До чого сниться лазня?

Бачити уві сні баню митися і париться в ній, або топити лазню – це всі аспекти пов’язані з вашим здоров’ям. Чим спекотніше в лазні, тим краще ваше самопочуття і навпаки. Якщо ви відчуваєте, що в лазні прохолодно, волого і не комфортно, то саме час сходити до лікаря і обстежитися.

Якщо ви паритеся в бані не один, а в компанії, то в житті вам має тісний контакт з дуже негативними людьми, налаштованими по відношенню до вас агресивно.

Виходити з лазні – це знак того, що ваші тривоги з приводу здоров’я марні, а якщо ви побачите в сні, як паряться інші, то в житті вас чекає приємна новина про зустріч з давніми знайомими.

За сонником Фрейда: Баня-це місце, де можна розслабити тіло і вилікувати душу. Якщо вам сниться лазня, значить, ви відчуваєте до свого партнера справжню прихильність як душею і тілом. У ваших стосунках на сьогоднішній день спостерігається повна гармонія.

За сонником Цвєткова: відвідати лазню уві сні-захворіти в реальному житті.

За сонником Хассе: чим більш розслабленими ви відчуваєте себе в лазні, тим більше немічно ви будете відчувати наяву.

За езотеричним сонником: в лазні не просто миються, в ній очищаються енергетично. Бачити себе в лазні, значить отримати від життя шанс почати багато справ заново, без шкоди для всього, що є у Вашому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *