До чого сниться Айва уві сні, сонник бачити Айву, що означає?

Бажаєте розібратися з проблемами в різних життєвих ситуаціях, оцінити свій емоційний стан? Пропонуємо прочитати обрані тлумачення снів про Айву в сонниках відомих авторів. Можливо, в цих тлумаченнях сновидінь, є відповідь на ваше запитання.

До чого сниться Айва уві сні

СОННИК О. СМУРОВОЇ

Бачити Айву – Якщо вам сниться айва – це символізує міцність духу. Якщо вам снилося, що ви тримаєте айву в руках – це сприятливий знак, що означає, що ви зможете контролювати, що відбувається. Якщо вам снилося, що ви гризете айву – це передвісник того, що ви займетеся справою, яка вам не по зубах. Якщо вам снилося, що ви намагаєтеся розрізати айву – це означає, що ви будете втягнуті в якийсь тривалий розгляд.

Великий сонник

Якщо вам сниться айва-це дуже сексуальний символ. Якщо вам сниться айва – це обіцяє щастя в любові і великий успіх у протилежної статі. А ось якщо вам снилося, що ви зриваєте плоди або трясете дерево, то, можливо, ризикуєте позбутися чиєїсь любові через зайву наполегливості.

СОННИК АДАСКІНА

Наснилося, що уві сні ви пробуєте недостиглі плоди айви – наяву це знак того, що вам відмовлять в якомусь проханні. Якщо подають варення з айви, у вас будуть виснажливі клопоти через знайомих або родичів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *