8 ознак того, що ваш чоловік стане відмінним батьком

Як зрозуміти, що ваш чоловік дійсно готовий до батьківства, стане вам надійною опорою і буде отримувати задоволення від нової ролі батька?

Сумніваєтеся, що ваш чоловік дозрів для змін і збільшення сім’ї? З’ясувати це дуже просто: треба поговорити з ним безпосередньо, подивитися на його реакцію і поспостерігати за тим, як він веде себе в звичайному житті — і все це краще зробити перед плануванням вагітності. Ось основні ознаки того, що з чоловіка вийде кращий в світі тато.

1. Він допомагає вам у всьому

Для вашого чоловіка не існує поділу побутових обов’язків на чоловічі і жіночі? Він спокійно бере на себе готування і прибирання? Значить, йому не складе праці піклуватися про жінку і загальну дитину — більш того, для нього це може бути нормальним і природним.

2. У нього є або був домашній улюбленець

Ця людина вже пройшов всі стадії, пов’язані з необхідністю вигулювати, годувати по годинах, так і прибирання відходів життєдіяльності не змусить його впасти в непритомність. Ваш чоловік вміє любити беззахисних і слабких — це значить, до вашого малюка він теж буде ставитися з ніжністю і турботою.

3. Він явно любить дітей

Це на вашого чоловіка зі щасливим вереском гронами настрибують діти різного віку, ледь він появляється в їх полі зору? Діти дуже чутливі локатори, вони миттєво розпізнають, коли їх щиро люблять, навіть якщо чоловік виглядає погрозливо і суворо. Цей ознака свідчить про те, що йому цікаво і легко з дітьми — і він готовий до того, щоб завести своїх.

4. Він добрий і спокійний

Звичайно, ніхто не стане стверджувати, що холерики з вибуховим характером обов’язково будуть поганими батьками, але спокійний і розслаблений чоловік набагато краще здатний зберігати терпіння і безтурботність у разі безсонних ночей, під час яких дитина буде плакати і вередувати, а його мама — падати з ніг від втоми і недосипання.

5. Він вміє розставляти пріоритети і делегувати обов’язки

Цей чоловік ніколи не стане вибирати між роботою (точніше, її видимістю) і можливістю допомогти. Необхідність забезпечити нормальний побут для нього так само важлива, як і підтримання психологічного комфорту в сім’ї, і турбота про свою жінку і — в майбутньому — про дитину. Ці якості стануть в нагоді і в період планування вагітності, і особливо — у процесі виховання дитини.

6. Він вміє бути переконливим і може м’яко наполягти на своєму

Ця якість дуже важлива для будь-якого, хто хоче надовго пов’язати своє життя з маленькою, примхливою, легкозбудливою, не завжди чітко розуміючою свої бажання і часто — не вміючою їх артикулювати людиною. З беззахисною, веселою, смішною і милою — з вашою спільною дитиною. Або навіть не одною.

7. Він вміє тримати слово

Якщо ця людина приходить вчасно, виконує свої обіцянки, не змінює рішення на ходу — значить, він буде вести себе саме таким чином взагалі у всьому. З ним можна спокійно залишати дитину і не переживати, що він переплутає час годування або передумає йти в музичну школу за дочкою, тому що він вирішив подивитися футбольний матч.

8. Він хоче стати батьком — і це видно

Він заводить з вами розмови про дітей. Він робить все, щоб показати вам, що він не мислить свого життя без вас і вашого загального продовження у малюків. Він любить вас і ви любите його — хіба можна уявити більш сприятливу ситуацію? Залишилося дізнатися, які таблетки пити перед зачаттям, і переходити до активних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *