До чого сниться Компас: тлумачення в різних сонниках

Слово компас має італійське походження і означає міряти кроками. Його використовують для того, щоб можна було добре орієнтуватися на території незнайомій місцевості. Також якщо людина загубиться, то за допомогою компаса знайде вихід до дороги. Як тлумачить сонник, компас уві сні, найчастіше пов’язаний з вибором наяву. А щоб зрозуміти яким саме, згадайте деталі сну.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Людина, яка уві сні бере в руки компас, але не може їм правильно скористатися, в реальному житті зіткнувся з проблемами в особистому житті. Повністю зіпсувалися відносини з другою половиною, вільний час вони вже не проводять разом. Зміни ці почали відбуватися незначний проміжок часу назад, так що, ще не пізно все виправити, якщо правильно все робити. Потрібно поглянути на себе з іншого боку, навчитися аналізувати свою поведінку і менш дратівливим. Ваш партнер все робить для того, щоб виправити ситуацію. Зараз багато що залежить тільки від вас і від тих змін, які повинні почати відбуватися у вашому характері. Не забувайте про це і робіть все, інакше рано чи пізно ваш союз просто на просто розпадеться, навряд чи зможете підпустити до себе ще когось з представників протилежної статі.
Також сон несе в собі те, що в професійній діяльності можна зіткнутися з труднощами. Ви зможете їх уникнути, якщо розшифруєте послання, приготоване для вас уві сні.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви знайшли компас на вулиці і принесли його додому, значить в реальному житті впевнено крокує до своєї мрії. Зовсім скоро зможете відправитися в тривалу подорож зі своїми рідними людьми. Їм про це ще не говорили, але обов’язково приймуть запрошення. Тільки уточнюйте відразу, що за поїздку кожен платить самостійно, ви не берете на себе відповідальності.

Сонник Ванги

Сновидіння, в якому ви заблукали в лісі і не можете знайти компас, згідно соннику Ванги, говорить про те, що наяву чекає зустріч з давнім знайомим, який колись зрадив вас. Від цієї зустрічі залишаться тільки негативні емоції та враження. Спробуйте уникнути спілкування з такою людиною або не розповідайте йому про свої плани та мрії, поговоріть на абстрактні теми.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні вчіть іншу людину користуватися компасом, значить в реальному житті навколо вас знаходиться багато представників протилежної статі. У вас трапляються романи на стороні, хоча є друга половина. У більшості випадків розповідаєте своєму партнеру про це. Припиняйте Так себе вести вже сьогодні, інакше доведеться залишитися на самоті до кінця життя.

Висновок

У більшості випадків сни, в яких присутній компас, несуть в собі не тільки хороше, але і поганий вплив на життя, і долю людини. Після того як вранці відкриєте очі, згадайте деталі того, що відбувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *