7 ознак, що ти успішний, навіть якщо не усвідомлюєш цього

У кожної людини є своє розуміння успіху, яке з часом і тенденціями може змінюватися. Багато словників визначають успіх як багатство, високу посаду, матеріальні блага. Насправді зараз ці фактори трохи застаріли, і є щось більш важливе, ніж просто величезний чемодан з зеленими. Справжній успіх знаходиться в голові у кожної людини, в його силі, яку ніхто не здатний відняти.

У 2000 році американські психологи Девід Даннінг і Джастін Крюгер провели експеримент, в ході якого з’ясували, що студенти з більш високими показниками завжди себе недооцінюють, в той час як відстаючі, навпаки, переоцінюють. Незважаючи на те, що дослідження відбулося двадцять років тому, ці дані все ще залишаються актуальними. Якщо хоча б один з нижчеперелічених пунктів знаходить у тебе відгук, то пора задуматися про те, чи не занижуєш ти свій успіх.

1 Ти зосереджений на сьогоденні

Вчені з Університету Страйєра з’ясували, що 90% американців вважають основним показником щастя саме успіх, а не влада, майно і гроші. Однією з головних складових успіху є здатність фокусуватися на сьогоденні.

У список речей, які дають можливість жити моментом, головним чином входять допомагають практики, наприклад йога і усвідомлене харчування. Але одних тільки занять недостатньо. Щоб не упустити кожен момент життя, не проморгати щось важливе і особливе, потрібно бути в моменті. Не намагатися поєднувати одночасно готування, перегляд фільму і віджимання, а прожити кожне з цих занять. Якщо ж ти робиш саме так, то світ відповість твоєї уважності, і ти станеш помічати те, що раніше йшло від погляду.

2 Ти знайшов свій голос і впевнено використовуєш його

Ні, мова зараз не зовсім про Русалочку. Твій голос — це твоя думка, твоя сила, те, що дає стояти твердо на ногах. Коли ти відчуваєш себе впевненим і готовий розкрити свої думки більш авторитетній людині, а не тільки рівній тобі, то успіх буде за тобою. За допомогою голосу – як в прямому, так і в переносному сенсі — можна вирішити багато проблем, до того як вони перетворяться в кому невирішуваних катастроф.

Якщо ти все ще не знайшов себе, то можеш спробувати кілька наступних вправ. Частіше старайся говорити в тому оточенні, яке тобі здається найбільш комфортним. Підвищуючи рівень своєї розмовної майстерності, ти знайдеш впевненість. А після-старайся ділитися думками вже в незнайомій обстановці. Також ти можеш подумати про те, чим найчастіше ти ділишся зі співрозмовником, і визначити, яких результатів ти чекаєш від бесіди. Опрацювання цих моментів допоможе зрозуміти твої сильні і слабкі сторони, які проявляються під час розмови.

3 Ти змінюєш те, що можеш змінити

Між песимізмом і практичністю є велика різниця. У той час як деякі засуджують невихованих дітей, Інші закладають у своїх ті моральні якості і цінності, які дозволять їм стати гідними людьми. У той час як деякі засуджують владу, інші намагаються допомагати своїм близьким. Різниця очевидна, чи не так?

У тебе з’являється здатність рухатися вперед, коли ти усвідомлюєш, що в твоїх силах і як ти можеш змінити своє нинішнє становище. Одним з найбільш явних індикаторів успіху є відповідальність за речі, які тобі не подобаються, але які ти прагнеш змінити.

4 Ти не боїшся мріяти

Успішні люди дозволяють собі помріяти стільки, скільки їм необхідно. Якщо ти створюєш проекції свого майбутнього, навіть якщо вони надто вже амбітні, але в той же час рухаєшся в їх напрямку, то будь впевнений в тому, що ти успішний. У цьому випадку головною відмінністю тебе від інших людей стане здатність бажати більшого і робити кроки на шляху до своєї мрії.

Мріяти зовсім не погано — питання в тому, що піде за цими мріями. Якщо в тобі достатньо сил і впевненості на те, щоб втілити задумане в реальність, то чим більше нездійсненним воно буде здаватися, тим успішніше ти станеш, коли зробиш це.

5 Ти розумієш, що світ не крутиться навколо тебе

Той, хто вважає себе успішним і кричить про це на кожному розі, часто насправді є моторошним нарцисом і самозакоханим егоїстом. Бути в центрі уваги-одна справа, а ось бути впевненим, що Земля не зробить жодного обороту без твого веління — інше.

Успіх розуміє під собою здатність до емпатії і усвідомлення того, що почуття і думки інших людей так само важливі, як і наші власні. На цьому будується і командна робота: якщо співробітники компанії N не хочуть зосередитися на загальному Блазі і думають тільки про себе, то компанія N ніколи не зможе процвітати в повну силу. Тому якщо ти не вважаєш себе центром Всесвіту, то вітаємо: як мінімум тут ти вже домігся успіху.

6 Ти приймаєш невдачі

Хоча і існує думка, що ніколи не помилишся, якщо не спробуєш, але успіх — це прийняття факту своїх промахів. Кожна невдача – це всього лише новий бар’єр, який потрібно подолати, щоб рухатися далі. Вони вчать нас тому, чого не розповість ідеальне життя. Вони викладають доріжку до нашого власного успіху.

Найголовніший провал в роботі з невдачами — це вважати їх кінцем світу. З’являються труднощі повинні викликати азарт і бажання пошукати рішення в тому місці, яке ти весь цей час обходив стороною.

7 Ти залишаєшся позитивним

Не варто плутати недбалість і дитячість з позитивними поглядами на життя. Якщо у тебе є надія і віра в майбутнє, то вважай, що деякі компоненти щастя вже є. Чим частіше ти висловлюєш свою подяку оточуючим і самому собі, тим простіше бачаться невдачі.

Якщо ж в твоїй голові засіла думка про те, що все погано і йде не так, як потрібно, незабаром ти станеш жорстким і скривдженим на весь світ. З таким настроєм, якими б високими не були твої досягнення, провалів буде ще більше. Справжній успіх означає здатність бачити хорошу сторону і вірити в те, що будь-яке випробування тільки робить тебе сильнішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code