До чого сниться Антарктида: тлумачення в різних сонниках

Не будемо вдаватися в подробиці відмінностей між Антарктидою і Арктикою, скажемо тільки, що подібний сон, де фігурує Південний полюс, однозначно можна назвати дуже рідкісним і незвичайним. Як виглядає Антарктида, ми знаємо в основному з фотографій і чужих описів, а тому її бачення можуть відрізнятися великою різноманітністю – залежно від фантазії і уявлень. Згідно сонником, Антарктида сама по собі неоднозначний сон, все залежить від того, що саме ви робили.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Зрозуміло, не будь-сон за участю величезної кількості льоду, пінгвінів або закутаних у теплий одяг людей варто ідентифікувати як сновидіння про Антарктиду – швидше за все, місце дії буде позначено вами у самому сні.

  • Якщо по ходу сну саме ви стаєте організатором наукової або пригодницької поїздки в Антарктиду. Такий сон свідчить, по-перше, про ваших яскраво виражених лідерських якостях, а по-друге, про потреби застосувати їх – а також про те, що ви відчуваєте бажання зробити своє хобі прибутковим і прославитися. Однак канва сну натякає, що подібні бажання нездійсненні;
  • Якщо ж ви відмовилася від майбутньої поїздки на Південний полюс, то, схоже, ваша прихильність до речей і прагнення до стабільності сильніше прихильності до людей, а цінність особистих контактів мізерно мала;
  • Кохана людина уві сні збирається відправитися в далеку Антарктиду-сновидець дуже прискіпливий і вибірковий по відношенню до постійних партнерів, і це може зіграти з ним злий жарт. Сон радить придивитися до оточуючих, щоб не упустити свою долю.

Сонник Міллера

Побачити уві сні пінгвінів Антарктиди означає необхідність (а може, і бажання) в найближчому майбутньому здійснити спробу підробки з корисливих мотивів. Розглядати цих унікальних птахів на Південному полюсі здалеку, наприклад, через бінокль-такий сон натякає, що ви занадто захоплюєтеся модними тенденціями, причому мова йде не обов’язково про предмети одягу і елементах стилю.

Сонник Ванги

У сонник болгарської ясновидиці немає ні слова про Антарктиду. Однак можна ознайомитися з загальними тлумаченнями далеких земель, подорожей і тривалих поїздок – такі сни, та ще й у химерному поєднанні один з одним, покликані передбачити значні зміни у вашому майбутньому, причому зміни, зроблені вашими руками і, можливо, за сприяння ваших ділових контактів і можновладців знайомців.

Сонник Фрейда

Льоди і снігу Антарктиди, що прийшли в нічних мріях, пророкують появу у Вашому особистому житті серйозних розбіжностей, а також поступове згасання інтересу партнерів один до одного. Безкраї снігові рівнини символізують застій у відносинах, байдужість, небажання доставляти партнеру задоволення – і власне змирення з ситуацією, що склалася.

Висновок

Вельми цікавий сон, особливо якщо він стався з вами після перегляду документальних фільмів або читання спеціальної літератури – фахівці з сновидіння кажуть, що є ймовірність присутності великої кількості нудьги і рутини у вашому житті, з яких підсвідомість прагне вибратися таким незвичайним способом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *