До чого сниться аптека?

Сон, в якому ви перебуваєте в аптеці, через покупки ліків, означає що в реальному житті близьким вам людям або собі власне, буде потрібна допомога.

Якщо сниться що в аптеці не знайшлося ліків, що вам необхідно, тоді наяву вам слід брати розрахунок особисто на себе і на власні сили.

Можливо вам приснилося, що в аптеці ви купуєте продукти харчування, замість ліків, це є символом і пересторогою перед можливими небезпеками, а конкретніше стосуються вашого особистого здоров’я. Слід поберегтися.

За сонником Фрейда: Якщо ви приходите в аптеку де питаєте потрібні вам ліки, значить у вас відбувається зниження лібідо по відношенню до вашого партнера, швидше за все у вас різний темперамент і незабаром вам доведеться розлучитися.

За сонником Цвєткова: бачити аптеку уві сні – до несподіваної хвороби.

За сонником Хассе: Наснилося, аптека, символізує про те, що ваше здоров’я під загрозою.

За езотеричним сонником: найцінніше, що є у Вашому житті – це здоров’я і ні що не цінується так високо, як добре самопочуття. Якщо вам снитися аптека, значить в житті ви боїтеся опинитися на лікарняному ліжку з невтішним діагнозом, тому сон в якому ви відвідуєте аптеку, носить попереджувальний характер говорить про те, що вам потрібно зайнятися своїм здоров’ям, воно у вас під загрозою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *