9 незвичайних способів стати привабливішою ‑ згідно науці

Як швидше завоювати увагу протилежної статі? Вчені дали несподівану, але цікаву відповідь на це питання.

Людство давно намагалося підсумувати свої уявлення про прекрасне в матеріальному еквіваленті: нарешті з’явився досить виразний список тих параметрів, які здаються дуже привабливими і чоловікам, і жінкам в будь-якому віці. Ми діємо куди більш шаблонно, ніж нам самим здається – зате цілком можна прогнозувати поведінку вашого візаві на ваші конкретні дії. Як зачарувати будь-кого і підвищити градус власної привабливості?

1. Не посміхайтеся просто так

Посмішка, звичайно, завжди повертається до того, хто нею поділився, як ми всі знаємо з мультяшної пісеньки. Але вчені помітили, що жінки можуть посміхатися, як їм хочеться, в той час як чоловікам краще обмежитися легким позначенням позитивних емоцій – посмішка на всі зуби багатьма сприймається ознакою агресії.

2. Одягайтеся в стилі унісекс

Здається, що жінки обожнюють брутальних мужніх мачо, а чоловіки без розуму від тоненьких принцес з млосним поглядом. Але насправді більшість з нас підсвідомо звертають увагу на людей протилежної статі — але власного типажу. Ті ж, хто поєднує у своєму образі атрибути привабливості обох статей, які здаються всім найпривабливішими. Висновок: треба частіше носити джинси, толстовки і сорочки в клітку – тоді ми все швидше станемо щасливі.

3. Частіше гуляйте із собакою

Незнайомці з пухнастим вихованцем отримують більше уваги від протилежної статі. Та й привід почати розмову в цьому випадку знайти куди легше – досить просто похвалити собаку або попросити поради щодо догляду за нею. А все тому, що людина, яка взяла на себе зобов’язання турботи про більш слабку істоту, автоматично сприймаються нами добрішою і щирішою інших.

4. Носіть сонцезахисні окуляри

Люди в темних окулярах виглядають привабливіше і ефектніше. Цей аксесуар робить обличчя більш симетричним і молодим – а ще підсвідомо асоціюється з багатством і розкішшю, оскільки темні окуляри обожнюють носити зірки.

5. Частіше виходьте в світ з компанією друзів

Забавно, але людині з “групою підтримки” куди простіше завести перспективне знайомство, ніж того, хто сидить за стійкою бару в самоті. Деякі дослідники припускають, що привабливість всіх членів однієї компанії немовби підсумовується в одній людині, який бажає зближуватися з особою протилежної статі.

6. Носіть в сумці смачні продукти

Дуже просто покласти в сумку кілька цукерок або фруктів, щоб пригостити при нагоді тих, хто вам здався привабливим. І чоловіки, і жінки сприймають цей жест як акт турботи і прояви людського тепла – і людина з частуванням відразу стає більш приємним.

7. Вигинайте спину

Гарна постава корисна не тільки для здоров’я, але і для влаштування особистого життя. Прогин у попереку біологічно важливий для виношування дитини, тому дівчата такий вигнутою спиною здаються чоловікам більш привабливими. Розмір талії і стегон у цьому контексті майже не грає ролі і відноситься до області особистих переваг.

8. Не тренуйтеся дуже старанно

Краще не випадково визнано ворогом хорошого. Ідеальні фігура і обличчя швидше відштовхують або викликають бажання милуватися ними з боку. Жінки більш охоче заводять знайомство з чоловіками з невеликим животиком, за них же прагнучи вийти заміж. А от власники бездоганного торсу з накаченими м’язами швидше здаються небезпечними: підсвідомо вони сприймаються самозакоханими нарцисами.

9. Виберіть індивідуальний аромат

Ми розрізняємо один одного за запахом: “хімічна” привабливість важливіше зовнішніх даних. Відомо, що жінок приваблюють запахи чоловічого поту, шкіряних виробів, бензину і чорнила. Жінки ж подобаються ті, які виділяють аромати губної помади, смаженої їжі і дитячого лосьйону.

Ви згодні з цими твердженнями? Що вам подобається в людях протилежної статі найбільше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *