До чого сниться балет і балерина?

Снящийся балет означає, що ваш чоловік буде вам не вірний, або ж цей символ обіцяє вам невдачі в справах або на роботі. За цим символом можна визначити, коли ця подія може трапиться.

Якщо уві сні ви дивитеся балет з перших рядів партеру, то й подія вже не за горами, якщо ваше місце далеко на балконі, то і до того, як станеться зрада ще досить багато часу. Є шанс керувати цим символом. Ви повинні уві сні встати і піти з вистави. І навіть якщо вас будуть утримувати, вам потрібно покинути зал і вийти. Тоді у вас є шанс змінити ситуацію на краще.

За сонником Фрейда: Балерина що сниться вам символізує те, що ваш обранець далекий від того образу, якого ви мрієте зустріти, це вас гнітить і ви не отримуєте від цього задоволення від сексу з ним.

За сонником Цвєткова: Легкість символу балерини характеризує те, що вас чекає приємне проведення часу з приємними людьми, які з легкістю позбавлять вас від неприємних емоцій.

За сонником Хассе: Бачити уві сні балерину-отримати брехливі новини.

За езотеричним сонником: як легко кружляє в танці балерина, так само легко ваші противники обводять вас навколо пальця. Сон, в якому ви бачите балерину-попереджає вас про те, що не все так добре, як вам здається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *