До чого сниться Бог?

Знак переосмислення і прощення. Вас чекає дуже неприємна розмова і вам доведеться просити вибачення навіть за те, в чому ви не винні.

Сон, в якому ви бачите Бога, означає, що наяву ви можете піддатися впливу фатальної жінки. Якщо Бог розмовляє з вами, чекайте в реальному житті проблем зі здоров’ям. Остерігайтеся осудів власних дій і вчинків. Якщо вам приснилося Богослужіння, то наяву ви напевно вчинили помилку, в якій тепер каєтеся чи шкодуєте. Сон, в якому ви відчуваєте і бачите Божу милість по відношенню до вас, віщує появу у вашому реальному житті впливових покровителів.

Боги (грецькі, нордичні і римські).

Боги в ваших снах є символом власних ідеалізованих бажань, якихось перешкод, відносин. Божества володіють рисами в якійсь формі: Тор — бог, що володіє величезною силою, Зевс — символ мудрості, Ерот — бог, що несе любов. У своїх сновидіннях ви можете зустрічатися з цими божествами або зовсім бути поселеним в їх тіла, при цьому успадковувати їхні якості.

За сонником Фрейда: немає нічого неприємнішого моменту в житті, коли вас повчають, як зробити правильно. Саме цю мету переслідує сон, в якому вам снитися Бог. Це сон настанова про те, що ви занадто високої думки про себе і про свої здібності. На жаль, оточуючі про вас зовсім іншої думки.

За сонником Цвєткова: чим більше ласкавий з вами Бог, тим більш суворі випробування вас чекають в житті.

За сонником Хассе: Бог – це символ істини. Бачити бога, значить отримати можливість зрозуміти, чому в житті з вами відбуваються ті чи інші події.

За езотеричним сонником: бачити уві сні Бога-це дуже знаковий сон. У цьому сні можна почути одкровення згори, в яких закладена суть ваших життєвих невдач або проблем. Вислухавши настанови Бога, ви зможете уникнути багатьох проблемних ситуацій, значно поліпшивши своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *