До чого сниться Кокон: тлумачення в різних сонниках

Кокон є захисною оболонкою, завдяки якій гусеничка починає перетворюватися в маленьку лялечку. Не тільки метелик проходить через кокон, але і багато інших комах. Це слово має французьке походження, але їм повсюдно користуються. Як тлумачить сонник, кокон уві сні має переважно позитивне значення.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  1. Сновидіння, в якому людина побачив себе в коконі, говорить про те, що в реальному житті почали відбуватися позитивні зміни. Вплинути на хід цих дій не під силу, і не потрібно прагнути до цього.
  2. Представницям прекрасної статі сон натякає на швидку зустріч з впливовою і багатою людиною, яка виявиться цікавим співрозмовником. З першого погляду дама не зверне на нього увагу, зате надалі спілкування почне переходити на нову стадію. Ви зможете створити з ним дуже міцний союз, який буде наповнений позитивними емоціями. Можливо, підете з ним в тривалу подорож в жаркі країни. Єдиний мінус полягає в тому, що сновидиця бачить в цій людині того, з кого можна поиметь багато грошей. Не потрібно цього робити, він отже дарує щедрі подарунки і дуже красиво доглядає за вами. Порадьтеся щодо відносин зі своєю мамою, вона зможе дати правильну і слушну пораду, адже побачила в житті набагато більше вас.

Сонник Міллера

Як вважає сонник Міллера, якщо уві сні людина дивиться на кокон і відчуває почуття радості від цього, значить в реальному житті у нього все виходить. Він майже не відчуває матеріального утруднення, тому що веде підрахунок своїх витрат. З кожної заробітної плати відкладає половину суми, щоб надалі придбати для себе велику річ. Його раціональності можна тільки позаздрити.

Сонник Ванги

Таке сновидіння в першу чергу символізує те, що людина сповнена життєвих сил, готова взятися за будь-яку справу, і довести її до кінця. Керівництво нерідко звертається за допомогою, дає відповідальну роботу, відправляє в тривалі відрядження. Відносини з колегами по роботі практично ідеальні, спірні ситуації намагаєтеся уникати, близько до себе нікого не підпускаєте.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви побачили кокон, значить в реальному житті багато часу проводите в самоті, думаєте про сенс життя і аналізуєте свої вчинки. Друзів майже немає, не можете близько до себе підпускати оточуючих, тримайте їх на відстані. Думками не звикли ділитися, тільки якщо зі своїми батьками. Зайвий раз намагаєтеся їх не засмучувати, тому відмовчуєтеся.

Висновок

До такого сновидіння потрібно підійти з відповідальністю. Після того як вранці відкриєте очі, спробуйте згадати, які емоції відчували в сні і після пробудження. Там для вас було приготовлено послання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *