До чого сниться бій: тлумачення в різних сонниках

Як упевнений сонник, бій уві сні прагне звернути вашу увагу на емоційний стан. Може бути, просто потрібно дати вихід накипілим питаням, раз ви намагаєтеся зробити це уві сні.

Тлумачення в залежності від деталей

Бій в сновидінні може означати не обов’язково фізичну боротьбу. Це може бути, з’ясування розумової сили, або змагання ідей.

  • Вийти з боротьби переможцем означає, що наяву ви досягнете бажаного. Для хворих людей перемогти в битві обіцяє швидке одужання. Ви різко підете на поправку. Якщо перемагає інша людина, і ви його знаєте, в реальності, ваша суперечка буде завершена в його бік;
  • Якщо ви намагаєтеся розняти людей, що вступили в бій, вас чекає звинувачення в тому, чого ви не здійснювали;
  • Якщо в сні з вами бореться жінка, чекайте, що навколо вас почнуть ходити чутки і розмови;
  • Якщо ви бачите уві сні б’ються жінок, бути біді;
  • Для жінок сон може означати, що ви хочете отримати увагу від одруженого чоловіка і завоювати його любов. Для вас важливо стати частиною його життя.

Сонник Міллера

Сонник Міллера тлумачить бій уві сні, як ознака приємних турбот і обов’язків незабаром. Причому з-за них вільного часу у вас майже не залишиться. Якщо ви самі когось б’єте, наяву ви хочете, щоб ця людина до вас ставився більш лояльно. Якщо ви намагаєтеся помирити б’ються людей, наяву вам належить це виконати ще раз.

Сонник Ванги

Згідно Ванге, битва в сновидінні означає, що ви хочете відстояти власну думку, яке до сих пір ніхто не приймає до уваги. Молодій дівчині може наснитися сон, в якому через неї б’ються двоє чоловіків. Наяву вони обидва можуть зробити їй пропозицію. Якщо ви б’єтеся з коханою людиною, в реальному житті ваш шлюб буде довгим і міцним.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд пояснює бій, або будь-які зіткнення як символ статевого акту. Якщо чоловікові сниться бійка з ким-небудь, в реальному житті він схильний до насильства і йому необхідні жорсткі сексуальні відносини, можливо навіть садистські. Жінкам ж такий сон говорить про схильність до мазохізму. Якщо ви просто спостерігаєте за ходом бою, але самі в ньому не берете участь, вам подобається спостерігати за процесом статевого акту інших людей.

Висновок

Сон, в якому ви б’єтеся, цілком може статися в реальному житті. Особливо в тому випадку, якщо ви нетерплячі і дуже запальні. Підсвідомість вже вловило якийсь конфлікт між вами й іншою людиною і попереджає вас про можливі наслідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *