10 життєвих уроків, які кожній жінці потрібно засвоїти до 30 років

Помилки молодості – річ звичайна і неминуча. Інше питання, як і які витягти уроки, щоб не обпалюватися надалі. 30-річчя – прекрасний привід, щоб підвести риску і виділити основні тези життя.

В 20 років може здаватися, що ти вже доросла, сформована особистість. У 25, ймовірно, почнуть ламатися деякі подання про реальності. А як міркують 30-річні? Сабріна Алексіс, коуч і колумніст, поділилася висновками, зробленими вже по той бік третього десятка.

Навіть якщо ви старше, впевнені, що ці поради наштовхнуть вас на цікаві міркування. Після прочитання матеріалу запрошуємо вас до дискусії в коментарях — з усіма порадами коуча ви згодні?

1. Любові “як у казці” не існує

Пам’ятаєте, як не могли ні спати, ні їсти, сумуючи від надлишку почуттів? Скільки вам було років: 15-17? А зараз ви відчуваєте таке? Швидше за все ні, але не тому що ви вже не здатні когось полюбити. Навпаки. Справжні почуття — це не безсонні ночі і б’ють через край емоції. Те, що було в юності, лише швидкоплинне захоплення. Щоб у вашому житті з’явилася щира любов, доведеться гарненько над собою попрацювати.

2. Якщо ви вважаєте, що всі чоловіки — придурки, може, у вас просто поганий смак?

“У мене завжди були “емоційно закриті” хлопці, і я думала, що вони всі однакові. А потім я перестала за такими бігати. Ми самі вибираємо однотипних чоловіків, а потім робимо помилкові висновки”.

3. Не чекайте, що все само стане на свої місця

Не встане. Це ви повинні розставити все так, як, на вашу думку, повинно бути. Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече. Дійте!

4. Ви не будете щасливі “як тільки…”

Як тільки схуднете, як тільки влаштуєтеся на роботу, як тільки заведете собаку, як тільки купите машину, як тільки ви вийдете заміж… продовжувати? Щастя — це не результат очікування «як тільки…». Ви або щасливими тут і зараз. Або не зовсім щасливі.

5. Те, що гусінь називає кінцем світу, мудрець назве народженням метелика

Іноді здається, що гірше вже бути не може. Проходить час, і ви розумієте, що як тільки зачинилися двері, в які ви марно довбились, відразу ж відкрилися нові. І коли ви зайшли до них, отримали те, про що навіть не мріяли.

6. Емоційність не ознака слабкості

Затискаючи в собі емоції, ви не стаєте сильнішими. Це вірний шлях не до сили, а до самотності. А те, що ви заховали глибоко всередині, рано чи пізно вилізе назовні у вигляді нервового зриву, тика або хронічного захворювання.

7. Іноді ви – джерело своїх проблем

Всі катастрофи, які з вами траплялися, так чи інакше, були наслідком ваших дій і вибору. Усвідомлення і визнання цього – ознака зрілості.

8. Позбавтеся від жалю

У кожного були ситуації, які хотілося б переписати. Не те сказали, не те зробили, не туди пішли. Але правда в тому, що немає правильного чи неправильного. Є ваш вибір, і в той момент він здавався вам вірним. Саме ті слова і ті вчинки зробили вас тим, ким ви є сьогодні.

9. Користуйтеся сонцезахисним кремом

“У свої 30 я є щасливою володаркою шкіри, яка є не у кожної 20-річної. Це виняткова заслуга захисних засобів від ультрафіолету. Мова тут не тільки про відпустку на пляжі, а про використання крему цілий рік”.

10. Насправді ніхто не знає, що вони тут роблять

Питання є у всіх — у цьому ви не одні. Мабуть, сенс життя в самому житті. Давайте вичавлювати з нього по-максимуму незалежно від того, вам 20, 30 років або трішечки за 35.

А які уроки винесли з життя ви? З усіма пунктами ви згодні? Напишіть в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *