати рак

Щороку чисельність людей, що хворіють на онкологію, збільшується більш ніж на 1,5 мільйона чоловік по всій планеті. І це тільки офіційні, зареєстровані випадки хвороби. Стрімке зростання числа хворих багато в чому пов’язане з особливостями харчування населення різних країн. Вчені розробляють методи профілактики, в які входить раціонально організоване харчування, що стоїть поряд зі спадковим фактором і специфікою навколишнього середовища, як одними з основних причин розвитку онкологічних захворювань.

Вчені розробили перелік продуктів, що істотно підвищують можливість формування новоутворень злоякісного типу. Дослідженнями доведено, як наша їжа негативно відбивається на стані здоров’я. Продукти такої дії внесені в перелік ракоутворюючих.

Якої їжі треба боятися

У число продуктів канцерогенного типу потрапляють такі, про які не обізнана людина і подумати б не змогла. Адже холодильники жителів усього світу забиті продуктами різного типу – напівфабрикатами, готовими до вживання, що вимагають термічної обробки.

№1 — М’ясо

До нього відносяться сосиски, ковбаси, напівфабрикати. Всі різновиди переробленого м’яса створюють серйозний ризик здоров’ю, так як в ході переробки використовуються шкідливі хімічні речовини, велику кількість солі, консервантів, підсилювачів смаку.

Дослідники доводять, що люди, в чиєму раціоні регулярно міститься перероблене м’ясо, ризикують наблизити передчасну смерть на 43%, включаючи онкологічні хвороби. Для розвитку раку в переробленому м’ясі найбільш небезпечний нітрат натрію. До цієї ж групи дослідники відносять червоне м’ясо, навіть в не переробленому вигляді.

Перероблені види м’яса

Невелика кількість цього продукту несе організму користь. Але якщо ним захоплюватися, і їсти постійно, то можна отримати рак товстої кишки.
Це обумовлено нітритами, які входять в корм тварин, вирощуваних в промислових масштабах. Має своє значення і холестерин, що провокує ожиріння. Холестерин в дослідженнях відзначається як небезпечна речовина, що провокує розвиток злоякісних новоутворень в грудях, жовчному міхурі і нирках.

№ 2-випічка з рафінованого білого борошна

На друге місце рейтингу дослідники ставлять випічку з очищеного білого борошна. В ході рафінування і термічного випікання біле борошно розтрачує практично всі свої поживні властивості. Сьогодні не секрет, що для додання білизни, випічку відбілюють газоподібним хлором.

Випічка

Дослідники відносять цю речовину до особливо небезпечних в плані роздратування харчових шляхів, формування канцерогенних клітин на слизовій шлунка та інших органів шлунково–кишкового тракту. Крім того, хлором людина може просто отруїтися аж до летального результату.

Слід враховувати і глікемічні властивості білої муки, які можуть високо підняти показники цукру в крові, збільшити вагу людини, що в сумі дає високий ризик онкологічного захворювання.

№3 — Очищений цукор і газована вода з різними сиропами

Третє місце рейтингу займає рафінований цукор, відмінне підживлення швидкому зростанню злоякісних клітин у всьому організмі, де б не почався ріст новоутворення. Винуватець першості в рейтингу – фруктовий сироп на підсолоджувачах, вільно проникає крізь оболонки клітин раку.

Виходить, що торти, тістечка, газована солодка вода, що виробляються з використанням фруктози, потрапляють на високе місце канцерогенного переліку.

Продукти з великим вмістом цукру

№4 — Підсолоджувачі штучного походження

Одна з обманок харчової промисловості, пропонованої людям. Замість цукру людина, що сидить на дієтах або має діабет, використовує різні підсолоджувачі. Водночас дослідження доводять, що вони заважають нормально контролювати вміст цукру.

Людини, що сідають на дієту з підсолоджувачами замість цукру, не втрачають зайву вагу, як їм того б хотілося, а активно набирають її.

Штучні підсолоджувачі

Дослідження довели, що найбільш часто використовуваний підсолоджувач Аспартам, розпадаючись в харчових шляхах, перетворюється в особливо шкідливий дікалій фосфат DKP, що відноситься до отрут високого рівня небезпеки. Він діє в основному на клітини мозку, провокує утворення раку.

№5 — Алкогольні напої

Всім відома шкода алкоголю від його зайвого вживання. Він призводить до різноманітних форм раку у людей різної статі і віку. Дослідники довели особливу шкоду алкоголю для жінок бальзаківського віку, у яких вже почалася вікова менопауза.

Алкогольні напої

При щоденному вживанні алкоголю «для апетиту» підвищується ризик розвитку раку грудей у жінок. Алкоголь сприяє формуванню онкологічних захворювань в стравоході, печінці і товстій кишці.

№6-ГМО

Підвищення наявності ГМО в кормах для тварин, що вирощуються на м’ясо, залишаєть сьогодні відкритим питання ризику розвитку онкологічних захворювань. Трансгени, що потрапляють на стіл людині з різними продуктами, за даними експериментальних досліджень, проявляють негативний вплив. Але нарівні з цим вчені ставлять питання незбалансованого харчування.

ГМО

№ 7-Попкорн, приготований в мікрохвильовій печі

Попкорн – один з найпопулярніших продуктів на всій землі, є дуже шкідливим. Великий ризик отруїтися попкорном, розрахованим на приготування в мікрохвильовках в пакетах для напівфабрикату. Щоб зробити попкорн красивим і апетитним, виробники додають в упаковку перфтороктанову кислоту. У процесі утворення смачного продукту кислота перетворюється на діацетил–отрута хімічного походження. Вже доведено, що дана хімічна речовина призводить до жіночого безпліддя.

Кукурудзяний попкорн

Крім того, перфтороктанова кислота, як показали останні дослідження вчених, істотно збільшує ступінь ризику утворення ракових пухлин на печінці, нирках, підшлунковій залозі, тестикулах.

Безліч продуктів претендують на першість в даному рейтингу. До них можна віднести копченості, маринади, чіпси, дезодоровану олію та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *