До чого сняться Консерви: тлумачення в різних сонниках

Консерви є харчовими продуктами, які піддаються процесу консервування та охолодження. Надходять на прилавки магазинів або торгових центрів, їх можна зберігати тривалий проміжок часу, якщо дотримувати всі правила цього. Як вважає сонник, консерви в сновидінні можуть нести в собі кілька трактувань, все буде залежати від деталей і емоцій у сні.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Трактування сновидіння буде залежати від того, за яких обставин був побачений сон, і які емоції людина відчував після того, як вранці відкрив очі.

  • З одного боку, якщо уві сні ви йдете в магазин і купуєте кілька банок консервованих продуктів, але не відчуваєте почуття задоволення від цього, значить у реальному житті у вас щось відбувається нез’ясовне, впоратися з цим дуже і дуже важко. Ви не звикли звертатися за допомогою, але зараз без цього ніяк не обійтися. Поїдьте до своїх батьків і розкажіть про свої переживання. Вони зможуть дати правильну пораду, адже в цьому житті повідали набагато більше вас;
  • З іншого боку, таке сновидіння є передвісником того, що навколо вас знаходяться заздрісні люди, які заради своїх інтересів можуть зробити боляче, ніж самим принесуть розчарування людині. Спробуйте відійти від спілкування з ними.

Сонник Міллера

Уві сні самостійно займаєтеся консервацією і це вам подобається? У реальному житті зовсім скоро прийдуть неждані гості. Ви будете раді їх візиту, тому що протягом декількох років не спілкувалися взагалі. Але не потрібно поспішати відкривати свого внутрішнього світу і ділитися своїми переживаннями. Краще поговоріть на абстрактні теми, згадайте своє дитинство.

Сонник Ванги

Якщо уві сні до вас в будинок принесли багато консервованих продуктів і ви не знаєте, що з ними робити, то наяву приділяйте більше уваги своїй професійній діяльності. Начальство не один раз робив зауваження з приводу недбалого ставлення, але ви так нічого і не зрозуміли. Якщо не перестанете вести себе подібним чином, то скоро залишитеся без всього.

Сонник Фрейда

Відкрили банку з консервами уві сні, але вона виявилася протухлої? Як тлумачить сонник Фрейда, в реальному житті чекайте поганих звісток від близького оточення. Це може бути пов’язано в першу чергу з тим, що належить розділ майна, яке дісталося вам у спадок. Далекі родичі не проти «урвати ласий шматочок», можуть постаратися залишити вас абсолютно без всього. Будьте обережні і завбачливі.

Висновок

Зі сну консерви намагаються попередити людину про те. Що незабаром він може зіткнутися з якоюсь небезпекою. Спробуйте розшифрувати послання, яке підготовлено для вас уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *