До чого сниться Канал: тлумачення в різних сонниках

Якщо вам приснився канал, сонники дають безліч тлумачень такого сновидіння. Щоб підібрати для себе індивідуальне значення необхідно розібратися в подробицях і проаналізувати деталі. У даній статті ми не тільки опрацюємо варіанти подій уві сні, але і звернемося до відомих світових сонників.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Побачити уві сні канал з брудною водою віщує фізичні хвороби. Більшою мірою вони пов’язані з шлунково-кишковим трактом. Сонники рекомендують негайно звернутися за медичною діагностикою і дотримувати режим правильного харчування. В іншому випадку можна очікувати серйозних наслідків і хірургічного втручання;
  • Якщо уві сні побачити канал з чистісінькою водою, то такий сон несе в собі позитивні складові і віщує умиротворення і спокійний плин життя і подій. У найближчому майбутньому чекайте тільки добрих новин і гармонії в сімейному житті;
  • Канал з каламутною водою уві сні є передвісником життєвих труднощів. Вони можуть доходити аж до нервових зривів. Сонники рекомендують запастися терпінням, щоб надалі не довести до сумних наслідків і душевних розладів;
  • Збирати рослини на березі водного каналу обіцяє отримання несподіваного фінансового прибутку.

Сонник Міллера

На думку психолога Г. Міллера, побачити уві сні канал віщує конкретну мету сновидіння, до якої він буде прагнути. Якість води в даному випадку визначить, наскільки цей шлях буде нелегкий. Якщо довелося пити воду з каналу, то це говорить про те, що спляча людина буде жити своєю справою, і воно буде його найголовнішим досягненням.

Сонник Ванги

Провидиця з Болгарії вважала, що бачити уві сні канал з чистою водою провісник збагачення. Вона вказувала на можливе отримання спадщини від далеких родичів або відкриття нового фінансового джерела, який буде довгий час нести стабільність і достаток у дім сновидця. Якщо вода була брудна або квітуча, то тут сновидіння підкреслює невисоку життєву енергію сплячої людини. Він упускає серйозний доленосний шанс.

Сонник Фрейда

Згідно соннику доктора Фрейда, побачений у сні канал уособлює відносини між чоловіком і жінкою. Для представниць прекрасної статі канали з чистою водою віщують успішний процес пологів. Якщо вода була брудна, то можливі родові травми, тому необхідно серйозніше готуватися до одного з головних життєвих подій.

Висновок

На думку більшості сонників, канали – це і є наше життя з її труднощами і радощами. Кожен сон є підказкою в конкретній ситуації, в якій ми можемо помилитися. Необхідно слухати свою підсвідомість і вміло користуватися її знаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *