гороскоп близнюки

Близнюки: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Новий 2021 рік Білого металевого Бика зарядить вас невичерпною енергією. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Близнюки. Найповніша добірка для Близнюків жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Вони відчують себе здатними згорнути гори і дійсно зроблять це. Прийшов час вирушати на пошуки свого щастя. Благо, все тому благоволить. Напористий символ року підстьобне навіть самих ледачих представників знака. Вони не побояться кинутися у вир з головою в нову роботу, захоплення або навіть романтичні відносини.

Порада астролога. Як тільки куранти закінчать бити дванадцять і настане Новий 2021 рік, Близнюкам відразу ж слід починати діяти. Вичікувати більше не можна, не можна зволікати і прокрастинувати. Тільки в боротьбі будуть досягнуті потрібні результати.

Як пройде для Близнюків рік Білого металевого Бика

Багато в чому успішність Близнюків буде залежати від уміння вести себе в нестандартних ситуаціях і адекватно сприймати навколишню реальність.

 • Січень-лютий. Ці місяці подарують вам безцінний досвід. Хоча доведеться подолати жодну перешкоду на своєму шляху, в результаті, все складеться якнайкраще. Розцінюйте це як перевірку на міцність і вміння діяти при стресі. Можливо чекає розчарування в когось із близьких або друзів, але, як відомо, відносини перевіряються труднощами. Всі непорозуміння слід вирішувати виключно розмовами по душах і не приймати все близько до серця. Може бути, людина зовсім не те мав на увазі.
 • Березень-квітень. Все починає вставати на свої місця. Багато помилок стають очевидними саме в цей період. Але не варто давати волю песимізму, краще дивитися в майбутнє з надією і дякувати долі за можливість виправити деякі помилки. До кінця квітня в житті почнеться біла смуга. Ловіть момент!
 • Травень-червень. Це час максимально активної роботи для Близнюків. Доведеться працювати не покладаючи рук, хоча це не буде занадто складно. У них відкриється невичерпне джерело енергії, завдяки йому багато, навіть старі плани з’явиться можливість втілити в життя. З’явиться тяга до творчості і творення. Велика ймовірність зав’язати вигідне знайомство.
 • Липень-серпень. Найвдаліший час, щоб зайнятися особистим життям. Відносини обов’язково переростуть в щось більше. Є всі шанси знайти свою половинку. А сімейним представникам знака літо дасть можливість налагодити відносини з подружжям. Головне-бути уважними і терпимими один до одного, згладжувати конфлікти і гасити пожежу ревнощів. А ще пам’ятати, що будь-які розбіжності легко вирішуються відвертою розмовою по душах. Тоді шлюбу ніщо не загрожуватиме.
 • Вересень-жовтень. Представникам знака слід тягнутися до всього незвіданого і нового. Велика ймовірність знайти собі заняття до душі. Навіть якщо нове хобі здасться не самим захоплюючим, не варто кидати завчасно. Одного разу воно стане в нагоді в найнесподіваніший момент. Зміни змінять Близнюків зовні і внутрішньо, навчать їх шукати в навколишньому світі прекрасне і насолоджуватися моментом.
 • Листопад-грудень. Кінець осені, а також початок зими принесуть в життя Близнюків багато нових не завжди приємних подій. Але набагато більше буде приємних сюрпризів, які дбайливо приготувала для них доля. Основне завдання-винести уроки з того, що відбувається і боротися з кістковим мисленням. Якщо Близнюки будуть занадто противитися потоку життя, то можуть помітно зіпсувати собі майбутнє. Їм необхідно навчитися пристосовуватися до навколишнього середовища, що змінюється, а не впадати у відчай при несподіваних поворотах долі.

Гороскоп на 2021 для жінок Близнюків

Рік металевого Бика не дасть жінкам Близнюкам нудьгувати. Їх життя буде наповнена самими різними подіями, звичайно, не всі з них будуть позитивними. Але навіть негативний досвід здатний принести користь в майбутньому. Про це не слід забувати.

Всі плани, що існували в голові, вийде втілити в життя, але і докласти сил доведеться чимало. Як говорить гороскоп на 2021 рік, тільки копітка і невпинна робота віддасть Близнюкам за їх праці сповна. Активність заохочується напористим символом рік, а значить, є шанс заручитися його прихильністю.

Однак, про відпочинок теж забувати не варто. До середини року прекрасні представниці знака можуть відчути занепад сил, а також наступаючу депресію. Головне – не допустити хронічного перебігу цих процесів. Літо, якраз розташовує до відпочинку. Два тижні відпустки допоможуть відновитися і кинутися в бій з новими силами.

Сприятливі періоди

 • Липень. Цей місяць обіцяє нові знайомства, а також романтичні зв’язки. Всім самотнім випаде можливість знайти свою половинку. Шанси зв’язати себе узами шлюбу досить великі. Нарешті в життя прийде гармонія і стабільність.
 • Грудень. Вже до кінця року може послідувати пропозиція руки і серця від партнера. А ті, хто вже зв’язали себе узами шлюбу, теж отримають радісні звістки: очікується поповнення в родині. Закінчення 2021 року для Близнюків буде ознаменовано кардинальними змінами, завдяки щасливому збігу обставин.

Несприятливі періоди

 • Червень. У цьому місяці життєві запаси Близнюків почнуть підходити до кінця. Що не дивно, адже вони так старанно працювали. Якщо запустити ситуацію, то наслідки можуть стати непоправними. Головний обмежувач для жінок-Близнюків – це їх здоров’я. Тільки повні сил і енергії вони зможуть втілити задумане.
 • Жовтень. Складний місяць з точки зору несподіваних подій, яких в житті стане дуже і дуже багато. Не завжди вдасться виходити з палітурки з високо піднятою головою, але головне, – не втрачати оптимізму, а сприймати те, що відбувається, як безцінний досвід.

Гороскоп на 2021 для чоловіків Близнюків

Сильні представники знака теж з початку року поринуть в безодню нових подій. Вихор несподіванок закрутить їм голову. Тут потрібно тримати вухо гостро і не впадати в дитячість. Все хороше, що відбувається в житті часто робиться завдяки, а не за щось. Тільки приклавши всі свої сили, людина отримує від життя приємний подарунок-винагороду.

Зміни в житті будуть не завжди приємними. Можливо, доведеться попрощатися з чимось дорогим. Зате це відкриє масу можливостей і покаже Близнюкам, що є й інший варіант розвитку подій, є щось набагато краще загубленого.

Тільки позитивний настрій і віра в КРАЩЕ допоможуть подолати складні часи. Не сумувати і тримати ніс за вітром – ось девіз представників цього знака на 2021 рік. Активна життєва позиція завжди виявляється найбільш виграшною.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Сприятливий місяць. Є можливість зав’язати вигідне знайомство і заручитися підтримкою колег. А ще відносини з другою половиною підуть в гору і з’являться думки про одруження. Не варто відразу відмовлятися від цієї затії, краще трохи перевірити відносини. Якщо все буде в порядку, планувати торжество на теплі літні місяці.
 • Травень. З’явиться шанс вирости в професійному плані. Пройдена стажування, перекваліфікація або навчання відкриють багато дверей на шляху до керівної посади. Тут головне дотримуватися субординацію і не намагатися зав’язати панібратські відносини з керівництвом. Ввічливість і такт – ось кращі помічники на роботі і в бізнесі.

Несприятливі періоди

 • Липень. Відносини з партнеркою можуть затьмаритися несподіваним втручанням третьої сторони. Буде це зв’язок на стороні або батьківський вплив, сказати складно. Якщо вдасться подолати непорозуміння, то відносини перейдуть на новий рівень.
 • Листопад. Близнюки занудьгують і спробують пошукати гострих відчуттів. Однак, зрада-не найкращий вихід з ситуації, що склалася. Це раз і назавжди зруйнує все, що було побудовано раніше. Всі непорозуміння, як відомо, краще вирішувати розмовами по душах, а не пошуком розради в обіймах іншої жінки. Це тільки здається, що чужа трава зеленіша.

Гороскоп любові і відносин для Близнюків на 2021 рік

Близнюки високо цінують хороші відносини з близькими і друзями. Тому прикладають для цього багато зусиль. Тільки тоді, коли їх відносини з оточуючими знаходяться в гармонії, з’являються сили, а також бажання діяти, рухатися і розвиватися.

 • Для сімейних. У рік металевого Бика сімейні цінності для представників цього знака будуть в пріоритеті. Тому небажані сварки, розбирання і конфлікти всередині сім’ї. Всі шорсткості краще згладжувати ще на початковій стадії. Розмова по душах допоможе в будь-який, навіть, здавалося б, безвихідній ситуації.
 • Для одиноких. У любовній сфері доля підготувала для Близнюків багато нового. Ті, хто досі самотні, отримають шанс знайти споріднену душу. Але пропустити його дуже легко, тому потрібно тримати очі широко відкритими і не бояться заводити нові знайомства.

Любовний гороскоп впевнений-дуже багато в 2021 році буде залежати від бажання і вміння Близнюків діяти, а не чекати, поки щастя саме впаде на них з небес.

 • Не поспішайте з ярликами. Дайте собі трохи пізнати людину. Перше враження часто оманливе і зустрічають, зовсім не по одягу. Хтось, хто не здався привабливим на перший погляд, через деякий час може розкритися, подібно рідкісному квітці.
 • Час покаже. Відносини перевіряються часом. Якщо прийняли рішення пов’язати себе узами шлюбу, то краще відкласти цю затію до середини літа і почекати, поспостерігати за поведінкою партнера.
 • Не критикуйте. Кожна людина має свої недоліки. Навіть на сонці є плями, тому очікувати, що інша людина буде цілком відповідати нашим уявленням про ідеал – безглуздо. Будьте розсудливі, не тисніть і не змушуйте. Намагатися переробити когось – справа невдячна і часто апріорі провальна. Навчіться приймати оточуючих такими, якими вони є, але не терпіть те, що для вас неприйнятно.

В кінці року Близнюки відчують неймовірний емоційний підйом, багато в чому завдяки гармонійним відносинам зі своїм партнером. Це допоможе їм краще висловлювати свої почуття і зважитися на те, що раніше здавалося безрозсудним і наївним.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Близнюків

Хоч 2021 рік для Близнюків і ознаменований вируючої енергією і припливами активності, їх сили далеко не безмежні. Хоча представники цього знака і можуть думати, що їх енергетичні запаси безмежні, реальність покаже зовсім іншу картину.

 • Хто багато працює, той добре відпочиває. Плідна робота повинна бути винагороджена. Це розуміє і керівництво. Не варто доводити до крайності, провокувати скандали і розбирання на роботі. Кілька тижнів відпустки в середині літа допоможуть нормалізувати емоційний фон і поліпшити фізичний стан.
 • Їсти треба в міру. Правильне харчування – запорука довголіття і здоров’я. Тільки ті, хто регулярно вживають належну норму білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів відчувають себе повними сил для роботи. Переїдання ж сприяє ожирінню і розвитку серцево-судинних захворювань. Розлад харчової поведінки, від якого нерідко страждають Близнюки, є серйозною проблемою, в тому числі з точки зору психології.
 • Завжди бути напоготові. В кінці року представникам цього знака доведеться зустрітися з несподіваними проблемами зі здоров’ям. До цього слід бути готовими і заздалегідь подбати про наявність коштів на лікування. Якщо не затягувати, ТО серйозних ускладнень вдасться уникнути.
 • Сильна воля – надійний стрижень. Близнюкам не варто боятися майбутнього. Навіть якщо ситуація буде здаватися патовою, слід тримати себе в руках і вірити в краще. Рано чи пізно темна смуга закінчиться і все повернеться на круги своя. Тимчасові труднощі – це спосіб долі перевірити готовність людини до прийдешніх позитивних змін. Адже все в цьому житті треба заслужити.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Близнюків

У фінансовому плані 2021 рік для Близнюків буде не настільки однозначним. З одного боку, випаде кілька вдалих можливостей поліпшити своє матеріальне становище, а з іншого – періодичні непередбачені витрати не дадуть поповнити накопичення.

 • Купувати тільки потрібне. На початку року з’явиться спокуса накупити всього і відразу по знижкам. Нехай навіть в роботі пилососі або новому кухонному комбайні немає ніякої необхідності, руки так і будуть проситися докласти зарплатну картку до банкомату. З подібними поривами слід боротися і припиняти їх на корені. Інакше дуже скоро можна залишитися без засобів до існування.
 • Вчитися планувати. Великі покупки, безперечно, часом необхідні. Однак, щоб купити нову машину або навіть квартиру, спочатку варто відкласти певну суму для першого внеску і правильно розрахувати свої можливості для щомісячного платежу. Тому подібні витрати краще планувати на кінець осені-зиму.
 • Близькі допоможуть. У складній фінансовій ситуації можна розраховувати на допомогу родичів і друзів. Не відмовляйтеся від допомоги, дайте людям показати своє розташування. Головне – не зловживати і не позичатися по дрібницях.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Близнюків

Близнюки по своїй натурі цілеспрямовані і наполегливі люди. Але в 2021 році вони проявлять себе в новому сфері. Їх енергія буде бити через край. Нові проекти, відрядження, плани, а також ділові зустрічі – вихор подій закрутить їх з неймовірною силою. Стихія повітря змушує їх бути постійно в русі, не зупинятися, постійно братися за щось нове і перевіряти себе на міцність.

 • Інтуїція – вірний друг і помічник. Представникам цього знака слід частіше прислухатися до свого внутрішнього голосу. У 2021 році він виявиться, як не можна до речі і вбереже від багатьох невдач, а також делікатних ситуацій з партнерами або колегами.
 • Зв’язки вирішують. Щоб не говорили, а вигідні знайомства здатні помітно прискорити підйом по кар’єрних сходах. Тому Близнюкам в Новому році слід бути більш відкритими і тримати вухо гостро, вловлювати ледве помітні зміни в розстановці сил в керівництві і швидко підлаштовуватися під ситуацію. Благо їх зірка на професійному небосхилі буде сяяти яскраво-яскраво.
 • Нестандартний підхід. Щоб виділитися з сірої маси, досить запропонувати пару-трійку незвичайних рішень стандартних проблем. Іноді досить і одного вдалого пропозиції, щоб привернути до себе увагу.
 • Спочатку сіємо, потім пожинаємо плоди. На початку року належить розібратися з проблемами, що навалилися. Зробити це слід оперативно, не відкладаючи в довгий ящик. Тоді у вас звільниться час до осені, коли прийде пора збирати урожай своїх старань.

Для тих Близнюків, хто ще недостатньо твердо став на ноги у фінансовій сфері і хоче здобути незалежність від батьків/партнерів/друзів/знайомих, 2021 рік приготував кілька привабливих можливостей. Головне, лише схопити свою птицю щастя за хвіст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *