До чого сниться білка: тлумачення за різними сонниками

Ця тварина — символ суєти, тривог і руху, не дарма білка в колесі може зрівнятися хіба що з вічним двигуном. До чого сниться білка? Якщо вам приснився пустотливий рудий звір, не варто сильно турбуватися. Білка уві сні не віщує великих проблем і труднощів. Швидше за все, на вас просто навалиться більше справ і клопоту, ніж зазвичай. Хоча багато що залежить від обставин сну.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць: колір шубки, дії звірка та інші

Постарайтеся згадати, як виглядала тварина, що вона робила, і звичайно, чим займалися уві сні Ви самі. Чим більше подробиць ви зможете витлумачити, тим легше буде зрозуміти, до чого наснилася білка-сонник має різні тлумачення в залежності від деталей. Але не потрібно фанатизму! Не варто забувати про те, що це всього лише сон, а не пророче передбачення про вашу долю.

Руда білка – збирайте валізи у відпустку

До чого сниться білка руда? Починайте готуватися до подорожі! Найближчим часом у вашому житті буде безліч приємних подій, пов’язаних з довгоочікуваним відпочинком. Як стверджує сонник, білка руда – хороший знак, символ пригод і далеких мандрівок.

Білка в зимовій шубці – готуйтеся працювати за трьох

Побачити білку в зимовій шубці не обіцяє нічого хорошого. На жаль, таке звірятко обіцяє багато роботи, завал буде навіть на вихідних. Можете забути про відпустку і про заплановані подорожі. При цьому не можна проігнорувати такий обсяг робіт або перекинути все на іншого співробітника – це обіцяє вам великі неприємності згодом.

Поставтеся до такого періоду як до чогось неминучого, і тоді в майбутньому ваші праці будуть винагороджені.

Тримати звірка в руках – хороший знак

До чого сниться білка в руках? Побачити такий сон – велика радість. Адже він обіцяє сімейне щастя, радості материнства, і позбавлення від розбіжностей в сім’ї. Якщо до цього між вами і вашими рідними постійно спалахували сварки, у будинку панував непорозуміння, а будь-яка розмова з чоловіком переростав в суперечку, то можете вважати, що цій чорній смузі прийшов кінець.

Вам потрібно звернути увагу в першу чергу на свою поведінку. Як говорить сонник, білка в руках, приснилася людині, означає, що саме він повинен стати ініціатором загального примирення.

Можливо, від природи ви дуже метушлива людина, яка просто не може всидіти на місці. Ви охоче вступаєте в бесіди, беретеся за громадську роботу, берете участь в самодіяльності, із задоволенням займаєтеся спортом (нехай кожен раз новим). Постарайтеся стежити за своїми словами і вчинками, не підливайте масла у вогонь і постарайтеся згладити всі кути. Адже найголовніше в нашому житті – погода в домі.

Що робить звір: стрибає, лазить, їсть або просто сидить

  1. Лазить по дереву. Якщо уві сні маленький звір швидко переміщається з однієї гілки на іншу, то це виразний знак, що вам пора роздати всі ваші борги. Це стосується не тільки грошових боргів, але і давно обіцяної допомоги. Згадайте, може хтось дуже чекає виконання обіцянки, а ви про це забули. Такі ситуації нерідко стають причиною зіпсованих відносин.
  2. Стрибає по гілках. Вам пора придивитися до оточення, в ньому знаходиться людина, яка відноситься до важливих речей занадто поверхнево. Зараз це ніяк не впливає на вас і ваше життя. Але надалі його ставлення до життя може відбитися і на вашому. Будьте обережні: якщо білка, стрибає по гілках, зривається і падає на землю, то ця людина зробить поганий вплив своєю поведінкою на стан ваших справ.
  3. Їсть горішки. Якщо ви спостерігаєте за тим, як білочка гризе горіх, то це не зовсім хороший знак. Вас чекає початок метушливого життя і постійні переживання. Це буде пов’язано з одним об’єктом. Може, це буде близька людина, яка потрапить в неприємності або складні життєві обставини. Ви будете намагатися надати йому допомогу, хвилюватися за нього і переживати за подальший розвиток подій. Але також предметом хвилювань може стати і цінне придбання, про яке ви довгий час будете жалкувати. Намагайтеся берегти свої нерви, відрізняйте справжні приводи для занепокоєнь від порожніх.
  4. Сидить на гілці або землі. Якщо ви бачите, як білка спокійно сидить без руху, вам можна тільки позаздрити. Це означає, що ви дізнаєтеся, що таке сімейне щастя. Вам не захочеться затримуватися на роботі або скоріше зустрітися з друзями. У вашому будинку буде панувати така приємна атмосфера, що єдине бажання, яке буде переслідувати вас протягом всього дня – повернення до своєї сім’ї. Будьте вдячними долі за таку радість, цінуйте кожну годину, проведену в колі сім’ї. Адже наше життя непередбачуване і все може змінитися в один день.

Полювання на білку: бачити мертвих звірків і шубки

Побачити уві сні мертву білку-поганий знак, спокійному життю прийшов кінець. Ви будете клопотати через дрібних проблем у справах, сім’ї та на роботі. Така смуга перешкод висмокче багато емоцій і життєвої енергії, тому потрібно бути морально готовим до такого повороту. Не забувайте приділяти час для свому відпочинку і улюблених занять, інакше ви ризикуєте заробити емоційне виснаження.

Якщо ви були мисливцем і вбили білку – вас чекає самотність. Це не означає, що вас покинуть ваші близькі або залишить друга половина. Адже самотність-це скоріше стан душі. Можливо, через нерозуміння або депресивного стану ви будете почувати себе абсолютно одним в цілому всесвіті. Постарайтеся частіше говорити по душам зі своїми рідними або тією людиною, яка вас дуже цінує і любить.

Але якщо уві сні мисливцем на білок виступав якийсь хижий звір, наприклад, лисиця або вовк, то тут має місце інше тлумачення. У вашому житті настає момент, коли у вас з’явилася можливість перемогти свого самого заклятого ворога. До цього моменту він був набагато сильніше вас, але найближчим часом він буде здавати позиції. Тому не втрачайте часу, якщо ви чекали зручного моменту для нанесення удару – він настав. У цій справі важливий поспіх, тому що ваш ворог здав позиції, але він поспішить повернути собі загублене.

Вважається, що якщо сон про білячі шубки приснився вам взимку, то він порожній і його не потрібно намагатися тлумачити. Але якщо ви побачили такий сон в іншу пору року, то вас чекає фінансове благополуччя протягом наступного місяця. Поки ви можете забути про те, що таке нужда, але не слід сильно розслаблятися, так як такий поворот подій може бути ненадовго.

Білченята: що означає бачити маленьких звірків або гніздо

  1. За східним сонником білченя, побачений молодій жінці або дівчині, ознака нового роману. Це символ початку нових відносин, в яких може з’явитися дитина. Тому уважно поставтеся до чоловіка, який з’явиться у вашому житті.
  2. Білочка дрібних розмірів уві сні для чоловіка – символ дрібних турбот, не варто сильно турбуватися. Швидше за все, ви навіть не помітите, як відбудеться та подія, яка ознаменує вам це сновидіння.
  3. Гніздо уві сні-символ вашого будинку або справи всього Вашого життя. Якщо ви побачили уві сні порожнє біляче гніздо – ваш друг вас незабаром покине. Роздивлятися гніздо уві сні – вас зацікавить нова підприємницька справа або якийсь цікавий проект.
  4. Якщо ви побачили білку з білизняними, то вас чекають клопоти, пов’язані з дітьми. Не варто лякатися, це можуть бути як клопоти, пов’язані з побутовими справами, так незначні процедури, пов’язані зі здоров’ям. Вас може очікувати щеплення або плановий похід до лікаря, тому причин для занепокоєння в цьому сновидінні немає.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Спритний рудий звір мешкає у всіх лісах середньої смуги, в тому числі і за океаном. У колишні часи, коли екологія була краще, а міст менше, білку легко можна було побачити на міській вулиці, а не тільки в парку. Тому цей образ досить популярний, і трактування подібного сну присутній практично в будь-якому сонник. Проте тлумачення німого розрізняються між собою, тому цікаво порівняти між собою тлумачення від різних авторів.

Сонник Міллера-готуйтеся до приємних змін

Найближчим часом вас відвідають давні друзі або родичі. Справи в роботі різко підуть в гору, а ваші праці обов’язково оцінить керівництво. Тому зараз саме час для того, щоб ухилятися від своїх обов’язків і не затримуватися на роботі.

Сонник Фрейда – обіцяє повернення колишньої любові

Якщо уві сні ви побачили білку, то наяву вас чекає зустріч з вашим колишнім коханцем. Між вами прокинуться колишні почуття і можливо, ви захочете відновити те, що між вами колись було. Але будьте пильні, такий зв’язок буде неміцним і триватиме дуже мало.

Тому кілька разів подумайте, чи потрібно вам розбурхувати минуле і намагатися склеїти те, що давно розбите?

Сонник Ванги – остерігайтеся нечесних незнайомців

Якщо такий сон приснився чоловікові, це провісник того, що у Вашому житті з’явиться жінка, яка не буде чесна з вами. Ви дізнаєтеся про обман, і це дуже ранить вас. Тому не довіряйте людині, не перевіривши його спільними труднощами і часом. Для жінки сон має таке ж тлумачення з однією відмінністю – вас обдурить знайомий вам чоловік.

Сучасний сонник – вас чекають нові радості

Сон з неділі на понеділок, обіцяє вам початок любовних відносин. Якщо білка була дуже рухома і не зупинялася ні на секунду – ваше життя перевернеться з ніг на голову, але це не значить, що причиною стануть неприємні події. Швидше за все, це станеться через несподівану радість.

Висновок

Якщо ви змогли правильно витлумачити ваш сон, ви можете уникнути неприємностей в реальному житті. Адже сновидіння приходять до нас, щоб про щось попередити. Постарайтеся не упустити ніяких деталей, адже одна непримітна дрібниця може повністю змінити тлумачення вашого. Адекватно оцінюйте варіанти трактувань і пристосуйте їх під свої життєві обставини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *