До чого сняться варені яйця: тлумачення за різними сонниками

Часто побутові справи настільки поглинають нас, що починають снитися ночами, наприклад, готування яєць. До чого сняться варені яйця курячі? Уві сні ви можете побачити, як ви їх готуєте, як їсте, навіть як викидаєте. Може бути це тому, що людина лягла спати на голодний шлунок? Можливо, але далеко не завжди. Буває, що варені яйця уві сні виявляються серйозною ознакою. Навіть якщо ви побачили такий простий сюжет, варто відкрити сонник.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Сон, варені яйця в якому ви побачили, може сигналізувати про брак в організмі деяких поживних речовин. В такому випадку потрібно прислухатися до відчуттів, і якщо після пробудження залишилося стійке бажання скоріше з’їсти яйце, краще зробити це, а потім провести обстеження і виявити, чого ж не дістає вашому організму. Якщо ж ви їсте яйця регулярно і не відчуваєте в них особливої потреби, тоді варто заглянути в сонник: варені яйця – до чого сниться цей продукт?

Якщо вам приснилися цілі варені яйця

Якщо уві сні бачив цілі яйця, що лежать на столі, то це добре. Вас і вашу сім’ю чекає матеріальне благополуччя і достаток. Якщо ж яйця лежать на підлозі, дуже скоро хтось попросить вас про допомогу, і по можливості постарайтеся її надати, інакше може початися низка невдач.

Коли варені яйця лежать на тарілці, остерігайтеся злих язиків. Ці люди дуже захочуть пустити про вас неприємні плітки! Якщо таке трапиться, постарайтеся розібратися в ситуації і не дати пліткам розлетітися ще далі.

Якого кольору вони були: коричневого або білого

Білі курячі яйця принесуть вам удачу в будь-якому вашому починанні! Що б ви не задумали, все буде виходити. Головне, щоб ваші думки і прагнення були також чисті. Коричневі яйця теж обіцяють успішні проекти, тільки необхідно добряче попрацювати, щоб досягти саме того результату, який вам потрібен. Допоможуть вам вірні друзі і колеги.

Буває, уві сні яйця пофарбовані для святкування Великодня, та ще й з візерунками. Такі сни пов’язані з взаємовідносинами в сім’ї. Якщо ви побачили такий сон, то ваше життя з обранцем буде щасливою. У ваші стосунки прийде гармонія, спокій і затишок. Але якщо на шкаралупі є тріщина, якісь недомовки затьмарять ваші стосунки.

Ви бачили багато яєць або всього кілька штук?

Коли вам приснився сон, в якому було дуже багато варених яєць, чекайте на сюрприз від коханої людини, або якийсь подарунок, або грошову винагороду. Якщо яєць було небагато (2-3 штучки) – це до приїзду гостей здалеку. Вони привезуть з собою подарунки, добрі вести і гарний настрій.

Ви бачили очищені яйця без шкаралупи

Сон про те, як ви чистите яйце від шкаралупи, застерігає вас від обману і крадіжки великих грошових коштів. Постарайтеся придивитися до нових знайомих, саме вони виношують підступні плани. Найближчим часом краще не зав’язувати нових знайомств, особливо в громадських місцях.

Якщо ж вам сниться, що при чищенні яєць шкаралупа насилу забирається, то вас будуть захищати якісь вищі сили. У вашого недруга нічого не буде виходити, як би він не старався. Хоча неприємностей він все одно може доставити.

Зате якщо вам приснилися вже очищені яйця, це хороший знак! Скоро вас чекає підвищення на роботі. Вам можуть запропонувати нову посаду, розширити коло обов’язків, а то й взагалі запропонувати відкрити свій бізнес. Не відмовляйтеся, у вас все вийде!

Побачені яйця були зварені некруто або круто?

Якщо уві сні ви їсте яйця, зварені круто, скоро вас чекає нове знайомство або цікава розмова, яка буде не тільки приємною, але і корисною. Коли такий сон бачить незаміжня жінка, є ймовірність, що знайомство переросте в міцні і пристрасні стосунки. Так що не відмовляйтеся, якщо в якомусь кафе до вас за столик присяде незнайомий чоловік.

Якщо у вашому сні виявилося варене яйце некруто, у вашому оточенні є ангел-охоронець, який не раз допомагав вам в різних ситуаціях, і він нарешті зізнається в цьому. Вас чекає міцна дружба. Якщо вам приснилося, що яйця стухли, це поганий знак. Ви втратите щось велике і дороге, або ваш дохід зменшиться з якихось причин, або навіть ваш бізнес зазнає краху.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Ви побачили, як інша людина їсть яйце — уважніше прислухайтеся до своїх відчуттів. Можливо, скоро хтось зробить вам ділову пропозицію, яка зовсім не принесе ні грошей, ні особистого задоволення, а навпаки доставить вам тільки неприємності в майбутньому! На жаль, це може бути навіть хтось із ваших друзів. Подумайте, і в той момент згадайте ваш сон з яйцями. Краще відмовтеся від цієї пропозиції, нехай навіть вам доведеться образити вашого друга. І тим більше не починайте ніякої співпраці з малознайомими людьми.

Ви бачите, що ріжете яйця уві сні? Подивіться, наскільки яскравий у них жовток. Якщо ви ріжете яйця з яскраво-помаранчевим жовтком, вас чекає зустріч зі своєю другою половинкою. Якщо ж ви вже у відносинах, то між вами спалахне колишня пристрасть. Якщо яйце виявилося з жовтим або блідо-жовтим жовтком, то ваше життя буде тихою і розміреною, без яскравих сплесків, але і проблем в ній буде небагато.

Кому приснився сон: чоловікові або жінці

  1. Існує думка, що найчастіше уві сні їдять варені яйця чоловіки. Коли чоловікам сниться подібний сон, то вони можуть бути впевнені, що всі перепони, що з’явилися на їх шляху, їм дарма. Вони впораються з легкістю з усіма можливими проблемами і питаннями. Після такого сну вони можуть сміливо братися за нові справи, закінчити вже розпочаті, але давно завислі.
  2. Якщо жінка їсть варені яйця, і найголовніше, цей процес приносить їй задоволення, то незабаром в її родині матеріальне становище покращиться. Вона, нарешті, зможе дозволити собі набагато більше, ніж зараз: зайнятися собою, купити нові наряди, туфлі, влаштувати собі невелику відпустку.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, варені яйця уві сні говорять в основному про сприятливі події. Адже яйце в багатьох культурах є символом життя. Згадати хоча б наш звичай святкувати Пасху з розфарбованими яйцями, які символізують воскресіння і вічне життя. Однак якщо вивчити авторські сонники, можна знайти і негативні тлумачення цього символу. Заради інтересу ми вас з ними познайомимо, але чому саме вірити-вирішувати тільки вам.

Сонник Міллера – станьте більш послідовним

Зазвичай яйця сняться людям, які є занадто захоплюються натурами. Можливо, Вам варто направити свою енергію в якесь одне русло, а не розпорошуватися на безліч різних ідей. Якщо вам сниться, як ви їсте яйця, варто чекати проблем в найближчому майбутньому. Ці проблеми принесуть зайві тривоги і негативні емоції. Коли сняться зіпсовані яйця, можливі сварки з друзями, грошові втрати, а також неприємності на роботі, наприклад, пониження в посаді.

А якщо вам сняться свіжі яйця, то чекайте поповнення в сім’ї, або Дальня рідня піднесе вам сюрприз у вигляді спадщини!

Сонник Ванги – можлива глобальна катастрофа

Цей сонник відрізняється, мабуть, самими незвичайними тлумаченнями. Провидиця Ванга говорила, що яйце – це символ всього живого на планеті. І всі сни, пов’язані з яйцем, пов’язані також з глобальними подіями, які можуть статися на Землі.

  • Сон, в якому вариться яйце, означає, що клімат на Землі стане дуже жарким, все живе – рослини, тварини — почне гинути. Моря і річки висохнуть, багато людей помруть, а тим, хто залишиться, доведеться виживати і пристосовуватися.
  • Якщо людина їсть яйце уві сні, то він повинен дякувати Всевишньому за їжу, яку отримує кожен день;
  • Коли людина уві сні розбиває яйце, значить, Землі загрожує небезпека. Небезпека прийде з космосу і знищить все живе;
  • Якщо яйце уві сні протухло, значить, планета загине від рук самого людства, створює нові види зброї, засоби масового знищення.

Сонник Фрейда – ви зустрінете нового партнера

Знаменитий Фрейд зіставляв яйця з чоловічим і жіночим началами. Коли курячі яйця сняться жінкам, то їм зустрінуться чоловіки, які вразять їх в інтимному плані. Якщо людина їсть варені яйця, то у неї почнуться стосунки сексуального характеру з колегою по роботі, якого раніше навіть не розглядали в якості коханця. Якщо ви фарбуєте уві сні яйця на Великдень, то вам хочеться зробити своє сексуальне життя більш різноманітним, внести в нього щось новеньке.

Б’ються уві сні курячі яйця, закликають вас бути уважними. Ви будете настільки необережні у виборі слів, що образите людину, яка дуже комплексує через щось. Постарайтеся тримати мову за зубами, особливо коли хочете висловитися!

Сучасний сонник – вчіться налагоджувати контакти

Якщо уві сні ви бачите варені яйця, значить, вам необхідно стати сильніше в спілкуванні з людьми, навчитися відстоювати свою позицію. Якщо яйце виявилося недоварене, вам приємніше спілкуватися з м’якими людьми. Вам хочеться, щоб оточуючі вас люди не були такими прямолінійними, черствими і жорсткими.

Якщо уві сні ви розбиваєте яйце, ви прагнете до незалежності від забобонів і чужого впливу. Якщо ж яйце розбиває хтось інший, значить, вас намагаються змусити зробити те, що ви не хочете. Коли Вам сниться, що ви висиджуєте яйця, вас чекає якийсь великий проект на роботі, або ви поставите собі глобальну мету, до якої будете рухатися.

Якщо вас хтось вимазав яйцем уві сні, будьте уважні. Можливо, ви скоро потрапите у важку ситуацію, з якої буде дуже непросто вибратися!

Висновок

Що б вам не снилося, пам’ятайте, сон – це відображення ваших емоцій, думок, вашої реальності. Тлумачення снів може налякати вас або навпаки налаштувати на позитивний лад. Але тільки вам вирішувати, як сприймати цей сон, прислухатися до нього чи ні. Приймайте все, що відбувається з вами як якийсь досвід, навіть якщо він негативний. І не зациклюйтеся занадто сильно на негативному тлумаченні, адже життя – це те, що ви створюєте своїми руками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *