До чого сниться Какао: тлумачення в різних сонниках

Какао є нашим улюбленим напоєм дитинства. Для нас його робили в дитячих садках і школах, тому ці спогади є одними з найприємніших вражень. Згідно сонникам, какао уві сні є хорошим знаком, більш детально розшифрувати сон допоможуть деталі.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Пити какао уві сні вказує на бажання сновидця відпочити від щоденних турбот. Робоча рутина, побутові клопоти і тиск начальства призведуть до занепаду сил. Можливо, що в житті сплячої людини дійсно пора зробити паузу і розслабитися з чашкою гарячого напою;
  • Якщо довелося пити какао набігу, то це віщує швидкий кар’єрний ріст і успіх у справах. Всі починання принесуть позитивний результат. Очікуйте творчого підйому і гарної можливості розкрити свій потенціал. Можливо, що більш зручного для цього часу не буде;
  • Смакувати гаряче і солодке какао в кафе – до окриляє романтичним відносинам. Цей союз принесе максимальний комфорт, і підтримаю в житті сновидца. А низка захоплюючих і ніжних побачень запаморочить голову і принесе відчуття першого кохання;
  • Пригостили гірким какао? Таке сновидіння несе негативний окрас. Воно віщує бути жорстоко обдуреним близькою людиною або довіреною особою на роботі.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера, побачити уві сні какао віщує в найближчому майбутньому випробувати незабутні яскраві враження, які зберігатися на довгі роки. Варити цей напій уві сні вказує на багатогранність натури сновидіння. Його позитивне бачення життя допоможе багатьом людям не втрачати надію на краще. Бажання брати участь у житті інших людей зробить його самого щасливою людиною.

Сонник Ванги

Ясновидиця з Болгарії вважала, що приснився уві сні какао означає, що сновидец втомився від свого життя. Йому потрібна тимчасова реабілітація і відпочинок, так як затяжна праця може привести до незворотних наслідків. Якщо уві сні пригостили какао, то це віщує фінансові складності. Можливо, що сновидець втратить одне з джерел свого доходу.

Сонник Фрейда

Згідно соннику доктора Фрейда, пити в сні холодне какао віщує складності зі здоров’ям статевих органів. Рекомендується відмовитися від випадкових зв’язків, так як труднощі можуть витікати з-за таких ситуацій. Якщо довелося випити смачне какао, то чекайте зустрічі з новою несподіваною любов’ю, яку можна пронести через все життя.

Висновок

Проаналізувавши сновидіння з какао, можна зробити висновок про те, що це сприятливе бачення, за винятком деяких випадків. Слухайте своє серце і відчуття, тоді підсвідомість відкриє свої секрети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *