До чого сняться братки: тлумачення в різних сонниках

У сновидіннях живі квіти радують погляд і викликають приємні відчуття. Як пояснює сонник, братки символізують зустрічі. Що може означати приснився букет? Або ціла клумба цих квітів?

Тлумачення в залежності від деталей

  • При розшифровці сну букет з братків віщує несподівану зустріч з людиною, про яку давно не було звісток;
  • У сновидінні помітили клумбу з цих квітів, значить, якась важлива зустріч може не відбутися через те, що Ви запізнилися, або розминетеся з людиною. Клумба також може передвіщати зустріч з сумного приводу;
  • Чоловікові, сон в якому він рвав зростаючі квіти, пророкує побачення з симпатичною йому дівчиною;
  • Часто образ квітки в нічному сюжеті повідомляє про нерішучість сновидіння. Ви сором’язливі і інертні, відмовляєтеся від допомоги друзів, тому не можете почати діяти. Пора переглянути свою поведінку, не переживати за те, що у вас не вийде. У разі заковики, близькі вас без підтримки не залишать;
  • У мріях ви насолоджувалися запахом квітів, значить, наяву вас хтось намагається відшукати;
  • Зів’ялі квіти пророкують печалі, можливі проблеми зі здоров’ям;

Важливий момент. Сни за участю братків не збудуться, якщо снилися в ніч на вихідні.

Сонник Міллера

У соннику Міллера описується сюжет, в якому дівчина милувалася квітами – картина позитивна, пророкує підтримку впливових людей, а також зустріч майбутнього обранця. Побачити зів’ялі пелюстки – відчути охолодження один до одного, провісник зрад.

Сонник Ванги

Якщо сниться поле братків, то сновидіння попереду чекають радісні події, можливості і визнання. Згадали, що садили квіточки, значить, течія направить вас потрібне русло. І ще, сон з братками віщує позбавлення від шкідливих звичок. Подарований букет з цих квітів віщує кардинальну зміну життя на краще і кругообіг цікавих подій.

Сонник Фрейда

  1. Трактування сну за участю квітів з сімейства фіалок для жінок таке: це загроза безпеці, зіткнення з жорстокістю.
  2. Для чоловіків братки привід задуматися, чи достатньо уваги вони приділяють своїй партнерці. Братки можуть снитися напередодні сварки.

Висновок

Сни з квітами, часто несуть позитивний сенс. Однак братки сонники трактують по-різному, все залежить від дій, які ви з ними робили, і кому снився сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *