До чого сниться мотузка?

  1. Якщо ви бачите, що несете мотузку, то скоро чекайте низку подій. Якщо мотузка стара, то і події будуть з вашого минулого. Якщо вся у вузлах, то події будуть неприємними, якщо мотузка нова і міцна, то події принесуть удачу і кар’єрне зростання.
  2. Сон, у якому Ви самі плетете мотузку, означає, що попереду складні випробування подолати які, вийде лише завдяки своїй наполегливості й силі волі.
  3. Якщо уві сні Ви вішаєте білизну після прання на мотузку, Вас вважають неоднозначною людиною. Люди, що зустрічаються на Вашому шляху, не можуть об’єктивно зрозуміти Вас, дізнатися справжній характер, Ви одягаєте занадто яскраві маски, повністю змінюючи враження про себе сьогоденні.
  4. Бачити уві сні, як Ваші руки затягнуті мотузкою, означає, що Вас пригнічує ситуація через безсилля.

За сонником Фрейда: Якщо вам снитися мотузка, то в реальному житті ви відчуваєте пов’язаним обставини по відношенню до вашого сексуального партнери. Вам не приносить задоволення близькість з ним, але дана обіцянка міцно пов’язує Вас і це сильно пригнічує вас в реальності.

За сонником Цвєткова: Бачити в сні мотузку, значить у ваше життя увірветься цілий ланцюжок подій. Чим міцніше бачиться мотузка уві сні, тим приємніше події вас чекають.

За сонником Хассе: мотузка символізує шлях по досягненню до мети. Чим більше на ній вузлів, тим більше перешкод в житті.

За Езотеричного Сонником: Зобов’язати великий вантаж мотузкою і це дасть можливість відвезти його на далеку відстань. Символ мотузки, побачений у сні, говорить про те, що ви взяли на себе дуже великий тягар відповідальності і зможете ви його витримати чи ні, залежить від вашої витримки і сили волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *