До чого сняться боби: тлумачення в різних сонниках

Навіть, якщо ви шалено любите страви з бобів, в сновидіннях вони мають негативне значення. Як правило, на думку більшості сонників, боби віщують наближення хвороб вам або вашим близьким.

Тлумачення в залежності від деталей

При тлумаченні сну постарайтеся пригадати всі деталі. Можливо, в пам’яті відклалися ще які-небудь предмети, або запам’яталися люди. Трактування буде вірною лише в тому випадку, якщо ви зумієте вірно зіставити всі подробиці сновидіння.

  1. Сон з бобами для матерів і бабусь говорить про настання хвороби онуків або дітей. Якщо ви їсте блюдо з бобових, може статися велика втрата, через яку будете переживати довгий час. Можливо, щось хтось із родичів підхопить серйозну хворобу. Не виключений смертельний результат захворювання. Якщо в сновидінні спостерігали за ростом рослин, подбайте про власне здоров’я. Найкраще пройти обстеження і вжити профілактичних заходів. Зверніть особливу увагу на стан шлунка. Якщо ви впевнені, що здорові, сон може вказувати на те, що вам просто потрібно взяти паузу у вирішенні справ і гарненько відпочити. Організм перевантажений завданнями і вимагає відновлення;
  2. Боби можуть наснитися, застерігаючи вас від депресивного стану. Про вас ходять чутки і плітки. Постарайтеся звертати на них менше уваги і не надавати особливого значення. Не сумнівайтеся в правильності власних рішень. Інші можуть схиляти вас у свій бік. Не піддавайтеся.

Сонник Міллера

Ви спостерігаєте за зростаючими бобами уві сні, вашої дитини може чекати хвороба. Сонник Міллера вважає, що в житті може статися подія, через яку будете сильно засмучені. Сушені боби можуть передвіщати інфекційні захворювання. Уважніше ставитеся до здоров’я близьких людей, щоб вчасно запобігти хворобі. Якщо ви займаєтеся приготуванням страви з бобів, в житті можуть настати несприятливі часи. Можлива хвороба хорошого друга.

Сонник Ванги

Ванга трактувала сон, в якому ви бачите боби, як провісник неприємностей в реальному житті. Цілком може бути, що винні в їх появі будете ви самі. Перестаньте кидати гроші на вітер, зараз потрібна ощадливість. Почніть ставитися до вирішення питань більш серйозно. Ваша недбалість може внести розлад в поточний хід справ. Ви часто піддаєтеся миттєвим імпульсам.

Сонник Фрейда

Фрейд пояснює появу бобів в сновидінні, як майбутню вигідну угоду, поповнення грошових коштів. Будьте обережні у своїх висловлюваннях. Можете бовкнути зайвого і тим самим нашкодити собі.

Висновок

Незважаючи на негативне тлумачення бобів в сновидінні, не варто впадати у відчай. Будь-який сон є всього лише попередженням. Це означає, що проявивши спостережливість, ви зможете уникнути проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *