9 суворих правил, яких зобов’язані дотримуватися діти королівської родини

Якщо про життя королів і герцогів невпинно таблоїди рясніють, то про їх дітей відомо небагато. Давайте з’ясуємо, чи так казково живеться тим, у кого з самого народження є все.

В дитинстві нам читали книжки про принців і принцес, чарівних замках, шикарних бенкетах і званих вечорах. Ми фантазували, яким було б наше життя, родися ми в королівській родині. Як навколо нас крутилася б свита підданих, як нам шили б самі розкішні вбрання, і як прекрасні лицарі захищали нас від лиходіїв.

Реальність далека від казок навіть в осіб королівської крові. Кругом правила, заборони, обов’язки та вимоги. Кожен крок відстежується і контролюється. Неможливо прогуляти урок або розбити сусідське вікно, полазити по підвалах або принести додому бездомного кота. Чим відрізняється дитинство в монаршій родині від звичайного, читайте в нашій статті.

1. Подорожувати можна тільки наодинці

З дванадцятирічного віку королівським дітям забороняється подорожувати з батьками. Правило діє з давніх часів: трон не повинен залишитися без спадкоємця, якщо в дорозі станеться якась надзвичайна пригода з летальним результатом.

2. Потрібно радіти всім подарункам

Приховати свої справжні емоції часом буває непросто навіть дорослим людям, що вже говорити про дітей. У королівській родині поблажок не дають навіть незважаючи на вік. Згідно з правилами, малюки завжди повинні з посмішкою і вдячністю приймати будь-які подарунки, а їх вони отримують сотнями зі всього світу.

3. Не встиг доїсти обід – твої проблеми

За старою традицією англійського двору, коли королева відкладає вилку і ніж, всі присутні повинні негайно завершити трапезу. Принци і принцеси досить рано вчаться вести себе за столом на відміну від дітей у середньостатистичних сім’ях.

4. Не можна одягати корону

З’явитися з діадемою на голові принцеса може тільки після свого весілля. Але й будучи заміжньою такий привілей дозволяється не завжди, а тільки на урочистих заходах за умови, що на самій королеві надіті корона і коштовності.

5. Ніяких суконь “принцеси»!

Дівчаток з ранніх років одягають у класичні наряди в додатку кардиганами. Хлопчики до виконання восьми років повинні одягати шорти при будь-якій погоді, яка в Британії відрізняється своєю суворістю. Суворими були і умови по догляду за новонародженими: заборонялося використовувати одноразові підгузники. Принцеса Діана назавжди перервала цю традицію.

6. Доведеться ходити з охороною

Безпека понад усе. Однак діти є діти, неважливо з королівської сім’ї вони чи ні. Усім однаково хочеться втекти з-під пильного нагляду дорослих і трохи побешкетувати. Особливо важко це правило переноситься в підлітковому віці.

7. Селфі – під забороною

Чим продиктована ця заборона – не зрозуміло. Страждають тут скоріше не члени королівської сім’ї, а їхні шанувальники. Якщо вам вдасться зустріти когось з монаршого подружжя, то вблагати їх на спільне селфі на тлі палацу не вдасться.

8. Ніяких прізвиськ!

Якщо звичайні діти скорочують імена або прізвища, утворюючи з них прізвиська, то спадкоємцям престолу це робити категорично заборонено. Крім того при народженні їм дають по три-чотири імені, які складаються з тих, що носили колишні правителі або близькі родичі. Зате прізвищ членів королівської сім’ї не було зовсім аж до початку двадцятого століття.

9. Не можна грати в “Монополію”

Чому саме ця гра не догодила королівської сім’ї – не відомо, але такі правила. Маленьким принцам і принцесам і без того не нудно: потрібно вивчити стільки мов, традицій і обов’язків, що вже точно не до “Монополії”.

А які заборони були у вашому дитинстві?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *