День Ангела у Ольги в 2020 році за Церковним календарем

Розповімо, коли день ангела у Ольги в 2020 році за церковним календарем.

10 лютого

Мучениця Ольга Євдокимова служила в церкві, але після того, як почалися активні гоніння на священнослужителів, її 1937 року заарештували. Причому Ольга просто знаходилася поруч з натовпом протестувальників людей, які виступали проти закриття храму.

Ольга отримала 10 років ув’язнення, в 1938 році померла в ув’язненні.

5 березня

Мучениця Ольга Кошелєва, парафіянка храму Успіння Пресвятої Богородиці, була заарештована за доносом невідомого особи. Під приводом антирадянської агітації її заарештували, а через рік вона померла в Таганській в’язниці.

14 березня

Ольга Жильцова – яскрава особистість в історії, так як незважаючи на всі тяготи, що обрушилися на неї і церква, продовжувала боротися. Коли релігія була під забороною, вона збирала гроші на відновлення храму.

Після доносу її звинуватили в антиреволюційної діяльності. Засуджена до розстрілу.

Знаючи, коли день ангела у Ольги в 2020 році за церковним календарем, можна вибрати дату хрещення.

17 липня

День святої княжни Ольги (Романової). Вона чимало часу приділяла вивченню православ’я і християнства в цілому. Її доля була неймовірно страшну, так як нова революційна влада розстріляла її разом з царською сім’єю.

У передсмертному листі дівчина просила всіх небайдужих не мститися, а просто жити і вірити в бога. В 2000 році її зарахували до лику святих.

24 липня

Свята велика княгиня Ольга справила величезний вплив не тільки на зміцнення церкви в сфері влади. Під її керівництвом Київська Русь досягла неймовірних успіхів. За те, що активно поширювала християнство, ще в XVI столітті була канонізована.

Коли день ангела у Ольги в 2020 році за церковним календарем, можна дізнатися у служителів храму. Церковна традиція призначати друге ім’я при хрещенні діє донині, але до неї не ставляться так, як раніше.

3 листопада

Ольга Масленнікова не просто так зарахована до лику святих. Вона закінчила церковну школу і в роки гоніння церкви активно пропагувала різні православні ідеї.

За це її заарештували, катували, дали 8 років. Дівчина не змогла витримати всі тяготи, які обрушилися на неї, і померла у 1941 році. В 2000 році її канонізували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *