До чого сниться квиток?

Сон, в якому ви купуєте квиток на літак або поїзд, означає, що наяву вам дуже набридла повсякденність, ви хочете змін.

Якщо уві сні ви їсте в якомусь транспорті без квитка, при цьому боїтеся, що вас не зустрів контролер, значить в реальному житті ви володієте абсолютно чистою совістю по відношенню до близьких вам людей.

Якщо уві сні ви купуєте з рук квиток в театр, на виставу, то наяву у вас іноді виникає схильність робити абсолютно безглузді вчинки, причому мотивується це тим, що вам цього так хочеться.

За сонником Фрейда: Якщо сниться квиток, значить ви чекаєте якогось дива від вашого партнера і це стало вже параноєю яка руйнує ваші стосунки, хочете змін — міняйтеся спочатку самі .

За сонником Цвєткова: даний сон символізує приємні вісті про подорож.

За сонником Хассе: квиток, побачений уві сні, несе в собі ваше бажання, щось поміняти у Вашому житті або втекти від буденності і сірості одноманітності.

За Езотеричним Сонником: Ви втомилися, вам хочеться нових і приємних емоцій, ви чекаєте і сподіваєтеся, що життя зміниться. Цей сон несе вам інформацію про те, що незабаром все зміниться. Але ваше завдання – не просто сидіти склавши руки і чекати, а почати активно самому міняти своє життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *