8 причин, чому одні люди підсвідомо нам подобаються більше інших

Психологи назвали основні моменти, які ми оцінюємо в нових знайомих на рівні рефлексів, навіть не віддаючи собі звіту. На що ми завжди звертаємо увагу при зустрічі?

Ми вибираємо, нас вибирають — збіги трапляються досить часто, але ми при цьому навіть не можемо толком пояснити, чому нам здається привабливим одна людина і викликає відразливе враження — інша. Зрозуміло, грають роль і соціальні стереотипи, і мода, і особисті естетичні переваги — але певні риси притягують нас на підсвідомому рівні.

Психологи кажуть, що шансів на продовження знайомства більше у тих людей, які нам з першої секунди дуже сподобалися або, навпаки, зуміли викликати нас на суперечку. Виходить, це ті нові знайомі, які зуміли викликати сильні емоції, зачепити нас чимось. На що ми дивимося в першу чергу?

8 причин, чому одні за шкалою привабливості отримують 100, а інші — 0.

1. Симетричність обличчя і тіла

 

Повністю симетричним може бути тільки штучний об’єкт — архітектура або скульптура, створена людиною. Все в живій природі асиметрично, але підсвідомо ми сприймаємо привабливими більш збалансовані особи. Зазвичай це сигнал хорошої генетичної історії-діти, народжені в вироджуються лініях, мають яскраво вираженою асиметрією обличчя або тіла.

2. Індивідуальний аромат тіла

Кожен з нас володіє своїм власним неповторним ароматом — саме він відповідає за виникнення тієї самої «хімії», яка немов магнітом притягує людей один до одного. Або відштовхує – вже як пощастить. Аромат може змінюватися під впливом гормональних зрушень і фізичного стану. Поміняти його штучно не можна – тільки ретельно дотримуватися гігієни і помірно користуватися парфумом.

3. Розширені зіниці

Зіниці розширюються, коли ми дивуємося, радіємо або відчуваємо сексуальне збудження. Цю особливість помітили ще куртизанки в Середні століття — вони закопували в очі беладону, щоб здаватися привабливіше. А ще зіниці злегка збільшені у короткозорих людей, тому «очкарики» у багатьох викликають симпатію.

4. Відповідність стандартам краси і моди

Люди з яскравою і помітною неправильністю в зовнішності швидше привертають увагу, але викликають насторожене ставлення замість моментальної симпатії — веснянки, занадто великі або маленькі очі, незвичайна форма очей або носа, занадто світлі або темне волосся, плями на шкірі і так далі. Підсвідомо ми сприймаємо безпечними людей, схожих на нас самих або тих, хто виглядає так само, як більшість.

5. Пропорція талія / сідниці

Вузька талія з широкими стегнами завжди хвилює чоловіків — якщо жінка володіє такими формами, вона швидше може розраховувати на інтерес. У розрахунок при цьому можуть не прийматися обсяги згаданих частин тіла, набагато важливіше, щоб перепад від талії до стегон був в принципі.

6. Переваги в їжі

Виявляється, те, як нас сприймають оточуючі, сильно залежить від того, що ми недавно їли. Так, наприклад, люди, які пообідали смачною і здоровою їжею, чомусь здаються нам більш привабливими ніж ті, хто без розуму від фаст-фуду. Можливо, нещодавно з’їдена їжа змінює запах поту.

7. Тембр голосу і ритм мови

Жінкам більше подобаються низькі чоловічі голоси і некваплива манера говорити, а чоловіки охочіше спілкуються з власницями ніжного і високого тембру голосу з манерою говорити швидше їх власної.

8. Реакція на дітей і тварин

Людина, які посміхається при вигляді смішного кошеня або забавного карапуза, здається нам добрим — це підвищує його привабливість в наших очах, незалежно від статі і віку. Хочете зрозуміти, чи подобається вам ваш новий знайомий? Покажіть йому фотографії котиків або немовлят, і уважно стежте за реакцією.

За якими ознаками ви оцінюєте, подобається вам людина чи ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code