До чого сниться акація?

Якщо уві сні Ви побачили як по периметру ділянки ростуть дерева акації, значить наяву Ви дуже хочете навчитися розділяти особисте життя і ділові стосунки.

Сон, у якому акація цвіте буйним цвітом, свідчить про те, що Вас чекає велика і чиста любов, яка, як виявиться, не принесе особливого щастя.

Для молодої жінки побачені уві сні квіти акації означають зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо уві сні Ви укололися шипами акації, то в реальному житті Вам варто бути обережніше і поменше довіряти людям.

За сонником Фрейда: Квітуча акація, як дурман кружляє голову і змушує пристрасно бажати того, чого позбавлений в реальному житті. Якщо акація снитися одруженій жінці, то це символ того, що вона пристрасно мріє пізнати задоволення від сексу з іншим чоловіком.

За сонником Цвєткова: Бачити акацію у сні — означає, що в реальному житті вас постійно буде обтяжувати сусідство з людиною який виявиться поруч.

За сонником Хассе: Якщо вам сниться, що ви садіть кущі акації, то незабаром вас наздожене всепоглинаюче почуття любові.

За Езотеричним Сонником: Немає нічого більш швидкоплинного, ніж краса квітки акації, ще ввечері це запашні грона, а вже до ранку від цієї краси лише дурман. Так у сні якщо ви бачите акацію, то це знак того, що закоханість швидко закінчиться, і незабаром ви знову опинитеся в самоті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *