До чого сниться келих?

Сон, в якому ви бачите келихи зі старовини, означає, що скоро вас чекає прихильність з боку якихось абсолютно незнайомих вам людей і матеріальний прибуток.

Якщо жінці сниться, як вона подає келих наповнений водою чоловікові, то наяву вона буде віддана в обійми спокуси забороненим.

За сонником Фрейда: келих-це символ наповненості Вашого життя і його змісту. Якщо вам снитися незвичайна форма келиха, то ваша підсвідомість страждає від буденності відносин з вашим обранцем, ви мрієте про неземної пристрасті, але при цьому самі не готові, щось змінити в собі, сподіваючись, що ваш партнер зробить це перший.

За сонником Цвєткова: келих-це символ вашого сімейного життя. Розбити келих уві сні, значить, вашим насіннєвим відносинам незабаром прийде кінець.

За сонником Хассе: Пити з келиха червоне вино, значить серйозно захворіти, пити біле вино – дізнатися про хворобу близької вам людини.

За езотеричним сонником: келих-це символ розкоші і витонченості. Пити з келиха, милуватися келихом або просто купувати келих для себе – все це дії направлення на зміну до кращого життя, тому якщо ви бачите уві сні келих, значить у ваше життя увійде безліч нових шансів змінити його до кращого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *