До чого сниться Кілька: тлумачення в різних сонниках

Така рибка має невеликі розміри, її вага також незначний. Водиться невеликими зграями, які старанно намагаються ловити рибалки. Що стосується черевця, то там знаходяться шипуваті лусочки. Її широко вживають в різних видах, готують паштети або у вигляді шпрот. Згідно сонником, кілька несе в собі неоднозначне трактування, багато що залежить від того, за яких обставин людина побачила сновидіння. Може надавати як позитивний, так і негативний вплив.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо уві сні навколо вас було багато живої рибки, значить, в реальному житті зверніть увагу на ближнє оточення. Поруч з вами знаходиться людина, яка не проти зрадити в будь-який момент, якщо буде відчувати від цього якийсь прибуток. Швидше за все, ви здогадуєтеся, про кого йде мова. Постарайтеся обмежити себе від спілкування з ним, не діліться своїми потаємними думками;
  • Якщо сон побачила представниця прекрасної статі, то її реальне життя почала змінюватися. Вона познайомилася з багатою і незалежною людиною, який за своєю натурою є не дуже хорошим, але вміло це маскує. Дарує хороші подарунки, в свою чергу від сновидиці вимагає віддачі. Не проти вступити з нею в статевий контакт. Потрібно з обережністю ставитися до нього, і тримати на відстані.

Сонник Міллера

Побачена уві сні кілька є передвісником того, що поруч з вами знаходиться така людина. Ви розповідаєте йому про свої перемоги і досягнення, він же в свою чергу мило посміхається в очі і «радіє». Насправді за спиною збирає плітки про вас і очорняє в очах знайомих. Потрібно не підпускати таку людину до себе, по можливості припинити спілкування.

Сонник Ванги

Згідно сонником Ванги, якщо уві сні людина відправляється в лавку і купує багато свіжої кільки, значить наяву у нього все йде так як треба. Він майже не відчуває матеріальних труднощів, вміє поводитися зі своїми фінансами, з кожної зарплати відкладає невелику частину грошей. Зовсім скоро людина зможе купити велику річ, тим самим зробить вигідне вкладення. Можливо це буде квартира або щось ще.

Сонник Фрейда

Уві сні вас попросили почистити кільку? У реальному житті відчуваєте труднощі зі своєю другою половиною. Спірні ситуації між вами виникають не через що і тривають довгий проміжок часу. Треба вчитися шукати компроміс і справлятися з такими ситуаціями разом, а не віддалятися один від одного. Ви пережили багато потрясінь, але досі залишилися поруч.

Висновок

Найчастіше такий сон несе в собі щось хороше, але не варто спокушатися і плисти за течією. За своє життя тільки ви відповідаєте, не варто забувати про це. Намагайтеся робити її різноманітною і захоплюючою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *