гороскоп телець

Телець: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Рік правління металевого бика виявиться для вас не самим спокійним, але стабільним і успішним часом. Тема нашого сьогоднішнього матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Телець. Найповніша добірка для Тельця жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Кілька старих проблем знову нагадають про себе, а велика кількість справ і можливостей не дасть розслабитися. В цілому, можна сказати, що рік буде досить сприятливим для представників цього знака, практично всі плани вдасться реалізувати, а з грошима і поточними проектами проблем не буде зовсім.

Завдяки вродженій завзятості Тельці можуть з легкістю зруйнувати будь-які перешкоди на своєму шляху і навіть найневдаліший час для них точно не стане відмовкою. Вам просто доведеться докласти трохи більше зусиль для досягнення своїх цілей, ніж зазвичай. Не кожному вдається також як вам, виходити зі складних ситуацій!

Порада астролога. Сила духу Тельців в 2021 році виявиться непохитною. Звичайно, відсутність матеріальних труднощів вже з самого початку року серйозно вам допоможе і послужить основою для реалізації планів. Єдине, що може перешкодити вашому руху вгору, так це трохи похитнулося стан здоров’я, тому приділяйте йому пильну увагу.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

Головне правило для Тельців в 2021 році – наполегливо працювати і не боятися змін. Навіть якщо вони відбуваються незалежно від вашого бажання, в кінці кінців, ці події принесуть щастя. Тому не бійтеся, дійте обдумано і не лінуйтеся.

 • Січень-лютий. Поточні витрати поставлять вас перед серйозним вибором: улюблене хобі або сім’я. На щастя, ви добре заробите в кінці 2020 року і початку 2021 року і якщо добре пропрацюєте це питання, в результаті вийде і те і інше. Знайдіть для себе новий спосіб випускати пар – він буде корисний вам протягом усього року.
 • Березень-квітень. Поки закохані парочки навколо вас будуть воркувати і цілуватися, а ось ваше особисте життя може дати помітну тріщину. Людина, якій ви цілком довіряли покаже себе не в кращому світлі. Що стане причиною подібної поведінки невідомо, то можливість розриву відносин існує. Потрібно лише вирішити, наскільки ви дорожите своїми відносинами.
 • Травень-червень. Тельцям в цей період краще тримати язик за зубами і не ставати причиною сварок інших людей. Дуже високі шанси потрапити під гарячу руку тому, хто здатний вершити долі людей. Ретельно зважуйте все, що плануєте сказати і не розраховуйте, що сказане зійде вам з рук в разі чого.
 • Липень-серпень. Цей час сприятливий для укладення альянсів і контрактів. Весілля, підписання Угоди про співпрацю, початок дружби – все врешті-решт, принесе вам багато щастя і задоволення. Не бійтеся нового, воно може принести у ваше життя щось чого ви так довго чекали.
 • Вересень-жовтень. Те, що відбувається з вами прийме несподіваний поворот. Однак всі несподівані зміни будуть на краще. Швидше за все, вам запропонують нову посаду, або ваш власний проект вийде абсолютно на новий рівень. Якщо ви приймете правильне рішення-зможете вийти на новий рівень доходів.
 • Листопад-грудень. Кінець року буде ознаменований вирішенням якогось глобального питання. Не залишайте ситуацію на самоплив, і все у вас обов’язково вийде. Як би там не було, прийняте рішення матиме довгі наслідки для вас і вашої родини.

Гороскоп на 2021 для жінок Тельців

Жінкам-Тельцям в 2021 році належить відчути на собі деяку неоднозначність насуваються змін. Є ймовірність, що на початку року ви відчуєте занепад сил і енергії, здасться, що ваші зусилля не варті свічок і можна просто лягти на спину і нічого не робити, чекати, поки події навколо будуть розвиватися своєю чергою. Але такий підхід небезпечний з двох простих причин: ви втрачаєте контроль над своїм життя і скорочуєте шанси на успіх.

Порада. Не варто боятися діяти наперекір долі. Підкоритися її мінливостям – це не в дусі вашого характеру. Постарайтеся не зраджувати собі і продовжуйте боротьбу. Покровитель року рано чи пізно зверне на вас свій прихильний погляд.

Сприятливі періоди

 • Квітень. У цьому місяці Тельцям належить одна цікава зустріч, яка може обернутися довгими відносинами і подальшим шлюбом. Але занадто розраховувати на удачу не доведеться. Тільки роботою над відносинами і увагою до партнера можна домогтися сімейного щастя.
 • Травень. А в кінці весни тим, хто вже перебуває у відносинах і переживає кризовий етап, вдасться вирішити проблему. Навіть найгостріші протиріччя стане можливо згладити завдяки спільній роботі. Не залишайте партнера на самоті, намагайтеся бути більш лояльними і терпимими.

Сфера відносин в 2021 році однозначно почне налагоджуватися. Ті, хто вже й не сподівався подолати непорозуміння в парі несподівано усвідомлюють, що ситуація поступово стає все краще і краще.

Несприятливі періоди

 • Лютий. Жінки-Тельці вже в кінці зими виявляться віч-на-віч зі своїми страхами. Те, чого ви завжди боялися, раптово почне переслідувати вас на кожному кроці. Доля відчуває вашу витримку і вміння тримати себе в руках навіть в самих неоднозначних ситуаціях.
 • Листопад. Багато переживань, стресу, навіть почуття відчаю принесе останній місяць осені. Проблеми з’являться на всіх фронтах. Відносини знову потраплять в кризову фазу, кар’єрне зростання опиниться під питанням, а фінансові питання змусять задуматися про банкрутство. Ваша сила в завзятості. Тільки завдяки впевненості в собі і своїх силах вдасться подолати всі перешкоди.

Більшу частину року Тельцям доведеться боротися з неприхильністю долі. Цей період рано чи пізно закінчиться. Вам, головне, не втрачати сили духу і віри в себе.

Гороскоп на 2021 для чоловіків Тельців

Чоловікам-Тельцям доведеться багато працювати, втім, при належних зусиллях він стане одним з найсприятливіших періодів у Вашому житті. Доведеться багато часу присвячувати роботі, а на близьких і сім’ю часу залишатися буде мало. Щоб не втратити з рідними зв’язок, вчіться планувати свій час. Не витрачайте ні хвилини, краще проведіть їх з тими, хто дорогий вашому серцю.

Порада. Тільки від вашого прагнення до успіху буде залежати те, наскільки плідно пройде рік металевого бика і як добре вдасться подолати поточні складності, що зрідка будуть сипатися на вашу голову. Таким чином, благополучний збіг обставин виявиться повністю вашою заслугою.

Сприятливі періоди

 • Червень. У цьому місяці Тельцям підвернеться одна дуже приваблива пропозиція. Ні в якому разі не відмовляйтеся, навіть якщо спочатку створиться враження, що це повністю не ваша сфера. Пройде зовсім небагато часу, і ви будете розбиратися в питанні, як ніхто інший. Успіх-цей захід теж принесе чималий.
 • Серпень. Останній місяць літа обіцяє Тельцям непогані кар’єрні можливості і перспективи саморозвитку. Не варто зупинятися на досягнутому, ваша стеля – це чисто суб’єктивне поняття. Кому, як не вам самим вирішувати, чого ви можете домогтися, а чого немає. І чи є взагалі щось вам недоступне.

Намагайтеся уникати конфліктів і не брати участь в суперечках. Дуже багато в цей період залежить від вашої дипломатичності і такту. Навіть якщо людина вам не особливо симпатичний, розпускати чутки – остання справа. До того ж ніколи не знаєш, як до них поставиться хтось із вашого оточення.

Несприятливі періоди

Січень. Вже на початку року Тельцям належить неабияк попрацювати, щоб закласти фундамент свого благополуччя на рік. Ви непогано заробили в кінці попереднього року, але далеко не всі проблеми можна вирішити за допомогою грошей.
Листопад. Цього місяця впертість і конфліктність Тельців візьмуть верх над здоровим глуздом і вихованням. Багато неприємностей виявляться пов’язаними з вашою нестриманістю і невмінням адекватно реагувати на слова оточуючих. Запам’ятайте: спочатку слухайте, потім думайте і тільки в останню чергу говорите і робіть. Порушення цієї послідовності може дорогого коштувати. Постарайтеся в цей несприятливий період у своєму житті не нажити ворогів і не стати персоною нон грата.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Тельців

На початку року ситуація буде розташовувати до початку нових відносин. Старі здадуться вже зжили себе, захочеться свободи і самостійності. Багато Тельці самі того не підозрюючи почнуть руйнувати те, що будували довгий час разом з партнером. Ще раз гарненько подумайте, навіщо воно вам треба. Чи не краще синиця в руках, ніж уявний журавель в небі?

Як тільки температура почне рости, ваші почуття стануть прокидатися, а значить ситуація помітно покращиться. Любовний гороскоп впевнений-влітку сприятливо укладення шлюбу, примирення з родичами, а також зачаття і народження дітей. Це буде щасливий період, який, однак, не триватиме довго.

 • Любовні узи. Ті представники знака, що вже зв’язали себе узами шлюбу, знову запалюють почуттями до свого партнера. На щастя, потяг буде взаємним. Можливо, ви навіть зважитеся завести дітей в цей період. Не відкладайте на потім, сприятливіше часу не буде.
 • Порви всі зв’язки. Ті Тельці, що давно страждають у відносинах через відсутність почуттів або неправильних дій партнера, зможуть в кінці зими розірвати скували їх ланцюга і зважитися на розрив. Попереду вас чекає тільки краще, тут нема про що шкодувати.
 • Будьте реалістами. У деяких представників цього знака може виникнути бажання завести дітей або зіграти весілля. Постарайтеся, щоб ці події не припали на другу половину року, адже ситуація точно не буде розташовувати до подібних радощів життя.
 • Не рубай сплеча. Багато Тельці в 2021 відчують себе собакою на сіні. Начебто все добре, але щось не подобається. У відносинах подібна поведінка може привести до чималої кризи.
 • Розбіжності не привід для розставання. Сімейним представникам знака в 2021 році буде здаватися, що їх чоловік або дружина не відповідає такій унікальній і неординарної особистості, як вони. З чого ви власне це взяли? З яких пір ви поставили себе на Олімп?

Тельцям слід запам’ятати, що в житті не все буває гладко і трапляються періоди, коли все немов валиться з рук, відносини не влаштовують, а партнер тягне вниз. Але це тимчасово і багато в чому залежить від вашого сприйняття.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Тельців

А ось з приводу здоров’я Тельцям в 2021 році точно переживати не доведеться. Ця сфера виявиться в цілковитій безпеці. Звичайно, не виключені сезонні застуди, але в цілому все буде досить спокійно. Намагайтеся підтримувати хорошу фізичну форму і правильно харчуватися.

Хронічні захворювання на час залишать вас у спокої. Але це не означає, що можна закинути лікування і прийом лікарських препаратів. Реабілітаційні заходи спрямовані на підтримку вашого здоров’я, тому нехтувати ними не слід ні в якому разі.

 • Завидне здоров’я. Тельці в 2021 році відчують приплив сил і енергії. Це їм дійсно допоможе долати всі труднощі, що металевий бик із завидною завзятістю буде підкладати на шляху.
 • Будьте на позитиві. Часом ситуація зовсім не буде розташовувати до веселощів. Деякі Тельці навіть ненадовго впадуть в депресію. Не варто впадати у відчай. Будьте завжди на позитивній хвилі і зможете швидше і спокійніше подолати перешкоди.
 • Відчувайте себе. Деякі представники знака звикли всіляко уникати походів по лікарях. Але зі здоров’ям жарти погані. Лікування-це не викачування грошей-це запорука довгого життя. Звертайтеся в лікарню відразу, як відчуєте нездужання.
 • Влітку менше калорій. Гороскоп на 2021 рік рекомендує Тельцям в літні місяці не зловживати жирною і калорійною їжею. Перегляньте свій раціон, включіть в нього більше сезонних овочів і фруктів. Почуття легкості допоможе вам швидше приймати рішення і не страждати від нападів ліні.

В кінці 2021 року є ймовірність підхопити неприємні інфекційні захворювання. Будьте обережні і уникайте людних місць. Обов’язково дотримуйтесь особистої гігієни і одягайтеся по погоді.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Тельців

У фінансовій сфері, як і в багатьох інших, покровитель року металевий Бик не залишить Тельців без своєї допомоги. На щастя, особливих неприємностей не передбачається, але попрацювати доведеться грунтовно. Ваше завдання, як би це банально не звучало, більше заробляти і менше витрачати.

Почніть вести журнал доходів і витрат, якщо не робите цього досі. Це допоможе взяти під контроль грошові потоки і знайти резерви для формування фінансової подушки безпеки. Тільки так вдасться уникнути неприємностей і необхідності влазити в борги.

 • Працюй як Бик. Мабуть, головна рекомендація цього року. Робіть те, що робили завжди і достаток не змусить себе довго чекати. При серйозному підході грошей буде цілком достатньо, щоб накопичити на серйозну покупку — машину або нерухомість.
 • Родичі-це не банк. У разі серйозних покупок не варто звертатися за допомогу до родичів. Грошей вони, звичайно, дадуть, але це не найкращий варіант. Найкраще якщо ви їм самі допоможете!
 • Шукайте стабільний заробіток. Якщо ваша робота не має на увазі стабільного надходження грошей, то пора задуматися про зміну сфери діяльності. Більше стабільності в 2021 році Тельцям точно не зашкодить. Намагайтеся підходити до змін послідовно і не приймати поспішних рішень.
 • Продовжуйте роботу над розпочатим. Якщо ви почали свою справу або ведете якийсь окремий проект в компанії — працюйте над ними далі. Копітка робота над недоліками і плановий розвиток принесуть свої плоди і до кінця року ви вийдете на новий рівень заробітку.
 • Читайте написане дрібним шрифтом. Цього року Тельці можуть опинитися під прицілом шахраїв. Уважно вивчайте пропоновані документи, не підписуйте папери детально не вивчивши і обов’язково звертайте вашу увагу на те, що написано під виноскою дрібним почерком. Як правило, саме там міститься найважливіша інформація.
 • Грошові махінації. Металевий бик, звичайно посприяє вашому фінансовому успіху, але здатний доставити деякі неприємності в цій області, якщо ви опинитеся поміченими за махінаціями, шахрайством і так далі.

Тельців 2021 рік звичайно не змусить вас переглянути свій підхід до грошей і серйозно економити, але якщо хочете зібрати на щось серйозне.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Тельців

2021 рік для Тельців почнеться непогано. На роботі все буде йти своєю чергою, керівництво виявиться досить завершеними проектами, а в бізнесі у вас з’явиться можливість серйозного масштабування роботи і кратного збільшення прибутку. Металевий Бик спробує перевірити вас на міцність. Постарайтеся не втрачати впевненості в собі і своїй правоті. Можна сто разів запропонувати свою роботу і отримати відмову, а на сто перший раз заробити завдяки їй запаморочливий успіх.

Змініть своє ставлення до робочого процесу. Не ставтеся до нього, як до буденності, додайте трохи креативу, якщо сфера дозволяє. Спробуйте вирішувати виникаючі проблеми нестандартно і, хто знає, можливо, вже дуже скоро керівництво змінить гнів на милість.

 • Зберігай стабільність. У 2021 році не рекомендується робити кардинальних змін. Якщо зважитеся на зміну сфери діяльності або місця роботи, то краще заплануйте ці події на першу половину року.
 • Розвиток і впровадження. Розвивай успіх і впроваджуй новинки — тільки так можна обігнати конкурентів!
 • Нові знайомства на довгострокову перспективу. А ось новими зв’язками 2021 рік вас точно не обділить. Деякі виявляться настільки вдалими, що ви будете здивовані. Але користь від них цього року витягти не вдасться.
 • Конфлікти і чутки. На роботі ситуація з колегами вийде з-під контролю. Якщо не навчитеся гідно відповідати на критику на свою адресу і реагувати на гуляють за спиною россказні, то можете дуже швидко посваритися з усім колективом.

Влітку кар’єра Тельців піде вгору, але розслаблятися і чекати, що фортуна сама розчистить вам шлях, точно не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *