До чого сниться Базилік: тлумачення в різних сонниках

Часом нам сняться абсолютно незрозумілі для нас сни. Наприклад, з усього сну, у вас можуть залишитися яскраві спогади про незначні, на перший погляд, предмети. Як свідчить сонник, базилік може нести величезне значення, якщо акцент в сновидінні був зроблений саме на ньому. Вірне тлумачення подібних сновидінь часто залежить від того, що ви робили, які дії робили.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо ви бачите, як росте базилік на грядці, вам очікують зміни в особистому житті;
  • Романтичні стосунки цілком можуть перерости в міцний союз на все життя. Навіть, якщо в даний момент, ви не планували будувати сім’ю, вас чекають стабільні стосунки з чоловіком, які принесуть вам радість. Молодим незаміжнім дівчатам такий сон сниться до нового знайомства і зустрічі другої половинки;
  • Посадка насіння рослини в грунт означає, що ви втомилися від щоденної рутини і вам вкрай необхідно змінити діяльність і обстановку. У такому разі радимо відправитися в подорож, або продумати план розважальних заходів на найближчий місяць. І не скупіться на відпочинок, зараз він вам потрібен як ніколи;
  • Якщо ви їсте блюдо, приправлене базиліком, вас чекають труднощі у відносинах з колегами і друзями. Ваша думка відрізняється від думки вашого оточення і потрібно буде її відстояти. Від цього буде залежати результат ваших планів і дій. Такий сон попереджає вас про те, що серед друзів можуть перебувати недоброзичливці, які хочуть перешкодити здійсненню ваших задумів;
  • Якщо уві сні ви займаєтеся перемелюванням приправи, хтось із близьких може вас сильно розчарувати;
  • Якщо ви додаєте приправу в їжу, ваше оточення найближчим часом буде складатися в основному з осіб протилежної статі. І ви будете користуватися у чоловіків великим успіхом;
  • Якщо ви спостерігаєте за красою рослини в горщику, вас чекає затишне сімейне гніздечко, атмосфера спокою і тепла в домашньому вогнищі.

Сонник Міллера

Якщо вам приснився Базилік, то вас чекають несподівані зміни, як в особистих справах, так і у фінансовій сфері. Якщо ви побачили рослину на грядці і зірвали його, Ваші плани на майбутнє реалізуються, але зовсім іншим чином. Той план, який є у вас зараз, вам не знадобиться, або не спрацює.

Сонник Ванги

Ванга трактує Базилік. як рослину, що пророкує любовні відносини. Для закоханої пари воно може означати усамітнення і романтичний вечір удвох. Молодим дівчатам такий сон обіцяє зустріч з молодою людиною, з яким зав’яжуться серйозні стосунки.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, базилік означає бажання приправити ваше інтимне життя. Вам не вистачає гостроти відчуттів і різноманітності. Якщо в сновидінні додаєте рослина в страву, значить, наяву ви прагнете знайти більше задоволення і хочете втілити ваші фантазії в реальність.

Висновок

Щоночі, засинаючи, ми потрапляємо в інший світ. Світ сновидінь здатний допомогти нам в реальному житті вирішувати необхідні завдання і застерігає про можливі неприємності. Будьте уважні до деталей сну, і ви зможете отримати підказку з іншого світу про те, як правильніше вчинити в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *