До чого сниться ангел?

Прихід ангела в сон неоднозначний знак. Він намагається попередити вас. Якщо ви підете а ангел попереду, то він застерігає вас від небезпек, а якщо позаду говорить про те, що все добре, але будьте напоготові. Якщо він над головою, то це знак наближення смерті і важливо зрозуміти над чий головою виник цей знак.

У загальному випадку ангелів у ваших снах завжди пов’язували з пророцтвами. Намагайтеся чітко запам’ятати, те, що вони намагалися вам сказати. Якщо уві сні ви чуєте спів ангелів, то наяву ви в достатній мірі зможете насолодитися радощами життя і всілякими благостями. Часто це пов’язано з придбанням спадщини. Можливо ви відчули деяку тривожність в ангельських голосах, в такому випадку чекайте неприємностей. Грішникам необхідно розкаятися в скоєному. Праведники отримають дари сповна.

За сонником Фрейда: Ангел – символ безтілесної істоти, який допомагає вам і при цьому не може відчувати. Якщо вам снитися ангел, значить ваш сексуальний партнер більше вам підходить як хороший і вірний друг, ніж як палкий коханець.

За сонником Цвєткова: якщо ви побачили ангела уві сні, то в реальному житті Ви отримаєте підтримку вищих сил.

За сонником Хассе: говорити уві сні з ангелом, отримати звістку про смерть.

За Езотеричним Сонником: Ми не бачимо ангелів, але можемо відчути їхню підтримку коли нам погано і у нас опускаються руки. Приснився ангел, несе в собі символ помічника у важких для нас справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *