До чого сниться безодня?

Якщо ви побачили уві сні безодню під собою, то це символ того, що вас чекає втрата свого майна. Якщо ви удвох з чоловіком (дружиною) дивітеся в безодню або стоїте на її краю, то цілком ймовірно вас чекає або велика сварка, або навіть розлучення.

Особливий сенс має відчуття падіння в безодню. Це символ найсильнішого розчарування в кимось із близьких. Якщо ви кричите при падінні, то чекайте звісток про смерть близької людини.

За сонником Фрейда: Вас все частіше переслідує думка про те, що ваш партнер не так гарний у сексі, як вам би хотілося, і ви чекаєте випадку знайти собі щось нове і незвідане, але кинуться в безодню невідомості, ви так і не наважуєтеся.

За сонником Цвєткова: Якщо сниться безодня перед собою, значить підійшли до життєвої межі, за якою цілковита непевність і невизначеність.

За сонником Хассе: бачити безодню-отримати звістку про те, що вас чекає нещасливий період в житті.

За Езотеричним Сонником: Дивитися в безодню, значить набратися сміливості підійти до краю. Цей сон говорить про те, що настав час, коли те, що ви робите в житті не дає того результату і того благополуччя про яке ви мрієте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *