До чого сниться лікарня, хвороба?

Якщо вам приснилося, що ви проходите курс лікування в лікарні, то в реальному житті є шанс що вас здолає інфекційне захворювання, прийміть заходи по захисту свого організму. Можливо уві сні ви відвідуєте лікарні, щоб провідати знайому вам людину, тоді наяву слід чекати поганих звісток від людей, які на даний момент знаходяться не з вами.

  1. Якщо хворієте ви, то незабаром прийдуть погані вісті про те, що стосується вас.
  2. Якщо хворіють близькі, то новини стосуються їх.
  3. Чим сильніше хворієте уві сні, тим поганіше новини.
  4. Якщо хворіє чоловік, улюблений, то новини будуть про зраду.

Якщо сниться хвороба

Сон, в якому ви бачите хворобу — це символ попередньої біди, стан здоров’я кого-небудь з членів вашої родини похитнеться. Можливі чвари. Якщо вам приснилося що хворієте, то наяву необхідно проявляти максимальну увагу і обережність. Якщо в сновидінні спостерігаєте одного з членів своєї сім’ї хворим або в поганому стані, то в реальному житті очікуйте деякої події, що може нагнати морок на вашу сімейну ідилію. Нерідко цей сон знаменується появою у вашому житті хвороб.

Якщо приснилася болячка

В більшості своїй, виразки, рани і болячки, побачені уві сні, віщують неприємності. Наприклад, подібний сон може означати швидку хворобу. Якщо уві сні ви бачите серйозне поранення на тілі дитини, це може означати, що вас чекає фіаско у справах, а ваші діти, можливо, заразяться інфекційним захворюванням. Якщо ви бачите на своєму тілі болячки, це означає що ви можете втратити здатність тверезо мислити. Якщо перев’язуєте кому-небудь рану, то ваші прагнення і бажання зможуть принести щастя оточуючим людям.

За сонником Фрейда: Лікарня – це місце, де вам можуть надати професійну допомогу. Якщо ви бачите уві сні лікарню, то підсвідомість вам каже, що найкращий спосіб вирішити ваші конфліктні ситуації з сексуальним партнером – звернутися до професійного психотерапевта.

За сонником Цвєткова: Привести хворого в лікарню-отримати приємні новини про одужання вашого близького знайомого або родича.

За сонником Хассе: Відвідати лікарню – отримати шанс поліпшити свої справи.

За Езотеричним Сонником: Якщо сниться лікарня, значить, вам пора серйозно зайнятися вашими власними справами, які стають все гірше і гірше. Але для успішного їх рішення просто попросіть допомоги близьких Вам людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *