До чого сниться Бинт: тлумачення в різних сонниках

Бинт використовують в медицині для захисту як складних, так і простих ран. Як вважає сонник, бинт уві сні може говорити про майбутні проблеми зі здоров’ям, або необхідності захисту від чогось.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо бинт в сновидінні використовувався не за прямим його призначенням, вам варто переглянути власне коло спілкування. Швидше за все, у вашому оточенні багато улесливих. У складній ситуації вони вас кинуть, або зрадять не замислюючись. Надалі вибирайте друзів за іншими критеріями, ніж робили це раніше;
  • Бачити бинт означає, що ви любите перевіряти все прискіпливо і перестраховуватися навіть, якщо приводу для цього немає;
  • Порваний або брудний бинт віщує погіршення стану здоров’я. Бинт весь в крові-наяву вас відвідає чудова ідея, яка може пояснити і змінити багато чого у Вашому житті. Вагітним такий сон сниться до дуже тривалих пологів, в процесі яких можливі труднощі. Медичним працівникам закривавлений бинт може натякати на необхідність подбати про своє здоров’я;
  • Купувати предмет в аптеці означає, що ви занадто обмежили самі себе рамками. Вам пора вийти із зони комфорту і спробувати щось нове.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, бинт, побачений уві сні, віщує важкі життєві ситуації і проблеми. Проте всі виникаючі питання ви будете вирішувати досить легко, тому боятися їх не варто. Якщо уві сні ви використовували бинт для перев’язки рани, ваші мрії і потаємні бажання скоро стануть дійсністю. Якщо ви бинтувати ногу або руку з безглуздою травмою, ви можете виграти значну суму грошей, або вас чекає несподівана удача і везіння.

Сонник Ванги

Якщо ви забинтовуєте рану самому собі, найближчим часом не сподівайтеся на чиюсь підтримку. Всі питання вам належить вирішувати самостійно. Якщо перев’язували когось стороннього, вашим рідним і близьким незабаром може знадобитися ваша допомога. Будьте більш чуйні в даній ситуації.

Сонник Фрейда

Якщо жінка бачить забинтованим власне обличчя уві сні, вона боїться, що чоловік не буде приділяти їй належної уваги. Сон підказує, що вам потрібно більше стежити за власною привабливістю. Для чоловіків зовнішній вигляд жінки, будь то дружина або коханка, важливий.

Висновок

Для вірного тлумачення сновидінь важливе значення мають дії, які ви здійснювали уві сні. Постарайтеся згадати, що ви бинтували. Це була ваша рана, або незнайомця, а може бути, і зовсім використовували предмет не за призначенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *