B Новій Зеландії чоловік офіційно працює чарівником і отримує за це $ 10000

У місті Крайстчерч в Новій Зеландії є власний чарівник – його звуть Іен Брекенбері Ченнел. Він працює на цій посаді вже понад 20 років.

Раніше британець Ченнел був викладачем, але через своє захоплення магією ніде довго не затримувався. Навіть дружина від нього пішла. Після цього він надів мантію, капелюх і став виступати з промовами на площах. Скоро городяни до нього звикли і почали називати просто Чарівник.

У 1982 році Ченнел визнали «живим твором мистецтва». А в 1988 році, коли в країні сталася посуха, саме Чарівник викликав дощ за допомогою ритуального танцю. По крайні мірі, так стверджує він сам.

На початку 90-х Ченнел запропонували стати офіційним чарівником Нової Зеландії, Антарктики і «відповідних офшорних районів». З тих пір чоловік обіймає цю посаду і отримує за роботу 16 000 новозеландських доларів на рік (це близько 10 400 доларів США).

По суті Чарівник – це жива пам’ятка. Він розважає туристів, приймає делегації і високопоставлених гостей. Зараз Ченнел 87 років і він задумався про наступника. На цю роль претендує 39-річний Арі Фріман – гітарист і вчитель музики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code