Беззаперечні причини придбати LEGO DUPLO

Беззаперечні причини придбати LEGO DUPLO

Значна частина дитинства проводиться в іграх, і більша частина цього часу зосереджена на навчанні тим чи іншим навичкам. Будь-то рухові навички, зорово-моторна координація або навіть розвиток мозку. Більшість іграшок призначені для набуття цих навичок на різних етапах розвитку дитини, що росте. У сучасному світі, коли заходиш до дитячого магазину з іграшками, ніби потрапляєш в іншу реальність. Вибір просто неймовірний, тож можна залишатися там годинами. Але всі дорослі люди цінують свій час, тож обирають доступні розвиваючі ігри. Однією з таких є Лего Дупло.

Ви запитаєте, чому саме цю серію іграшки треба придбати? Дивіться нижче!

Іграшка призначена для дітей від двох років. Оскільки у серії DUPLO деталі конструктора збільшені, навіть маленька дитина може грати з ними. А батьки не будуть хвилюватись щодо ризику розвитку задухи. Дуже добре підходить для розвитку дрібної моторики рук. Ви могли б подумати, що блоки DUPLO легко складати. І це так, якщо ви дорослий. Але це здається дуже складним, якщо ви малюк двох років.

Що ще дає малюку використання конструктора Лего Дупло:

  1. Вивчення кольорів. Яскраві і гладкі сторони ідеально підходять для визначення кольорів при спільній роботі з батьками.
  2. Цікаве та корисне проведення часу. DUPLO ー відмінний спосіб зайняти дітей молодшого віку, якщо старші брати і сестри або друзі будують за допомогою звичайного Lego.
  3. Розвиток просторового сприйняття та фантазії. Під час збору різноманітних конструкцій, малюк змушує працювати свою уяву, щоб зрозуміти в яку частину поставити той чи інший блок. Також це допомагає розвивати об’ємне сприйняття різних об’єктів.
  4. Економія. Завдяки демократичній ціні на серію іграшок Дупло, багато батьків все частіше віддають перевагу Лего. Багатофункціональність цього конструктору вражає: ви можете придбати декілька наборів та комбінувати їх.
  5. Розвиток самостійності. Малюк сам приймає рішення і може побудувати все, що він хоче, з кубиків DUPLO або LEGO, і йому майже ніколи не знадобляться будь-які спеціальні деталі. Дитина може нескінченно експериментувати, будувати і перебудовувати, одночасно вивчаючи різні будівельні техніки.

Загалом, вироби компанії LEGO існують вже кілька десятиліть, так що для цього повинна бути причина, вірно? Це тому, що можливості їх іграшок безмежні! Вони веселі, захоплюючі, прості і унікальні. Кожне творіння буде новим, неповторним і кожен раз завжди буде цікавим викликом. Завжди перевіряйте якість і справжність. На ринку є сотні дешевих і неякісних імітацій LEGO. Вони зроблені з використанням неякісних матеріалів і стандартів якості, на відміну від оригінальних іграшок LEGO. Поганий пластик може бути шкідливим для дітей, а дешева ціна може означати, що ці деталі не підходять до інших блоків.

Конструктори LEGO користуються великою повагою, тому що вони допомагають розвитку дитини з самого раннього віку. Тож скоріше купуйте та порадуйте свого малюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *