До чого сниться ікона: тлумачення сну за різними сонниками

Зображення святих здавна вважаються важливими складовими духовного життя людей, тому на такий сон, безумовно, варто звернути увагу. До чого сниться ікона? Важливо точно пригадати, хто із святих був зображений на приснившійся іконі, а також де і в яких обставинах ви її побачили. Сновидінь, в яких фігурує ікона часто надається велике значення, тому знайдіть час, щоб згадати свій сон до дрібниць і розтлумачити його.

Тлумачення в залежності від подробиць: де була ікона і хто на ній зображений

У православній традиції існує велика безліч канонічних образів. Всі ми з дитинства знаємо, що до кожного святого слід звертатися з певними проханнями. Як говорить сонник ікона часто є дуже важливим знаком, але, щоб розтлумачити сновидіння, потрібно згадати в першу чергу, хто на ній був зображений. Має значення також, бачили ви святий образ вдома чи в церкві була ікона старою або новою, і інші деталі.

Хто був зображений: Богородиця, Ісус Христос, святий Миколай, блаженна Матрона

До чого сниться ікона Божої Матері? Як говорить сонник ікона Богородиці найчастіше приходить уві сні тій людині, яка гостро потребує духовної, моральної допомоги, підтримки та співчуття. Швидше за все, зараз ви часто відчуваєте невпевненість у своїх силах і прийнятих рішеннях. Можливо, ви стоїте на роздоріжжі і не можете вирішити, який з варіантів в даний момент є найбільш підходящим.

Якщо приснилася ікона Божої Матері, це означає, що вищі сили всіляко сприяють вам в справах і оберігають, особливо, якщо ви істинно вірите.

Гірше, якщо уві сні ви побачили ікону із зображенням блаженної Матрони. Склалася думка, до чого сниться ікона Матрони Московської — вона обіцяє неприємності, випробування, які з’являються не просто так, а завдяки вашим минулим помилкам і промахам. Але, в будь-якому випадку, скрізь варто шукати позитивні сторони, тому це є шансом проаналізувати свої помилки, зробити висновки і з упевненістю вирушати в щасливе майбутнє. Якщо вам приснилася ікона Матрони після недавнього потрясіння або небезпеки, з якою вам дивом вдалося уникнути, значить, ви і ваша сім’я перебуваєте під захистом вищих сил. Важливо не забувати про це і завжди проявляти подяку небесам.

До чого сниться ікона Ісуса Христа? Очікуйте звісток, важливих знаків в найближчому майбутньому. Бачення Ісуса свідчить про особливу роль вищих сил у вашому житті в цей період. Всі ваші слова, дії і вчинки мають величезну силу впливу, так в позитивну, так і негативну сторону. Головне, який сенс ви самі закладете в них спочатку. Пам’ятайте, що ваші дії повернуться вам в багаторазовому обсязі, тому добре подумайте, перед тим як сказати про людину погано або заподіяти комусь шкоду.

Як говорить сонник ікона Миколи Чудотворця відображає вашу принциповість, стійкість і силу духу. Після такого сновидіння будьте впевнені в своїх рішеннях. Внутрішня мудрість обов’язково підкаже вам, як вчинити правильно, не зраджуючи не тільки свої принципи, а й загальні закони честі і моралі.

Події і дії: молитися, цілувати святий образ, бачити розбиту ікону

Якщо раптом у сні ви бачите свій будинок або квартиру, де знаходяться зображення святих, але насправді ікон у вашому будинку немає, то варто задуматися про розсудливість. Можливо, останнім часом ви приймали необачні рішення, і якщо вчасно не одуматися, то це може привести до плачевних наслідків. Також намагайтеся уникати сварок і суперечок, особливо на такі гострі теми як релігія, політика і моральні і духовні цінності – нічого доброго з них ви точно не винесите.

Молитися на колінах або стоячи перед іконою– хороший знак. Скоро вам може надійти вигідна пропозиція. Навіть якщо на перший погляд вона здасться недоречною, добре подумайте, перед тим, як відмовитися. Швидше за все, вона обіцяє вам велике матеріальне благополуччя.

Якщо приснилося, що ви цілуєте зображення святого, будьте готові до удачі в кар’єрних справах. У вас криються неабиякі навички наставника, організатора. Спробуйте себе в колективній роботі, в управлінні-швидше за все, результат перевершить всі ваші очікування, а матеріальна нагорода і повага колег не змусять себе чекати.

Якщо ікона уві сні впала зі свого місця – це недобрий знак. Він віщує руйнування, занепад, причому не тільки в матеріальному плані. Можуть опинитися під сумнівом і похитнутися ваші цінності і орієнтири. Остерігайтеся недобрих думок і намірів з боку близької людини, можливо, саме хтось із рідних чи друзів буде винуватців ваших неприємностей.

  1. Коли жінка бачить уві сні вже розбиту ікону, це говорить про її порушених репродуктивних здібностях. Швидше за все, в потрібний час ви упустили можливість народити дитину, а зараз відчуваєте труднощі.
  2. Для чоловіка образ розбитої ікони у сні є попередженням про мобілізацію своїх сил і уваги, щоб уникнути насуваючоїся загрози, про яку поки ви, швидше за все, не підозрюєте.

Символ палаючої ікони уві сні не так страшний, як може здатися на перший погляд. Ваші життєві сили і енергія зараз знаходяться на піку. Не упускайте можливість і встигніть пустити їх в потрібне русло, щоб потім довго насолоджуватися результатом. У найближчому майбутньому вищі сили будуть підкидати вам важливі знаки, які ви обов’язково повинні вчасно помічати. Так ваше життя обов’язково піде на підйом, з’явиться стимул до підкорення нових вершин.

Іноді можна побачити себе, що купує ікону з ликом святого. Це вказує на вашу нетерплячість. Ви постійно прагнете прискорити хід подій, щоб швидше отримати все і відразу. Але цього не станеться, якщо ви не навчитеся чекати потрібного моменту і приймати грамотні, зважені рішення. Спробувавши вплинути на долю, ви можете обпектися і застопорити хід подій, який при своєму нормальному перебігу приніс би вам щастя.

Дуже важливим знаком є ікона, що мироточить. Вона вказує на те, що у вас є зерно надприродних, містичних навичок. Швидше за все, хтось із ваших старших предків мав неабиякі здібності, і тепер вони перейшли до вас. У ритмі сучасного світу дуже складно помітити такі здібності, тому постарайтеся якомога частіше залишатися наодинці з собою. Довіряйте своїй інтуїції-незабаром вона допоможе вам знайти вихід з, здавалося б, тупикової ситуації.

Що говорять нам різні сонники про символ ікони уві сні?

Духовність і віра споконвіку були основою розвитку культури, ці образи знаходяться глибоко в підсвідомості кожної людини, навіть якщо він є атеїстом і не ходить в церкву. Більшість сонників сходяться в одному-якщо наснилася ікона, це неабиякий знак, який вимагає вашої уваги. Зараз вам слід подумати про своє життя і зрозуміти, що веде вас до успіху, а що заважає здійснювати ваші цілі

Сонник Міллера – знак щастя і благополуччя

Будьте впевнені, що найближчим часом для вас будуть відкриті всі двері і всі шляхи будуть вести до успіху. Доля благоволить вам, тому постарайтеся виконати всі свої найсміливіші бажання. Головне, відкиньте думки про невдачі і поразки.

  1. Золота ікона символізує наявність високого рівня духовних і моральних цінностей. Швидше за все, релігія дуже важлива для вас, ви людина дуже чиста і світла.
  2. Побачили старовинну, застарілу ікону-будьте готові до новин від членів своєї сім’ї, які стануть поворотним моментом у житті.
  3. Якщо святий образ з вашого сну має суворий, похмурий вигляд, зверніть погляд на свій внутрішній світ. Швидше за все, там таяться застарілі образи і затаєна злість на людей. Вам потрібно звільнитися від цього тяжкого вантажу, щоб невдачі обходили вас стороною.
  4. Якщо уві сні ви бачите ікони в церкві і ця обстановка вам приємна, викликала душевний підйом і трепет, то будьте спокійні – всі прийняті вами рішення були вірні, зараз ви перебуваєте на правильному шляху, який скоро приведе вас до благополуччя і гармонії.

Сонник Ванги — готуйтеся до чорної смуги

На думку болгарської провидиці, навпаки, зображення з ликом святого – недобрий знак. Швидше за все, він попереджає про настання важкого періоду.

  • Якщо ви побачили ікону у власному будинку, чекайте глибоких затяжних конфліктів на релігійному грунті;
  • Якщо ви знімаєте ікони зі стін, то слід очікувати падіння значущості релігії у Вашому житті;
  • Приснилися ікони на стінах церкви – зверніть увагу на значення релігії особисто для вас. Навіть якщо ви не вважаєте себе істинно віруючою людиною, то можливі ситуації, єдиний порятунок в яких ви знайдете саме в релігії.

Сонник Фрейда — подумайте про любовні стосунки

Якщо вам приснилася ікона – то ви страждаєте від своїх любовних відносин. У глибині душі ви вважаєте їх неправильними, ганебними, в них є елемент гріха. Проте Фрейд рекомендує не мучитися сумнівами і докорами совісті, адже якщо ваш союз не заподіює нікому шкоди і нещастя, то він має право на існування – головне, щоб він приносить задоволення і гармонію вам і вашому партнерові.

Сучасний сонник — говорить про вашу духовність

Цей сон говорить вашої глибокої духовності і чистих помислах. Однак якщо ви старанно молилися уві сні, стоячи на колінах перед іконою, задумайтеся про своє ставлення до фінансів. Швидше за все, останнім часом ви занадто фанатично женетися за матеріальними благами. Вам потрібно зупинитися і зважити, що дійсно важливо для вас в житті.

Якщо вам привиділося, що ви ставили в церкві свічку перед святим ликом, то зверніть увагу на докори сумління, які мучать вас останнім часом. Швидше за все, ви занадто багато значення надаєте ситуації, відпустіть її.

Давньоперський сонник – ви вирішите давні проблеми

У вас з’явилася надія знайти рішення давньої наболілої проблеми, наприклад, лікування хвороб, Розплата з боргами. Молитися перед іконою — отримати допомогу ззовні. Палаюча або зламана ікона-рішення, яке ви прийняли, невірно і призведе до погіршення ситуації.

Любовний сонник – ви зустрінете нових друзів

Ікона уві сні показує, що незабаром обстановка навколо вас стане сприятливою для встановлення нових ділових і дружніх зв’язків, а також відновлення старих стосунків. Молитися перед іконою-отримати підтримку у важливих для вас справах.

Сонник Велеса – вам знадобиться просити про допомогу

Хреститися перед іконою, молитися або ставити свічку-шукати підтримки у найсильніших з оточення. Дарувати або отримувати ікону в подарунок-вирішувати питання морального спрямування з успіхом. Спалювати ікону — наближення хронічної хвороби.

Висновок

В цілому, побачити ікону уві сні — хороший знак, він символізує удачу в починаннях, заступництво над вами добрих сил. Якщо ви людина віруюча, то образ святого уві сні тільки підтвердить і зміцнить вашу віру. Якщо ж ви далекі від релігії, то задумайтеся, можливо такий сон – це знак, і саме в релігії ви знайдете своє щастя, спокій і рішення щодня тривожать вас проблем. Не забудьте переглянути свої погляди на світ, на людей, що оточують вас. Можливо, Вам варто стати терпиміше і навчитися відпускати тривожні ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *