До чого сниться Аура: тлумачення в різних сонники

Аура в сновидінні говорить про наявність внутрішнього занепокоєння, сумнівів. Як трактує сонник, аура уві сні може символізувати підтримку і відданість друга. Цей образ може розповісти про стан здоров’я. Розберемо сюжети снів окремо.

Тлумачення в залежності від деталей

Буває, що в сновидінні ви можете помітити свою ауру-це говорить про поточний внутрішній конфлікт, ваші дії і моральні принципи пішли в розлад. Щоб конфлікт не зайшов далі, потрібно розібратися в собі, привести думки в порядок.

Порада: якщо ви бачили чисту ауру У інших людей-такий сон говорить вже про наявного надійного друг або про його появу в майбутньому…

Людям з поганим самопочуттям, зі слабким здоров’ям, хворим сон, де вони споглядали свій ореол, пророкує поліпшення стану здоров’я, лікування від хвороб.

Велику роль в тлумаченні сну грає колір і яскравість спостережуваної аури:

  • Яскрава і світла говорить про удачу, успіх у справах;
  • Чиста аура символізує чистоту думок і хороше самопочуття;
  • Темна щільна аура говорить про слабке здоров’я; бачити темну ауру у інших людей – знак нехороший, він віщує нечесну людину;
  • Червоного кольору або з відтінками червоного свідчить про харизму і великому енергетичному потенціалі сновидця;
  • Зелене світло символізує чуйність;
  • Синя пророкує появу наставника.

Сонник Міллера

Сни, в яких була помічена аура, символізують внутрішні занепокоєння людини, причому причина цих занепокоєнь не ясна. Швидше за все, вашу енергію забирає боротьба з самим собою, тому сон посилає попередження, що вам, як можна швидше, потрібно досягти внутрішнього балансу.

Сонник Ванги

У соннику відомої віщунки поява яскравої світлої аури повідомляє сновидцю, що оточуючі вважають його благородною, чесною людиною. Якщо аура була чорна, сон віщує заздрість і наклеп. Бачити неясне біополе інших людей – сон застерігає від взаємодій з випадковими людьми.

Сонник Фрейда

Аура визначає ваш настрій. Світлий, чистий ореол символізує впевненість, оптимізм, ясність думок. Темна аура передбачає песимістичний настрій, внутрішні коливання і нерішучість.

Висновок

Щастя, визнання і багато речей недосяжні, якщо людина не володіє внутрішньою гармонією. Сновидіння з присутністю аури допомагають зрозуміти: як йдуть справи з вашим духовними світом. Виходячи з тлумачення, ви можете визначити, в якому напрямку проводити роботу над собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *