Не довго і щасливо: 9 несподіваних ознак, що віщують швидке розлучення

Вірні ознаки того, що шлюб тріщить по швах — зверніть на них увагу.

Нам всім хочеться, щоб любов була, як в красивій казці — відразу і назавжди, і щоб жити довго і щасливо. Але реальність така, що кожна друга пара, швидше за все, розлучиться — за останні 50 років стали розлучатися вдвічі частіше у всьому світі. Одружуватися ж, навпаки, молоді люди зовсім не поспішають. Виявляється, неміцний шлюб можна передбачити — головне, знати, на які ознаки звертати увагу.

9 цікавих провісників швидкого розлучення, які не варто пропускати, щоб потім не страждати.

1. Занадто яскраві емоції і пристрасть на початку відносин

Все, що яскраво спалахнуло — з хорошою ймовірністю швидко згорить і згасне. Приблизно так звучить народна мудрість, з якою згодні психологи і сімейні терапевти. Занадто багато романтики і пристрасті обіцяють швидке емоційне вигорання — і якщо партнери не навчаться конструктивного спілкування, розлучення не уникнути.

2. Що і як людина говорить

Те, про що ми говоримо, в шлюбі менш важливо в порівнянні з тим, в якому тоні ми проводимо діалог. Навіть найправильніші речі не будуть почуті і сприйняті адекватно, якщо доносити їх занадто агресивно.

3. Як виглядає людина на дитячих знімках

Діти не вміють прикидатися — їм немає необхідності робити це. Якщо ваш обранець посміхається від душі на своїх фотографіях з дитинства — швидше за все, ви вибрали емоційного, доброго і чуйного людини, який буде завжди прагнути до компромісу. А тепер подивіться на власні знімки і подумайте, чи буде комфортно з вами.

4. Робота в змішаному колективі

Люди, які працюють в компанії людей обох статей, швидше вступають в шлюб — але і розлучаються частіше. Причини очевидні-і, мабуть, нічого з ними не зробити: при бажанні вступити в адюльтер найчастіше воно реалізовується.

5. Небажання відразу вирішувати конфлікти

Ніхто не любить розмовляти на неприємні теми — але краще гасити конфлікт на самому початку, ніж робити вигляд, що все добре — і доводити справу до непримиренних протиріч. Вам можуть знадобитися сили і чесність з собою — зате і шлюб, можливо, вдасться зберегти.

6. Тиск батьків, особливо мами

І чоловіки, і жінки іноді занадто слухняні своїм мамам. У будь–якому віці ми можемо приймати рішення, які нав’язані нашими батьками-і далеко не завжди вони роблять нас щасливішими. Якщо ви до сих пір не пройшли сепарації від мами, варто зробити це скоріше. Для вашого ж блага.

7. Критика чоловіком подруг дружини

Скажи мені, хто твій друг – і я скажу тобі, хто ти: приблизно так ми сприймаємо один одного, навіть якщо на словах декларуємо інше. Якщо ваші друзі не подобаються вашому обранцеві, рано чи пізно ви самі і ваші дії будуть піддані критиці, що призведе до охолодження відносин і розлучення. Це стосується обох подружжя з їхніми друзями.

8. Небажання вирішувати фінансові складності

Будь-який з нас може опинитися у важкій ситуації з недостатньо хорошим заробітком. Важливо бачити реакцію людини на труднощі — ляже він на диван, щоб жаліти себе, або ж почне шукати способи виходу на інший рівень? Поведінка чоловіка теж дуже показово: вирішить він або вона допомогти подолати складнощі, підтримає або буде критикувати і принижувати?

9. Манера спати

Якщо ваші погляди на сон принципово не збігаються, потрібно вирішити це питання скоріше. Ви любите спати в холоді, а ваша половина обожнює закутатися тепліше? Постарайтеся спати окремо, щоб не порушувати природних потреб один одного і не ламати себе.

Ви впізнали себе хоча б у двох пунктах? Мабуть, вам пора серйозно переглянути свої відносини, поки не пізно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code