До чого сниться банан: тлумачення за різними сонниками

Приємний на смак екзотичний фрукт, що став доступним в розпал дев’яностих років, тепер неодмінний атрибут продуктового кошика поряд з морквою або цибулею. Якщо сняться банани — до чого це? Нам вже дико уявити, що колись, не в самому далекому минулому, ці яскраво-жовті ласощі було зовсім не дістати. Тепер все по-іншому, і банани щільно увійшли в наше життя і в наші сни. Так давайте ж розберемося, як тлумачить банани сонник, і чого можна очікувати, побачивши таке сновидіння.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

До чого сниться банан? Цей приємний жовтий фрукт нерідко можна побачити у снах, особливо якщо вдень ви думали про те, щоб з’їсти шматочок-другий. Але що ж означатиме такий сон? Невже це просто відображення денних думок і бажань? Можливо так, а можливо і ні. Як ми вже переконувалися не раз, нічого не буває просто так, особливо якщо це відноситься до царства Морфея.

Снам, в яких фігурують банани, приписують уособлення з чоловічим початком. Але це досить розпливчасте тлумачення. Щоб детально розібратися в таких снах і отримати з них максимальну вигоду, потрібно запам’ятати якомога більше подробиць.

Хто побачив сон: жінка, чоловік чи дитина?

Для чоловіка побачити уві сні прекрасний стиглий і великий плід — підтвердження його сексуальної спроможності. Ваша партнерка (або партнерки) вельми вами задоволені. Зі здоров’ям теж все прекрасно і можна зайвий раз не турбуватися з цього приводу.

Незрілий банан уві сні, навпаки, видає у чоловіка невпевненість в собі, в тому числі в спілкуванні з протилежною статтю. Щось заважає йому розкріпачитися, але можна спробувати отримати допомогу від другої половини, відверто поспілкувавшись з нею про свої страхи і комплекси. Хоча, це тільки одне з тлумачень такого сну.

За іншою версією зелений банан символізує початок нової діяльності або нового етапу вашого життя. Висока ймовірність піти з роботи і зайнятися власним бізнесом, при цьому слід віддавати собі звіт в тому, що це буде дуже ризиковано. На тлі цього у вас сформується дуже важкий емоційний стан, через що ви захочете розірвати всі старі зв’язки. Але робити цього, звичайно, не варто. Трохи зусиль, і через якийсь час стане легше.

Дрібні бананчики сняться до зайвої витрати грошей. Можливо, ви занадто марнотратні і є сенс почати контролювати свої витрати. Якщо банани уві сні були зіпсовані, вас чекає дуже важкий період. Може впасти особисте життя, на роботі не обійдеться без конфліктів з колегами, ставлення керівника теж залишає бажати кращого, так як ваші старання ніхто не оцінить. Очікуються великі фінансові втрати.

Бачити один банан на столі, або на прилавку — всі проблеми вам доведеться вирішувати самому, розраховувати більше не на кого. Банани в зв’язці сняться до проблем на роботі.

Але найбільше слід побоюватися бути залученим в якусь сумнівну авантюру. Ви будете занадто вразливі через те, що навалилося на Вас, і люди з нечистими помислами можуть цим скористатися. Найвірніше рішення — просто не погоджуватися на нові пропозиції, якими б привабливими вони не здавалися на перший погляд.

До чого сняться банани жінці? Ви здорові і привабливі, а найголовніше, користуєтеся успіхом у протилежної статі, чого буде додатковим підтвердженням сон, де ви прогулюєтеся по банановому гаю. А ось заблукає серед численних дерев – до муках вибору. У реальному житті вам подобається не один чоловік і тепер прийшла пора визначитися, з ким ви бажаєте залишитися.

Нестиглі зелені банани — скоро виникне ситуація, в якій вам доведеться розраховувати тільки на себе. Ні близькі, ні друзі не зможуть або не захочуть допомогти вам. А ось сон, де ви бачите тільки м’якоть, без шкірки, сниться до фінансового прибутку. Вас чекає вдала угода, або премія, або інші грошові надбавки. У будь-якому випадку, ви залишитеся задоволені.

Банани в шоколаді-це не тільки смачно, для незаміжньої дівчини насолоджуватися ними уві сні означає швидку зустріч з приємною молодою людиною. Найімовірніше, з ним ви закрутите роман. А ось плоди, що зберігаються в холодильнику, символізують ваше бажання відкласти неприємну справу на потім.

Цікаво трактується сон, де бананова шкірка зовсім потемніла, але сам плід ще придатний до вживання. Для жінки це означає, що скоро вона познайомиться з чоловіком іншого соціального рівня, який буде живити до неї почуття. Незважаючи на різницю в положенні, зав’яжеться бурхливий роман.

Дрібні банани — ознака морального незадоволення. Навколо вас в’ються чоловіки, але жоден з них не дає вам яскравих емоцій і глибоких почуттів, яких ви дуже потребуєте. Відповідно заміжня дама, що побачила такий сон, недоотримує любові від чоловіка. Найвірніший вихід-відверта розмова, інакше довше ситуація тільки погіршиться.

Школяру «банановий» сон обіцяє проблеми у взаєминах з однолітками. Якихось серйозних конфліктів не передбачається, але вплинути на навчання ця ситуація може. Батькам у цей період важливо підтримувати своє чадо, допомагаючи йому з заняттями, організовуючи цікаве дозвілля, щоб самооцінка дитини залишалася високою. Згодом все налагодиться і конфлікт буде вичерпаний, головне проявити терпіння і розуміння.

Якщо вам приснилося дуже багато бананів

На жаль, це символ непостійності і лицемірства. Серед ваших друзів далеко не всі ставляться до вас щиро. Остерігайтеся нечесних друзів , у важкий момент, коли ви захочете спертися на їх плече, Вас неодмінно зрадять. і буде це вкрай болісно. Також не виключена зрада з боку другої половини. І якщо раптом у вас закралися будь-які підозри на цей рахунок, краще все ретельно перевірити.

Підтвердилися побоювання, хоча б, не будуть для вас шоком, так як підсвідомість вам все вже підказала. Постарайтеся побачити тут позитивні сторони. Так, це складно, але вони безумовно є.

Для тих, хто зайнятий бізнесом або спільним проектом, багато плодів бананів у сні також означає зраду партнера. Можливо, вас захочуть обдурити, забравши більшу кількість прибутку собі. Найголовніше зараз посилити пильність і не вірити нікому на слово.

Якщо уві сні ви їли ці солодкі плоди

 1. Для людини, що має свою справу, є уві сні банан — до ризиків втратити бізнес усієї життя, нажиту роками репутацію і, звичайно, гроші. І все це через непорядних, нечесних людей єдине бажання яких нажитися на вас.
 2. Їсти гнилі банани-сонник каже, що це означає займатися неприємною, нелюбимою справою, та ще й не маючи з цього ніякої вигоди.
 3. Їсти шматки нарізаного фрукта — до сварки, ініціатором якої будете ви. Напевно ви вже помічали за собою зайву дратівливість і агресивність? Так ось, саме вони і стануть причиною вашого зриву на близькій людині.
 4. Довго-довго жувати шматок банана – до клопітких, утомливих справ і спілкування з нудними людьми. В даному випадку, вам просто потрібно набратися терпіння і зробити все, що від вас чекають.
 5. До чого сниться їсти банан на ходу – Ви занадто багато намагаєтеся встигнути і скоро ризикуєте видихнутися. Краще діяти не поспішаючи, з розумом і планомірно.
 6. До чого сниться банани в кафе або ресторані — вам належить стати учасником неприємного публічного скандалу, або бути втягнутим в нього з боку. І то і то буде вельми принизливо.
 7. Жувати цей фрукт в будинку — до напружених відносин всередині вашої родини. Що стане причиною розбрату між вашими близькими, а вам належить бути буфером в цій ситуації і проявити максимальну мудрість. Тільки так серйозних розбіжностей можна буде уникнути.

Наскільки стиглими були побачені вами фрукти?

Якщо вам приснилися стиглі банани — це знак настрою на відносини, нехай і недовговічні. Особливо важлива постільна сторона нового роману як показник здоров’я і сексуальних відносин з протилежною статтю. Хороша картинка уві сні, значить і в житті у сновидіння все добре.

Зелений банан уві сні служить попередженням. Не варто вступати у випадковий інтимний зв’язок з мало знайомою людиною. Це призведе до серйозних проблем зі здоров’ям, а так само може стати гласністю і позначитися на вашій репутації. Якщо незрілий банан приснився жінці під час вагітності, чекайте народження сина.

Сушений банан — вас гризе застаріла таємниця або печаль, про яку ви не можете нікому розповісти. На жаль, вам так і доведеться до кінця днів нести цей тягар.

Лежалий коричневий банан сниться що насувається затяжна депресія, пов’язана з нереалізованістю і крахом надій. Ще зовсім недавно ви були окрилені грандіозними планами, пов’язаними з початком нової діяльності, блищали ідеями і заражали всіх своїм ентузіазмом. Тепер, коли очікування не виправдалися, ви потрапили в емоційну яму. Найважливіше не піддаватися занепадницьким настроям і, незважаючи ні на що, йти вперед. Не вийшло зараз, вийде наступного разу, головне, вірити у власні сили.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, якщо вам приснилися банани, це сновидіння можна пояснити декількома способами. Безумовно, на трактування впливає сюжет сновидіння, але особиста думка укладача сонника також грає свою роль. Так давайте ж подивимося, до чого сняться банани, на думку авторів чотирьох найпопулярніших сонників сучасності, порівняємо між собою тлумачення, знайдемо в них подібності й відмінності.

Сонник Міллера — вам пора міняти роботу

Як каже цей відомий сонник, банани бачити — це знамення, пов’язане з трудовою діяльністю сновидця, притому його трактування не відрізняється позитивністю. Отже, перш за все банан уві сні — це символ рутинної, нецікавої, і, найголовніше, мало оплачуваної роботи. Якщо ви ще не займаєтеся чимось подібним, то будьте впевнені, в самий найближчий час вам її запропонують. Звичайно, погоджуватися чи ні, вирішувати тільки вам, але не забувайте, що завжди необхідно цінувати свою працю і свій час. Постарайтеся хоча б поторгуватися з замовником або роботодавцем, можливо, вам підуть назустріч.

Як не парадоксально, але бачити уві сні щільне бананове гроно — це до неминучих проблем, які створять вам підлеглі або колеги по роботі. Прислухайтеся до розмов в кулуарах Вашого офісу, або установи, де ви працюєте. Можливо, проти вас зріє справжня змова і пора про неї дізнатися, позбавити себе від неприємних моментів і вийти переможцем з цієї історії.

З апетитом їсти стиглий банан — до роботи, виконувати яку ви будете із задоволенням, але ось з грошима вийде заминка, і чекати їх ви будете дуже довго. Так само цей сон може означати початок роботи на новій посаді, або інше подібне починання, і покладання на ваші плечі певних обов’язків, які дуже швидко почнуть втомлювати.

Просто споглядання банана уві сні – до зустрічі неприємної людини в реальному житті, з яким ви не зможете знайти спільної мови, але з яким вас буде об’єднувати спільна справа. Бачити гнилий банан — ви змушені будете взятися за справу, яка буде вам, як мінімум, не цікава. Так, це виявиться не найприємніше заняття, але хто якщо не ви?

Торгувати бананами — займатися дрібницями наяву. Що тут скажеш, вас чекає не найпродуктивніший період в житті. Збирати плоди — турбуватися про неприємну ситуацію, в яку ви потрапили. А найголовніше, її наслідки ще довго отруюватимуть ваше життя. Постарайтеся мужньо прийняти те, що з вами відбувається і не втрачати віри в краще.

Сонник Ванги — у вас є хороший друг

Бачити банан — у вас є вірний і відданий друг, на якого завжди можна покластися. Можливо, це ваш діловий партнер. У будь-якому випадку, якщо у вас раптом виникли сумніви щодо цієї людини, викиньте їх із голови, вони абсолютно безпідставні, так як ніхто не збирається вас зраджувати. Вживати банан в їжу — застереження. Стримайте свою цікавість, інакше ви ризикуєте потрапити в дуже неприємну ситуацію.

Гнилий банан-символ збиткової справи, розпочатої вами. На жаль, але час і гроші ви витратили даремно, і очікуваної віддачі від нової ідеї або проекту очікувати не варто.

Приснилися банани у великій кількості — на жаль, у вашому оточенні є людина, який відноситься до вас далеко не так добре, як ви думаєте, і скоро це стане відомо досить неприємним для вас чином, так як вищезгадана особа просто зробить вам гидоту.

Розрізаний фрукт – ви занадто багато на себе звалили і самі це розумієте. Але щось заважає вам вчинити розумно і розділити обов’язки і відповідальність з кимось ще. Ймовірно, вам просто не хочеться ділити прибуток. Але, як би ви не чинили опір труднощам, і не намагалися викрутитися один, у вас нічого не вийде. Тільки колективна праця приведе вас до успіху, всі інші варіанти несприятливі, так як ви просто ризикуєте остаточно надірватися.

Бачити уві сні мальовничий банановий гай – до успіху в любовних справах. Скоро настане романтичний період, коли ви ні про що не зможете думати, крім як про обранця чи обраниці. Насолоджуйтеся цим часом, воно буде по-справжньому щасливим і повним зачарування.

Сонник Фрейда – ваше особисте життя прекрасне

Неважко здогадатися, що Зігмуд Фрейд асоціював банан з чоловічим єством. І побачити уві сні банан для чоловіка означає чоловіче здоров’я. Гнилий банан повинен служити для вас застереженням. Найближчим часом ви можете захворіти. Особливо під загрозою статеві органи і сечостатева система. Бачити багато бананів – ви занадто нерозбірливі в своїх статевих зв’язках. Це, як мінімум, легковажно і несе загрозу вашому здоров’ю, від чого і застерігає цей сон.

А ось до чого сниться банан жінці — така ситуація має більш багатогранне тлумачення. З апетитом їсти стиглий банан уві сні-ваше сексуальне життя в даний момент на піку і в повному порядку. Ви абсолютно задоволені своїм партнером і регулярно отримуєте задоволення від сексу, що важливо для кожної жінки. Очищення банана-сон, що віщує зустріч з людиною, яка дуже симпатична вам. Є ймовірність, що побачення закінчиться в спальні.

Незрілий, зеленуватий фрукт це символ вашої в собі невпевненості. Стосується це як чоловіків, так і жінок. І найсумніше, що цей комплекс заважає вам повною мірою насолоджуватися сексуальним життям і отримувати від нього справжнє задоволення. Чи варто говорити, що це неправильно і якщо цим питанням не зайнятися прямо зараз, далі буде тільки гірше.

Дуже цікаво Фрейд трактував сон, в якому жінка зриває банан з дерева. Такі дії уві сні він вважав схильністю до феміністських поглядів у сновидиці, адже тут проглядається явне бажання домінувати в ліжку над своїм партнером. Не виключається так само бажання бути лідером і в парі.

Сучасний сонник — ваші зусилля будуть винагороджені

Побачити уві сні цей яскраво-жовтий фрукт-явний знак того, що ви недооцінюєте ту справу, за яку взялися або ось-ось візьметеся. Воно здається вам збитковим і порожнім, але це не так. В кінці вас буде чекати приємний бонус у вигляді відмінного фінансової прибутку. Так що не бійтеся братися за щось нове, навіть якщо вам здається, що ви погано в цьому розбираєтеся, витрачені зусилля будуть винагороджені сторицею, плюс ви отримаєте безцінний досвід.

 1. Бачити міцне, стигле гроно високо на пальмі, це до хорошого здоров’я. Продовжуйте і далі так стежити за собою.
 2. Купувати або продавати банан – до зради і зради. Неприємний сюрприз може піднести як друга половина або один, так і родич. Звичайно, вам буде дуже неприємно, але будьте впевнені, ви це переживете.
 3. Гниючі плоди сняться до неприємних справ, які вас чекають. Просто зберіться і зробіть це!
 4. Розрізаний фрукт — це символ вашої запеклості. Мабуть, ви надто суворі в спілкуванні з близькими людьми, колегами і навіть сторонніми. Постарайтеся стати хоч трохи м’якше, інакше ви ризикуєте залишитися один.
 5. Зривати банани з дерева — тут простежується ваше прагнення до лідерства. Ви не проти зайняти керівний пост, піти в політику чи долучитися до громадської роботи — скрізь, де за вами будуть слідувати, ловити кожне ваше слово, вам буде комфортно.

Висновок

Дивовижний факт – в тих країнах, де росте цей фрукт, «банановий» сон вважається добрим знаком. Він обіцяє родючий рік, достаток, прибуток і нагороду за працьовитість. А ось у нас до бананів уві сні ставляться насторожено. Може, це пов’язано з тим, що плід є чужорідним для наших місць.

У будь-якому випадку, ставитися до цього з позитивом або обережністю, вирішувати тільки вам. Адже саме від того, як ми сприймемо інформацію, що прийшла, і залежатиме подальший розвиток подій. Тут важливо пам’ятати, що хороше притягує тільки хороше, і, відповідно, погане принесе в наше життя лише негатив. Так що, бути оптимістом вигідно. Вірте в краще і добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *