До чого сниться Барбарис: тлумачення в різних сонниках

Незвичайна рослина має досить неоднозначне тлумачення. У різних сонниках барбарис може передвіщати зміни і виникнення нових життєвих питань. А ось будуть вони позитивними або негативними, про це сонники замовчують.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Побачити ягоди барбарису є дуже хорошим знаком уві сні. Незабаром вас чекають відмінні новини з приводу грошей. Можливе отримання несподіваного великого спадку, або великого і дуже цінного подарунка;
  • Деякі пояснюють побачений уві сні барбарис, як провісник неприємних подій в найближчому майбутньому;
  • Їсти ягоди уві сні означає, що вас чекають несподівані зміни;
  • Якщо наснилося, як ви поламали кустарну рослину, для вирішення поточних питань може знадобитися застосування сили. Інші методи виявляться безрезультатними;
  • Навпаки, посадка рослини в грунт означає, що ви проявите свої кращі якості і зробите вельми благородні вчинки. Такі дії і реакції можуть бути незвичними для вас самих. Однак змінам в собі ви будете тільки раді;
  • У сні ви бачили, як хтось інший поїдає ягоди з куща – наяву вас чекає багато турбот, але всі вони виявляться дрібними. Просто постарайтеся бути більш організованими і не відкладати дрібниці на потім.

Сонник Міллера

Міллер трактував ягоди барбарису уві сні, як символ змін в діловій сфері. Це може бути зміна роботи або зміни в умовах угоди. У більшості випадків зміни будуть несприятливими для вас. Вас чекають сльози і розчарування. Сухі ягоди в сновидінні можуть говорити про несподіваний візит родичів.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, барбарис – це вісник змін. Якщо у вас в житті все йшло добре до цього часу, то справи можуть погіршитися. Якщо ж, навпаки, ви втомилися від великої кількості проблем і завдань, які не можете вирішити, то скоро ви від них позбудетеся, і справи підуть в гору.

Сонник Фрейда

Уві сні ви побачили кущ рослини, всипаний червоними ягодами, значить, вас чекають інтимні стосунки. Скоро ви зустрінете людину, з якою зможете втілити всі ваші сексуальні бажання і фантазії в реальність. Ви будете з ним дуже близькі. Якщо снилося, що ви самі садите кущ, ви будете щасливі і улюблені.

Висновок

Часом сни мають досить суперечливі тлумачення в сонниках. Не турбуйтеся, якщо побачили, що ваш сон несе негативний сенс. Якщо на ягодах або самій рослині не був поставлений акцент у Вашому сновидінні, може бути воно, і не має настільки вирішального значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *