До чого сниться Богослужіння: тлумачення в різних сонниках

Церковна будівля є символом віри і надії на краще не тільки в реальному житті, але і в ваших сновидіннях. Як упевнений сонник, Богослужіння не має однозначного трактування, варто врахувати подробиці сну, оскільки від деталей може залежати багато чого.

Тлумачення в залежності від деталей

Якщо ви пам’ятаєте, про що велася мова, подумайте, як сказане стосується до вашого життя. Це могла бути пряма підказка згори.

  • Якщо в пам’яті закарбувалися ікони, Перегляньте свої плани на подальше життя;
  • Якщо ви заплуталися і не знаєте, куди далі рухатися, вам може допомогти відвідування церкви наяву;
  • Якщо під час служби ви молилися перед образами, в житті настане період спокою, як емоційного, так і душевного. Вас чекає радість, і гармонія незабаром;
  • Якщо ви відзначили уві сні відсутність ікон, поміркуйте, а тієї чи дорогою ви йдете. Можливо, ви вибрали не той шлях, який насправді хотіли. Сон говорить вам про те, що варто все-таки прислухатися до власної інтуїції і піти своєю дорогою. Це вбереже вас від депресії і душевних мук надалі;
  • Якщо на службі було багато людей, в реальному житті вас чекає повага і шана.

Сонник Міллера

Сонник Міллера трактує досить негативно присутність на службі. Він вважає такий сон передвісником розчарувань у власних бажаннях і надіях. Якісь ваші плани залишаться нереалізованими. Якщо раптом в церкві виявилося темно, вас чекає наступ чорної смуги в житті. Цілком можлива участь у похоронах.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що, якщо вам приснилося богослужіння, необхідно відвідати церкву в реальності. Вам потрібно очиститися від минулих негативних вчинків. Перебуваючи на богослужінні уві сні, наяву вас чекає повага з боку оточуючих і визнання.

Сонник Фрейда

Церква є символом жінки. Якщо чоловікові сниться, що він прийшов на богослужіння, йому хочеться задоволень сексуального характеру з коханою жінкою. Якщо потрапити на службу не виходить, сон підказує, що Ви уникаєте відносин через страх власної неповноцінності в ліжку. Жінка на богослужінні в реальному житті готова спробувати одностатеве кохання. Якщо потрапити до церкви не вдалося, ви досить холодні в ліжку.

Висновок

Як правило, всі сонники сходяться на тому, що побачити богослужіння у сні є хорошим знаком, якщо в церкві було все так само, як і в реальному житті. А ось відсутність будь-яких характерних атрибутів або морок принесе неприємності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *