До чого сниться бритва?

Спочатку бритва в ваших снах обіцяє конфлікти в житті. Як правило, гострий предмет уві сні позначає розривання відносин, угоди, партнерства.

  1. Сон, в якому ви порізалися при голінні, означає, що вас чекатиме невдача в розпочатій Вами справі або розрив відносин. Якщо поріз з великою кількістю крові, то і розрив буде дуже болючий і неприємний.
  2. Якщо ж у сні ви кого-небудь іншого порізали бритвою, то наяву ви будете переживати якесь розчарування від отримані від когось звісток.
  3. Якщо в сновидінні бачите погане, можливо іржаве лезо, в реальному житті це обіцяє неминучу біду.
  4. Якщо ж ви голитеся небезпечною бритвою, то в реальному житті правильність ваших дій піддасться сумнівам з вашого боку.
  5. Сон, в якому вас поголили, віщує обман в реальному житті.
  6. А от сон, у якому ви самі приємно поголилися, означає, що наяву ви отримаєте необхідні умови і можливості, щоб власноруч керувати вашими справами і не мати ніякої залежності від інших.
  7. Якщо в сновидінні ви відчуваєте свою поголену гладку шкіру, то це обіцяє радості і абсолютно спокійне життя.
  8. А ось якщо вам не подобатися результат вашого гоління, тоді в реальному світі можливі сімейні сварки, негаразди.

За сонником Фрейда: Бритва, це символ гостроти і тонкощі положення. Якщо вам снитися бритва, то в житті ви втомилися від вічних сварок і готові без жалю відрізати минуле і почати все заново.

За сонником Цвєткова: Будьте обережні, сон говорить про небезпеку для вашого життя з боку старих ворогів.

За сонником Хассе: Це знак того, що незабаром вас чекає смертельна загроза або підступний обман.

За Езотеричним Сонником: Йти по лезу бритви… Так кажуть про ситуацію, в якій немає вибору і часу на обдумування. Вас в житті чекає період коли від вас залежить, буде у вас щасливе майбутнє або ви все також будете балансувати на межі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *