Чому випадають нарощені вії

Чому випадають нарощені вії

Чому випадають нарощені віїДовгі і пухнасті вії — мрія всіх представниць прекрасної статі. Вони красиво обрамляють очі, роблять їх більш яскравими і виразними, а погляд — чарівним і глибоким. На шкода, володіти такою розкішшю від природи пощастило лише небагатьом жінкам, а іншим заради краси доводитися йти на різні хитрощі: користуватися зміцнюючими засобами, щодня наносити туш або підкручувати війчасті волоски спеціальними щипчиками. Всі ці методи, безумовно, дають певний ефект, але триває він не довго — тільки до першого вмивання.

Отримати більш стійкий і тривалий результат можна за допомогою такої процедури, як нарощування вій. Ця досить популярна в наш час косметологічна маніпуляція займає близько 2-3 годин і дає жінкам можливість насолоджуватись бездоганними віями протягом декількох тижнів. Однак трапляється так, що нарощені волоски на повіках починають обсипатися набагато раніше покладеного терміну і незабаром від колишньої краси не залишається і сліду. Чому так відбувається і чи можна цьому запобігти?

З-за чого можуть випадати вії після нарощування?

Нарощування вій — косметологічна процедура, яка полягає в додаванні довжини натуральним ресничным волоскам або збільшення їх обсягу за рахунок приклеювання до них штучних волокон. Розрізняють два види нарощування: пореснічное (японське) та пучкове. У першому випадку на кожен натуральний війковий волосок за допомогою спеціального клею фіксується один або кілька штучних. Другий варіант передбачає приклеювання до однієї вії відразу декількох синтетичних волокон, попередньо розділених на пучки. Час носіння нарощених вій в середньому становить від 2 до 4 тижнів, після чого потрібна корекція для відновлення початкового об’єднання єму війкового ряду, або зняття штучних волосків.

Основною причиною випадіння вій після нарощування є фізіологічне оновлення, яке зазвичай відбувається за 2-3 місяці. При цьому кожна вія живе близько 4-6 тижнів, проходячи кілька стадій розвитку, потім відривається природних чином, а на її місці починає рости нова. Разом з натуральним ресничным волоском випаде і нарощений. Норма випадання вій — 5-10 шт. в день, але, якщо цей процес набуває патологічний характер, варто звернути увагу на інші можливі причини:

 1. Безграмотний догляд за нарощеними віями — використання косметичних засобів для демакіяжу на масляній основі, жирних кремів для шкіри навколо очей, які, вступаючи у взаємодію з клеєм, сприяють його розчинення.
 2. Механічний вплив на область очей (натискання, тертя, розчісування), яке травмує волосяні цибулини і самі війчасті волоски, провокуючи їх випадання.
 3. Різкі перепади температур протягом першого тижня після нарощування вій (при відвідуванні лазні, сауни, прийняття гарячої ванни або душа). З-за них сповільнюється полімеризація клею і погіршується зчеплення штучних війчастих волосків з натуральними.
 4. Надмірна жирність шкіри. Для фіксації синтетичних матеріалів при нарощуванні вій використовується жиророзчинний клей, який під впливом шкірного секрету втрачає свої властивості, внаслідок чого нарощені волоски починають відпадати.
 5. Намокання вій у перший день після нарощування. Вода та інші рідини зменшують до в’язкість клею і погіршують зчеплення натуральних війчастих волосків з штучними матеріалами.
 6. Ослаблення натуральних вій. Нарощені волокна дають додаткове навантаження на природні волоски, і якщо останні спочатку були виснажені, то це може призвести до їх обламыванию.
 7. Неправильна підготовка до нарощування вій — приклеювання штучних волосків до натуральним без попереднього знежирення останніх або відразу після їх фарбування перманентними барвниками.
 8. Зміна гормонального фону (наприклад, під час вагітності, грудного вигодовування або менопаузи). Воно може позначатися на перебігу обмінних процесів та оновлення війчастих волосків. Виконувати нарощування в ці періоди не заборонено, але є ймовірність, що доведеться робити корекцію в два рази частіше, ніж зазвичай.
 9. Захворювання очей (блефарит, кон’кон’юнктивіт, кератит і т. д.). Через запальних процесів в області повік порушується кровопостачання цибулин, що призводить до інтенсивного випадання вій.
 10. Недотримання техніки нарощування — неправильне з’єднання єднання штучного волоска з натуральним. Якщо «ніжка» рідний вії залишається вільною, тобто фіксується тільки її серединна частина, тоді при моргання волосок буде постійно чіплятися за інші і з часом відірветься від основи.
 11. Порушення природної автономності кожної вії. Якщо майстер не піклується про ізоляцію волосків при нанесенні клейового складу і не отримують повного його висихання, це призводить до склеювання великого фрагмента, в результаті чого порушуються процеси оновлення і зростання волосків на століттях, виникають вогнища запалення в прикореневій зоні і починається активні випадання вій. Після процедури треба оцінити отриманий результат, обережно провести спеціальною щіточкою по віям, поморгати, визначаючи, відчувається дискомфорт в області повік. Якщо неприємні відчуття присутні, слід проінформувати про це майстра.
 12. Використання неякісного клею. Якщо приклеювати штучні вії за допомогою клейової основи низької якості, це неминуче призведе до їх швидкого відшарування. Крім того, у складі таких засобів нерідко присутні шкідливі хімічні компоненти, які можуть стати причиною важких алергічних реакцій, втрати гостроти зору, подразнення, набряклості повік. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, негайно видаліть залишки клею, промийте очі водою і прийміть антигістамінний препарат. Також бажано найближчим часом звернути до офтальмолога для запобігання серйозних ускладнень.
 13. Неправильний підбір штучних вій. Якщо синтетичні волокна дуже важкі, довгі і потовщені, то натуральні з-за підвищеного навантаження можуть зламатися або обсипатися. Якщо ви робите нарощування вперше, краще зупинити вибір на більш легких варіантах.

Трапляється так, що нарощені вії випадають тільки з одного ока. Основними причинами такого явища можуть бути недотримання правил догляду за штучними і натуральними війковими волосками, сон на одному боці, звичка щипати пальцями повіки і т. д. Щоб виправити ситуацію, потрібно зробити корекцію і надалі намагатися не допускати перерахованих помилок.

Поради по догляду за нарощеними віями

Щоб ефект після нарощування тривав якомога довше, необхідно дотримуватися ряду нескладних правил:

 1. Протягом перших діб не допускайте попадання води і інших рідин на віки. Відмовтеся від відвідування сауни, лазні, пляжу або басейну, тобто будь-яких місць з підвищеною вологістю і температурою.
 2. Уникайте механічного впливу на область очей. Протягом 2-3 днів після нарощування вій не слід язиком очі руками, торкатися до волоскам на століттях, підкручувати їх щипчиками.
 3. Не спіть особою в подушку, в іншому випадку нарощені війчасті волоски можуть обламатися разом з натуральними або просто випасти. Після сну акуратно розчісуйте вії м’якою щіточкою, щоб випрямити їх і запобігти сплутуванню.
 4. Не використовуйте двофазні рідини для видалення макіяжу, містять маслянисті компоненти, оскільки вони сприяють розчинення клею. Також не можна застосовувати кислотовмісні кошти, які можуть пошкодити штучні волокна.
 5. Не варто протирати область очей звичайними ватяними дисками або тампонами, так як їх ворсинки можуть застрягти між нарощеними віями і спровокувати подразнення повік або слизової оболонки. Для демакіяжу краще використовувати спеціальні безворсові серветки.
 6. Не забувайте своєчасно робити корекцію нарощених волосся і періодично давайте відпочивати власних вій, щоб уникнути їх виснаження. Для підтримки здоров’я натуральних війчастих волосків слід періодично застосовувати вітамінні маски чи лікувальну туш.

Нарощування вій — відмінне рішення для тих, хто хоче виглядати шикарно, не витрачаючи при цьому час на щоденне нанесення макіяжу. Проте якщо від штучного обрамлення очей виникають одні проблеми, слід проаналізувати можливі причини випадіння нарощених війчастих волосків і усунути негативні чинники. У разі неякісної роботи майстра зверніться в інший салон з хорошою репутацією, попросіть фахівця пред’явити сертифікати на використовувані матеріали. Якщо причина в ослабленні натуральних вій або захворюваннях очей, то необхідно пройти лікування, провести курс відновних процедур. Підходьте до нарощування відповідально, щоб не нашкодити своєму здоров’ю і зберегти гостроту зору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *