8 випадкових знахідок, які зробили звичайних людей багатими

Ми часто розповідаємо в наших статтях, що тільки завзятість, праця і терпіння приведуть тебе до успіху, і розраховувати тільки на удачу не варто. Але іноді відбуваються неймовірні історії, які крім як чистою удачею назвати просто не виходить. Ось кілька випадкових знахідок, які зробили звичайних людей багатими.

1 Ящики з грошима

Художник зі штату Юта купив будинок і почав в ньому облаштовуватися. Коли він перебував у своїй майстерні і, закінчивши малювати, збирав інструменти, то побачив, що зі стелі стирчить шматок килима. Коли чоловік потягнув за нього, відкрився прихований прохід на горище, де він виявив кілька запорошених ящиків з-під боєприпасів. У ящиках же замість амуніції лежали скрутки доларових купюр-всього близько 45 тисяч доларів (більше одного мільйона гривень за нинішнім курсом).

Чоловік вирішив повернути скарб попереднім власникам, які теж були здивовані знахідці. За основною версією, їх батько, мабуть, сховав гроші на чорний день, щоб їх не могли знайти. Враховуючи, що гроші лежали в безлічі ящиків з-під боєприпасів, швидше за все, господар був тим ще послідовником руху виживальників.

Ця знахідка не збагатила того, хто зробив відкриття, зате поповнила сімейний бюджет колишніх власників будинку.

2 Скарб в піаніно

Cімейна пара вирішила пожертвувати своє старовинне піаніно коледжу Уолфорда і Північного Шропшира. Коли музичний інструмент привезли на нове місце, співробітники коледжу викликали Техніка для налаштування. Відкривши піаніно, настроювач був сильно здивований, адже він знайшов у ньому сім мішків, заповнених соверенами-старими британськими монетами, виготовленими із золота.

Скарб оцінили в 640 тисяч доларів, що за нинішнім курсом становить 17 мільйонів гривень. До речі, за місцевими законами скарб дістається тому, хто знайшов його, а не власникам місця, де він був знайдений. Тому нагороду отримали не колишні власники фортепіано і не коледж, а звичайний настроювач музичних інструментів.

3 Коштовності в стільці

Ця історія дуже схожа на ту, що розказана в романі Ільфа і Петрова «12 стільців». У сімейної пари з Шотландії було не особливо добре з грошима, але їм потрібні були нові меблі. Вони прийняли рішення купити потриманий стілець на аукціоні і витратили на це всього п’ять фунтів стерлінгів (щось близько 150 гривень за нинішнім курсом). Пара користувалася стільцем чотири роки, поки у того не стала зношуватися оббивка.

Так як грошей на ремонт оббивки у пари не було, то вони просто залишили стілець на горищі, де той припадав пилом шість років. Коли ж чоловік вирішив полагодити стілець самостійно і зняв оббивку, він виявив там пару діамантових сережок, діамантову брошку і діамантове кільце. Знайдені коштовності оцінили в п’ять тисяч фунтів стерлінгів (майже 180 тис. грн).

4 Автомобіль в гаражі

Чоловік купив будинок в штаті Вайомінг за суму близько 300 тисяч доларів. Задоволений покупкою, він став оглядати свої володіння і здивувався, знайшовши в гаражі автомобіль під товстим шаром пилу. Очистивши його від багаторічного бруду, чоловік виявив Ferrari 330 GT 1996 року в абсолютно ідеальному стані.

Можна було подумати, що попередній власник просто вклав вартість цього автомобіля в загальну ціну будинку. Але як виявилося пізніше, після оцінки, Ferrari коштує півмільйона доларів, або більше 13 мільйонів гривень за нинішнім курсом.

5 Австралійський самородок

В Австралії широко поширене золотошукання. Десятки старателів щодня виїжджають в пустелю і шукають золото різними методами.

Один з таких любителів йшов зі своїм металошукачем недалеко від міста Балларт в штаті Вікторія, коли натрапив на щось блискуче на землі. Спочатку він подумав, що це якийсь металобрухт на зразок однієї з металевих частин автомобіля. Але коли він почав копати, то зрозумів, що натрапив на золотий злиток, причому величезний. Його вага склала 5,5 кілограмів, і самородок був оцінений в 300 тисяч доларів, або 8 мільйон гривень за нинішнім курсом.

6 Золотий будинок

Один француз успадкував будинок від померлого родича в Нормандії-північній частині Франції. Вже при першому огляді будинку новий власник виявив невелику коробку, повну золотих монет. Потім він знайшов золоті монети в коробці з-під віскі. А потім-ще кілька золотих злитків, захованих де тільки можна було: під меблями, у ванній і навіть в одязі.

Всього новий власник знайшов близько п’яти тисяч золотих монет, близько сорока злитків вагою по кілограму кожен і два злитки по дванадцять кілограмів кожен. Загальна вартість скарбу була оцінена в 3,7 мільйона доларів, з яких після вирахування податку і боргів у спадок у нього залишився мільйон, що за нинішнім курсом дорівнює 27 мільйонів гривень.

7 Скарби на задньому дворі

Фермер зі Стаффордшира, графства на заході центральної частини Англії, вийшов з будинку з металошукачем, щоб знайти на задньому дворі кільце своєї дочки, яке вона недавно втратила. Але замість кільця він виявив скарб з півтори тисячі предметів із золота і срібла, які, за оцінкою фахівців, були виготовлені приблизно в VII столітті нашої ери. Експерти оцінили скарб в п’ять мільйонів доларів, що в гривнях за нинішнім курсом становить приблизно 135 мільйонів.

8 Золоте яйце

Американець купив на блошиному ринку металеве яйце з золотом і перлинами всередині за 14 тисяч доларів. Багато хто скаже, що це дурна трата такої великої суми, адже навіть при великій вазі ювелірного виробу його перепродаж навряд чи окупила б витрати.

Однак продавець не підозрював, що продає не ювелірну дрібничку, знайдену ним в одному з будинків на Середньому Заході США, а Антикваріат, справжній витвір мистецтва відомого майстра Фаберже.

Як підсумок — куплене за 14 тисяч доларів яйце Фаберже зробило щасливого американця багатшим на 33 мільйони доларів (або на 891 мільйон гривень).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code